או.קיי אז חזרתי ואיתי קרדיטים ו..

או.קיי אז חזרתי ואיתי קרדיטים ו..

תמונות, כן הייתי פה לא מעט ואני מכירה את הרעב הזה... אז ככה החתונה היתה יום שישי בצהריים ב 28/10 היה פשוט יום מדהים ואפילו מזג האויר האיר לנו פנים מהבוקר, אז אני מתחילה עם קרדיטים ותמונות לפי הסדר

סלון"נסיכה ליום אחד" בקרית אתא

בהנהלת חנה כלפון, אשה מקסימה נעים וקל לעבוד איתה והיא ממש הבינה מה רציתי ממנה, זה סלון קטן חדש ולא ידוע כך שהיה לי קשה ללכת על זה , אבל בסופו של יום היה שווה. וגם לא יקר יחסית פרט לכך אני חייבת להוסיף שכיוון שהארוע החל כבר בשעה 12:30 בצהריים הייתי צריכה סלון שיפתח בשבילי ממש מוקדם בבוקר וכל הסלונים המוכרים יותר ממש לא הסכימו לשמוע על זה, אלא בתוספת תשלום , כמובן... אז הנה ההכנות..

צלמים - וידאו רפי

אחרי ששתי הצלמים המקסימים שלו חיכו לי יותר משעה בסלון בלי לצייץ, הם הציעו להשאר לצלם עוד אחרי הארוע בערב את תמונות הנוף, כדי שלא נילחץ,היה נורא מתחשב מצידם, בכל מקרה החלטנו להריץ את הצילומים מהר עוד לפני הארוע כשאנחנו רעננים עדיין.. בקיצור הם גרמו לזה להיות כיף וקליל הרבה יותר ממה שחשבנו, אז היתה לנו חצי שעה לעשות זאת והנה התוצאות...

hilala79

New member
אפשר קצת יותר מקרוב?

זה לא יפה, שמתי את המשקפיים וזה לא עזר

אני לא מצליחה להעביר לכן את התמונות

המקוריות, בגודל המקורי הן כנרה כבדות מידי, ואז אני מתנתקת, עדיין רוצות להמשיך? אני כן!

shal0mshal0m

New member
ואיזה נוף!

עולם החתונות - וואו... אז כמה עולה לעשות עננים בצורה של החתנכלה? צרך קשרים עם ההוא מלמעלה או שיש ספַּק גם בשביל זה?

hilala79

New member
כמובן שהתכוונתי

שזה לא יפה שאנחנו לא יכולים לראות יצא לי משפט קצת לא מובן

למעלה