או קיי בנות, מעקב זקיקים עגום...

או קיי בנות, מעקב זקיקים עגום...../images/Emo4.gif

נראה שנגלה ראשונה של איקאקלומין לא הזיזה לי בגרוש. הזקיקונים שלי נותרו קטנים מ-7 אפילו ביום ה-16! נטלתי 2 כדורים ביום (5 ימים) ואני ממש לא מבינה איך זה ששום דבר לא זז שם. גם עובי הרירית מגוחך להחריד (4!). הטכנאית (?) אמרה שכנראה כבר שום דבר כנראה לא יקרה החודש. למה זה קורה? מה הרופא יגיד לי ביום ראשון? איך מטפלים בזה? האם זקיקוני הם חסרי תקנה או תקווה גם לעתיד? אגב, היא כתבה: מבנה שחלה תקין. מה זה אומר, שאני לא פוליציסטית? ולמה שום דבר לא יכול ללכת חלק, גוד דאמאט?!

../images/Emo24.gif חמודה אין לי מושג../images/Emo24.gif

בדברים האלו אבל את כל כך מקסימה שאני בטוחה שבקרוב מאוד סוסון הים שלך (כן ככה אתמול קראתי שקוראים לעובר בשלבים המוקדמים בספר של בר וממש אהבתי אז אימצתי!) ישוט לעבר הבטן הרכה והחמימה שלך.... ועם כזאת מודעת דרושים מזמינה תתכונני לכמה סוסונים

חוגי1

New member
תראי מותק, על כל אחד פועלים החומרים

הללו בצורה שונה וכל אחד זקוק למינונים שונים כדי ש"היבול" יהיה הכי איכותי שיש. אני לא יודעת כמה פעמים ניסית ( כי אני חדשה פה ) אבל אני יודעת שלפעמים הרופאמשנה כמה פעמים פרוטוקולים של כמויות וסוגים עד שמוצאים מה מתאים לכל אחת ועולים על הגל ( עניין של ניסוי ותהיה ). אני אחזיק לך אצבעות בניסוי הבא ואל תשכחי שהדגש על ה"אי הצלחה" היה "הפעם". זה לא אומר כלום על הפעם הבאה. וכן, זה מעצבן שלא הכל יכול ללחת חלק וזכותך לצרוח שזה לא פייר ואחרכך להמשיך הלאה עד ההריון המיוחל

תשובות

1. מכיוון שזה חודש ראשון של איקקלומין, מציעה לך עדיין לא להספיד את החודש, ולהמשיך במעקב, כי יש כאלו שהביוץ יהיה יותר מאוחר עם נטילת איקקלומין, גם אחרי היום ה20. ככל שמתקרבים למועד הביוץ גם עובי הרירית גדל, אז זה שאין זקיקים מובילים עדיין, זה גם מתקשר עם עובי הרירית. אגב, באיזה יום התחלת את המעקב, והאם גם ביצעת בדיקות דם? 2. מבנה שחלות תקין, אי אפשר להוכיח מזה שהן לא פוליציסטיות, להפך רואים הרבה זקיקים קטנים שזה קשור לפוליציסטיות. 3. הפתרונות: דבר ראשון עדיין לא להספיד. בנוסף לעיתים יש נשים פוליציסטיות שהאיקוקלמין לא גורם להם לביוץ, אז או שמגדילים מינון, או שעוברים לזריקות (לא להבהל!), שלזה רוב הנשים מגיבות. בהצלחה

אוח, אתן בסדר אתן ../images/Emo140.gif

זאת הפעם הראשונה שאני מנסה איקאקלומין ואני בהחלט לא מיואשת. תודה על העידוד והתשובות, גם לליבי ה-מ-ק-ס-י-מ-ה ששלחה לי מסר אישי. ובנימה פחות אופטימית: זריקות של מה ובאיזה תדירות? לא נשמע תענוג גדול

וסוסון ים זה באמת חמוד ../images/Emo110.gif

למרות שאני אצטרך לתת כמה הסברים אם הוא יוולד ככזה, לא?

לגבי זריקות:

ממה שאני יודעת: מזריקים בתחילת המחזור למשך כשבוע, זה משתנה לפי התגובה של האישה. היתרון שאפשר לשנות את המינון לפי קצת ההתקדמות תוך כדי טיפול, בשונה מאיקקלומין. בדרך כלל אם מתחילים זריקות אז משלבים את זה גם עם הזרעה. הזריקות נשמעות יותר נוראות ממה שזה בפועל, רוב המטופלות לומדות להזריק לעצמן או ע"י בן זוגן. פרטים נוספים אם תצטרכי, תשאלי בפורום פוריות. נקודה נוספת, שלא הזכרתי. אם את פוליציסטית ומזה נובע אי הביוץ, אז יש חלק רופאים שנותנים בדיקת דם לתנגודת אינסולין שזה קיים אצל הרב פוליציסטיות, ואז אם רואים שצריך נותנים כדור בשם גלואופ שאו שגורם בעצמו לביוץ, או שיחד עם איקקלומין גורם לביוץ, ויכל להיות ששווה לבדוק אופציה זו לפני מעבר לזריקות. נקודה נוספת היא שלהרבה נשים פוליציסטיות יש עודף בהורמונים זכריים המקשים על הביוץ, ואז לעיתים תוספת קטנה של סטרואידים במהלך הטיפול, מורידה את ההורמונים הזכריים וגורמת לביוץ. לא כל הרופאים פתוחים לזה ולכן מומלץ ללכת לרופא לפריון, ולא סתם גניקולוג בכדי שיתן את הפיתרון האופטימאלי.

תודה על המידע החשוב ../images/Emo24.gif ו...

ושאלה אחרונה, עשיתי בדיקת טסטוסטרון. התוצאה היתה 2.2 זה מעיד על בעיה?

למעלה