אותך לנטע

softy

New member
אותך לנטע

היו הייתה פעם מריונטה שכל הזמן אמרה אותך לנטע, אותך לנטע, וכך בסיבוב הופעות נרחב מעיר לעיר ממושב למושב הייתה מופיעה על במות ובפיה רק שתי מילות. אותך לנטע אותך לנטע הייתה צועקת לפתע והקהל היה יצא מכליו בובה שכזו לא ראה מימיו מיד כינסו בישוב ישיבה התאספו ובאו כל העיירה תרנגולות ופתיות היו שם לרוב רצו לראות את הפלא מקרוב אז קם ראש הכפר ודפק בפטיש והוחלט פה אחד שזהו האיש זהו האיש שיתן את הטון למרות שהוא על חוטים הוא חזק כמו בטון ורשות הדיבור ניתנה למריונטה והיא המשיכה לצעוק אותך לנטע אותך לנטע. סופטי
סיפורים לגיל הרך.

*pank

New member
פאנק יורדת לעומקו של עניין.

פאנק-הולמס החליטה לחקור את התעלומה הלא פתורה, על ראשה חבשה היא כובע מגוחך ובפיה מקטרת מימי תרת"ח וזכוכית מגדלת, כי זה יותר אלמנטרי כך. הלכה אל המריונטה ודרשה תשובה מי היא אותך לנטע, אמרי! ולא יהיה גורלך מר ורע. המריונטה מתחה את חוטיה וחיוך ציני עיקל את שפתה העליונה ואת שפתה התחתונה. אותך לסופטי! אותך לסופטי! היא זעקה וזעקה, בזמן שמצית שלפתי עם להבה זהובה ועזה. הזדמנות אחרונה דרשתי מי היא אותה הנטע. ולראשונה בהיסטוריה של המריונטה נשמעה תשובה שונה. אין בכלל שום נטע זה סתם לצורך חריזה!!! פאנק, סיפורים לילדים רעים. סופטי, ככה אני אוהבת אותך, כשאתה לא משחק בקוצים.

softy

New member
את רואה?!

טוב שאת לפחות מבינה אותי כאן. סופטי

softy

New member
אגב פאנק

ספרי לנו כמה אנקדוטות מאותה ישיבה. סופטי

*pank

New member
פעם היה לי תקליט שרוט!!!

כל היום על הפטיפון הוא סבב ועל עצמו חזר עד שראשי כאב לקחתי את התקליט הסרוט והעפתי אותו מהחלון על הדשא הוא התרסק ושמתי תקליט חדש על הפטיפון

softy

New member
פעם

הלכתי לי לתומי על הדשא <של השכנה> ופתאומית דרכתי על משהו קועץ. אי צעקתי והתכופפתי להוציא את מה שנעוץ לי ברגל, דא עקא איך שהתקופפתי להוציא את מה שנעוץ לי ברגל, ננעץ לי קוץ בתחת. עכשיו הייתי בלחץ אטומי האם להוציא קודם את הקוץ שנעוץ לי בתחת או שאולי להוציא את רסיסי התקליט השבור שנעוצים לי ברגל, ההחלטה הייתה מהירה הוצאתי את רסיסי התקליט השרוט מהרגל. ומאז אני מסתובב עם קוץ בתחת. וכל השאר הסטוריה. סופטי

softy

New member
כולן נהנין

ורק משה רוצה אורנג´דה, מה יש לך מאורנג´דה משה? סופטי

zar

New member
נהנה מזה שבעתתים מאשר מפאר יצירתך

אימא שלי זונה,אבא שלי ננס
ו *מרקי-קקטוס* / 40 פלוס ו√ ואי לי ואי לי.. פזמון חוזר וחוזר חלילא.. גורל אכזר רודה בי שוב מפליא בי מלקותיו ואני זועק-יא אלוהים אין לך לב? למה? למה? למה אימא לא הכינה לי סנוויצ`ים???????? מה-אין אלוהים יותר???????????????????? גוסס לי לעיתי מי הביוב הם נחמתי ואני שפוך ממך רובץ לי במלונה שאפילו הכלב זנח בגלל סירחונה יש !!! יש חרוז.. ואי לי,ואי לי.. פזמון חוזר.. ואני אך ילד קטן שאימא שלו לא הכינה לו סנוויצ`ים.. אין אהבה בעולם. מרק והקהל ישפוט

צאר,הזהר שלא אלחש למישהי..../images/Emo3.gif

וזה גם סיבת ההשתלחות שלך. אני יודע על פשפושיך הכל הזהר שלא אלחש לחדה. מרק.

softy

New member
מודעת דרושים

להפקה חדשה בהבימה דרוש לחשן רזה < כדי שיוכל להכנס לקוקפיט> רצוי עם קול מצו סופרנו. פרטים במקום! סופטי

softy

New member
אגב

מישהו יודע אולי למה אין יותר את הסידרה סופרנוס? שרוף על טוני, הוא איך שהוא מזכיר לי דמות מאוד אהובה כאן בפורום. סופטי

סופטי,למה אתה חושף ..

לגולשי הפורום התמימים שאתה המעביד של צאר.. וחדה,כנסי אלי במסר.. מרק.

softy

New member
חדה כנסי אלי במסר!

וים תיכוני אל תענה לטלפונים כרגע! דייג עזוב הכל ובוא לפה! גל לכי תעשי קפה! הוריקן סגור את הדלת! מבצע חומת מגן 2 יוצא לדרך!!! סופטי
שימו לב שברקע יש מוסיקה מהסרט אקסודוס.

גל ים..

New member
סופטי כמה סוכר../images/Emo8.gif

בשמחה תאמין לי גם מכינה לי...ואם כבר הכנתי אז יאללה לכולםםםםםם מי אחראי על הפופקורן??? מרקי נשבעת לך מחר לא הולכים לשחק בחול!

softy

New member
גל

קאט דה בול
אנד ברינג דה
אנד
מהעיניים. סופטי

הוריקן*

New member
תגידו

הבנתי שמתישהו,מקודם,כשלא הייתי,הייתה כאן תמונה,תמונה לא מוסרית, כלומר תמונה שאסור לראות,כלומר תמונה שאפילו היה אסור לצלם. יש אפשרות,אולי,לכמה שניות,אולי לשנייה,אפילו לשבריר של שנייה, להראות אותה שוב?כלומר את התמונה?

גל ים..

New member
הוריקןןןןןןןןןןןןןןןן ראית ראית ...

איך הוא מדבר אליי!!!!!!!!!בשפת הקודים מה זה מורס??עברתי את הטירונות מזמןןןןןןןן ...חוץ מזה ככה נכנסים בלי להגיד שלום??????????????????????????? ולשאול מה נשמע..רק סופטי יש לך בראששששששש
ואתה סופטי תחזיר את הכוס קפה שחדה תעשה לך או מרקי... פוייה! גל

למעלה