או קיי זונות קטנות נימאס לי!!!!!!

או קיי זונות קטנות נימאס לי!!!!!!

מספיק עם הוויכוח המזויין הזה! יש פורום פוליטיקה אני חושב או שתיפתחו אחד ולכו תזיינו ת´שכל שם! בימקום להיתאחד כל הסצינה ולעשות מוזיקה טובה אתם מפלגים את עצמכם ביגלל זיוני שכל אם טי אן צודק או לא! אנחנו לא שופטים אף אחד ! כל אחד ימשיך כרגע בגישה שלו אם להמשיך לדבר אם טי אן או לא! אל תנסו לסחוף איתכם את כולם! יאנג מאן מספיק! אל תערב את עצמך בחרא הזה אתה מנסה לסחוף את כולם וזה יוצא חרא! אז מספיק עם זה כל השאר תעשו מה בראש שלכם כל עוד זה לא פוגע באף אחד טי אן לא ת´אמת....לא מזיז לי ת´שערה הימנית בביצה השמאלית שלי אם אתה צודק או לא צודק את יודע שאתה חף מפשע תהנה עם זה גם ככה כבר לא שומעים ממך אז ברגע שבאמת יזיז לך מאיתנו ותירצה להופיע מולנו יהיו כאלו שיבואו וכאלו שלא אז תמשיך עם מה שאתה רוצה לא ניראה לי שזה יזיז למישהו כי אים ירצו לשמוע אותך ישמעו ואםן לא אז לא אנשים מספיק תחזרו למוזיקה ותעזבו את המצב המיזדרגג הזה! פיס דוגס fuck you all

BIGO-G

New member
חחחח זה בצחוק או לא?

אין לי מושג אם זאת הודעה צינית שצוחקת על "המוחות הקודחים" שמדי פעם מופיעים בפורום ואף נשארים בו או שאתה אחד מהם.
fuck you all!

ביגו מאן והנשמה הקטנה שלי

אני מהסצינה די חזק.... ואני לא מדבר בציניות זה העלה לי את העצבים! סיוונווווווווש אני מוציא עצבים על אחי הקטן..... אבל זה כבר הרגיז אותי ממש....מיצטער נישמתי fuck everything that you stand for!

sivani

New member
סולחת, סולחת, אל תתבאס ../images/Emo24.gif

אפשר גם להרביץ לאחים קטנים, לא חשבתי על זה...זה אפילו יותר "מספק..." חהחה

sivani

New member
האני,די, בלי עצבים ../images/Emo9.gif

תוציא אנרגיות על דברים אחרים...על שק אגרוף
אבל ראסמי (המילה הזאת הייתה בשבילכם)-צודק! יש מקומות אחרים לכל הויכוחים האלה, ובמקום לאחד את הסצינה הדעות הפוליטיות האלה שאתם דוחפים בכל מקום ובכל ריב באמת מעצבנות! sivAni

למעלה