או.קיי אז חזרתי ואיתי קרדיטים ו..

sansi22

New member
עכשיו רואים מצויין..

אתם נראים מקסימים.. והשמלה שלך מהממת..

sansi22

New member
בטח שרוצים עוד....

איך אהבתי את המגפיים שלך, הם מהממים.

shukpuck

New member
יו, איך אני מקנאה!!!

למדתם ריקוד? איזה כיף!!! הזוג שלי לא רוקד... אז לא היה שום ריקוד משותף... ועכשיו עם כל תוכניות הריקודים, אני מזה מתגעגעת לרקוד....

ממש לא למדנו ריקוד, אבל תודה, אני

מניחה,זה היה באדיבותו ועידודו של הצלם, אז הנה התמונות מהחופה,את זה עשינו כשחלק מכן בנות יקרות ישב בפגישת הפרום אצל אתי המקסימה...

אולם - מקום בים שעל איילת עכו

ממש מקסימים, מתחילת הדרך איתם הכל הלך חלק, המקום מדהים כולו פונה לים, החופה כפי שראיתם ממש מעל הים והאולם עצמו כולו עם חלונות פנורמים שנמצאים ממש מעל הים, באמת מדהים כמובן שמזג האויר המדהים והראות רק הוסיפה להרגשה המיוחדת שהמקום הז מעביר..

איילת=טיילת

אז כמובן שמעבר להרגשה בלב שהמקום הזה יפק גם לנו וגם לאורחים צריך לספק את האורחים המרגישים כבר את ביטנם בשעת צהריים והאוכל...היה מדהים לכל הדעות, כולם יצאו שבעים..זה מוכח בתמונות... אבל לא רק..

אז אם מדברים על ריקודים - התקליטן..

התקליטן המקסים שלקחנו שהרקיד את כולם ועשה שמח וגם ענה בדיוק לציפיות שלנו ומילא בדיוק בדיוק את בקשותינו (מה שנקרא מסיבה עיברית) הוא גיא אלמוג - פשוט מקסים אין מילים..

שוקו פוק - אני חייבת לומר לך רק

שאין מה לקנא בכלל, גם אני וגם הפרטנר לא יודעים לרקוד בכלל - עד היום!!1 והאמת שבגלל זה קסם לנו הארוע בצהריים - רגוע יותר באוירה של ים, היה נראה שלא נאלץ לעשות מעצמנו צחוק על הרחבה, אלא ש..במלחמה הזו הפסדנו, האורחים לא הסכימו לרקוד לבד..לפחות המוזיקה היתה לטעמנו..ראה גיא אלמוג

טוב סיימתי, היה כיף

תודה לכולכן על הפירגון ובמיוחד תודה על כל העזרה והיחס בזמן הארגון אני בטוח אתגעגע לפורום ויכנס להציץ לפעמים אבל..אני צריכה גם להתאפס ולחזור לחיים אוהבת את כולכן , לנשואות ולאלה שבדרך אאחל המון המון אושר בחיי הנישואים וזוגיות מוצלחת, ולאלו שלפני אני מאחלת יום מקסים ומדהים לפחות כמו שלי.. נ.ב. שכחתי לציין את הירח דבש הקצרצר שקיבלתי בהפתעה, נופש מדהים בסוויטה "ויסטה בוניטה" בכורזים שממש מעל הכינרת, היה מקסים ודאגו לנו שם לכל פרט קטן ופינקו...המון...

pantherit

New member
לנו גם היה כייף../images/Emo140.gif את מדהימה

השמלה מהממת.... שולחת לך מסר לגבי מתחתנים למען מתחתנים

למעלה