אותך

desdemona

New member
אותך

מחפשת אותך איבדתי את כל שהיה לי ממך לא נותרו עיקבות רק זכרונות מילים יפות שעות ארוכות חלומות ותקוות נכון - נעלמתי פתאום כמו הייתי חלום לא היתה בררה לא היתה מרצון זו הבחירה והיום - על חטא מכה אך נותרה בי תקווה כולי ציפייה שוב לשמוע ממך ש ל ך

חדת קרן

New member
@@@@@@@@@@@@@

לא איבדת הכל .... יש לך זכרונות לא ? וגם חלום ... הנה פרשת השטיח לללות דרכו של אורח פורח אפשר לצעוד עליו הלוך ושוב אבל אי אפשר לכפות על אהוב נכזב את שובו קני אדנית חדשה וזרעים מלאי בקרקע רעננה והצמיחי לעצמך פרחים

desdemona

New member
אכן

זכרונות נפלאים וחלום קטנטן לשוב אליו. חלילה לא כופה דבר, רק מקווה. אדנית יש, לא אחת - פרחים יפים מרהיבי עין אך מה לך כי תשווי זאת לגעגועים שבלב.

desdemona

New member
חן חן שושן

נעים כאשר יש התייחסות, אך כמו שכתבתי לאע נותרו עיקבות, ברגע טיפשי השמדתי הכל. תקוותי היא לפגוש בו שוב כאן.

הוריקן*

New member
%%%%%%%%%%%%%%

לא טוב שהשמדת. אבל גם אם השמדת במחשב עדיין ניתן לשחזר.

חדת קרן

New member
ככה ?

((((((((((((
)))))))))))))))))

חדת קרן

New member
הוריקן ... אתה סתם מעתיקן

################################ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ תסתכל הצידה ... ואל תעבור את החצי ... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?

desdemona

New member
צודק הוריקן

יכולתי אילו לא הייתי מחליפה מחשב. אני כולי אמונה שעוד אפגוש בו כאן. תודה לכם ולילה טוב.

חדת קרן

New member
777

דזדמונה ... אותלו ... יש למכביר הם רק מתחלפים תשני תדמית קצת אל תהיי כל כך עצובה את יודעת מה ?? תגידי לי מי ואני אאתר אותו בשבילך ....

למעלה