או-קי: תאחלו לי בהצלחה!

ergonet2

New member
או-קי: תאחלו לי בהצלחה!

דיאטה!!!! חוקים: 1. אסור לי לוותר לעצמי. 2. כל פעם שיש לי חשק לזלול - מסטיקים ותה!! 3. ללכת לפחות(!!) חצי שעה כל יום (אני יודעת שזה לא ממש הרבה, אבל זה יותר טוב מכלום..) 4. לפחות 4 קילו - עד ה-6 באוגוסט!!!! אני חייבת להיות יפה עד אז!!! 5. נו יאללה... זה לא הרבה זמן, ואפשר לעשות את זה... זה לא קשה - וזה כיף להיות (כן, מה לעשות)כוסיייית!! 6. יאללה - בשביל החתיכים!! 7. ובשביל ללכת לים עם בי-קי-ני!!!!!!! יו-הו!!! (פעם ראשונה בחיים שלי...חח אני אצטרך לקנות אותו קודם) 8. אז לא שווה לעשות דיאטה? 9. חוצ'מזה, גם מה שוות הכמה דקות של השוקולד, כשאח"כ יש כ"כ הרבה רגשות אשמה וכעס, וגם הרגשה מגעילה וכבדה? קדימה - לעבודה!! 10. הלוואייייייייי שאהי אצליח!! ואז אני אראה לכווווולם מה זה! כוסית, עם חבר, עם ביקיני, ועם פי אלף יותר ביטחון עצמי!!

ergonet2

New member
טוב - אוקי, אני אצליח

אני מבטיחה לי ולכם!! לי- כי זה מה שאהי רוצה. לכם - כדי שאני אדע שיש לי למי "להסתכל בעיניים" אם אני אשבר, ומי שיהייה מאוכזב ממני (חוץ ממני), ומי שיהייה גאה בי אם (לא אם - כש!!)אני אצליח. אוהבת אתכם! הפורום הכי חשוב והכי מעודד שאני מכירה!!

hedvushy

New member
כדי שלא תתכתבי עם עצמך ../images/Emo30.gif

קודם כל בהצלחה
שנית כל - עזרת גם לי כי אני שעה מתלבטת אם לאכול את הגלידה במקרר ובגלל שראיתי את ההודעה שלך אז הצלחתי למנוע זאת! אז תודה רבה לך. אל תתיאשי ושוב בהצלחה חדווה

ergonet2

New member
כל הכבוד!!- תאכלי סלט של גזר וגמבה

עם קצת מלח גס - זה טעים ובריא!! שאלה לכולם: מה עושים כשמתארחים איפושו, והמארחים כל הזמן דוחקים בך לאכול? וכשאתה אומר להם שאתה בדיאטה - הם אומרים כל מיני דברים בסגנון "אבל אתה לא צריך", "אנחנו אוהבים אותך ככה" - או שהם פשוט נעלבים, כאילו שאתה לא אוהב את האוכל שלהם?

hedvushy

New member
אם מדובר בבני משפחה...

פשוט תבהירי להם - אני בדיאטה! אם נראה לכם שאני צריכה וגם אם לא. תבהירי להם שאת צריכה את העזרה שלהם, לפחות בכך שלא יציבו בפנייך פיתויים. אם את נמצאת בבית זר שלא נעים לך להציב בפניהם תנאים, פשוט תגידי שאת לא רעבה, לא בא לך כרגע, אולי אח"כ (שלא יהיה). כדי לעזור לך להיות אמינה, באמת תגיעי שבעה. תאכלי משהו קטן לפי שאת מגיעה וכך גם לא תתפתי לאכול.(הבנתי שביצה קשה זה טוב) בהצלחה!

גמני באה ממשפחה ש"לא "זה דבר מוזר

והנה הפתרון : לתת להם תחליף להציע לך.. זא : "לא, אני לא יכולה לאכול את זה אני בדיאטה .. אבל מותר לי ירקות.. או פירות.. אני אשמח לאיזשה גזר חתוך" וככה הם לא נעלבים.. ואפילו מרגישים שהם מפנקים אותך במיוחד עם משהו שעושים במיוחד בשבילך))

הכל תלוי במשפחה, כנראה :)

לי הכי קל היה לומר "אני לא רעבה, תודה". או לקחת מנה ולאכול בדיוק כמה שאני צריכה לאכול, ואת השאר להשאיר בצלחת (ואז לומר "תודה, היה מצוין, שבעתי!) ואם מדובר במקרה לא חד פעמי, כמו שהיתה כאן מישהי שתארה (כאן או בפורום השני) שה"חברים" בעבודה שמים לה מכשולים כשהיא אומרת להם שהיא בדיאטה - לומר להם פשוט "אסור לי לאכול את זה, אני אלרגית" או "הרופא אסר עלי לאכול דברים מסוימים, יש לי בעיה בדם" ולא להרחיב מעבר לזה.

וואו ../images/Emo13.gif

אני לא בטוחה שאני דוגלת בגישה הזו של זבנג וגמרנו. נראה לי הרבה יותר אנושי וסביר שכן תרשי לעצמך, וכן תוותרי לעצמך, וכן תקחי בחשבון נפילות ושינויים, כי אצלי לפחות הם בכל מקרה באים, לפחות שאני לא אשנא את עצמי בגללם... אני גם בטוחה שלא תאמיני לי, אבל אם יש לך 6 קילו לרדת - את יפה גם עכשיו, וזה לא מה שיעשה את ההבדל. בינינו, אני לא מאמינה ש 30 קילו עושים את ההבדל, אבל אני באה מהצד של ה 30 אז אולי אני לא אובייקטיבית לגמרי. ולגבי הדד ליין - תאריך היעד - בשביל מה? ואם תהיי פחות 3.8 קילו עד ה 6.8 זה באמת יעשה הבדל כל כך קריטי? קונים בגד במידה המתאימה (ושוב - אם כל מה שיש לך להוריד זה 6, לא יהיה לך קשה למצוא בגדים במידה המתאימה) ויפים כל הערב
בהצלחה

ergonet2

New member
הבהרות!!

דד ליין - בשביל שאני ארגיש שזה לא "דיאטת נצח" שאני ארזה חצי קילו בשנה, אלא אני ארזה דיי הרבה (בערך 6 קילו) ואז את כל היתר אני ארזה באופן "נורמלי" - קילו לשבוע (בערך). בכל מקרה אני התקבלתי ללימודים באיטלייה לשנתיים, ואני רוצה שבלימודים מה שיהייה משנה לי זה החברים החדשים והלימודים עצמם, ושהמשקל שלי לא יהייה לי בדרך למכשול... (כי מתישו שנה שעברה הייתי "רזה ויפה" - והייתי גם הרבה יותר בטוחה בעצמי והרבה יותר פתוחה. המשקל העודף - אין לי כ"כ הרבה, אבל עדיין יש לי - גורם לי להיות עם הרבה-הרבה פחות ביטחון עצמי). עד איטלייה - ביקיני!! אה - אני "בת נוער", אם לא אמרתי...

איטליה ../images/Emo99.gif

איזה כיף לך אני בטוחה שתעשי חיים ותלמדי המון אני יכולה לדבר רק על עצמי, ולהגיד לך שדווקא כשהבנתי ש"דיאטה" זה כן לנצח, ולבגלל זה אני חייבת ללמוד לאכול באופן שאני יכולה להתמיד בו לכל החיים, היה לי יותר קל.

mary17

New member
בהצלחה בהצלחה בהצלחה!!!!

אם הגלידה קורצת לך מהמקרר תברחי לפה ונמלא לך את הראש בחסה

למעלה