אותי מפליא ש...

מצב
הנושא נעול.

gkeidar

New member
אותי מפליא ש...

אותי מפליא ש...
למרות הירידות החדות מאד בשני ימי המסחר האחרונים בבורסה בניו-יורק שכידוע משפיעה בברור לפחות על ערכן של מניות הון ישראליות שנסחרות בת''א, כמו בנקים, חברות ביטוח ושאר מניות של חברות שעיקר פעולתן הוא השקעות בנ''ע שברור שערך האחזקות שלהן שם (בניו-יורק) ספג הפסדים, אלא אם כן כולן השכילו לנזל את השקעותיהן שם בתחילת השבוע שעבר, לא מסתמנת כאן (בפורום) שום דאגה- לפחות ממה שנראה מנושא התגובות שאני קורא כאן... אולי מישהוא יכול להסביר לי מה אני מפספס... מה אני לא רואה או לא מבין?

למה אתה מצפה?

אותי מפליא ש...
למרות הירידות החדות מאד בשני ימי המסחר האחרונים בבורסה בניו-יורק שכידוע משפיעה בברור לפחות על ערכן של מניות הון ישראליות שנסחרות בת''א, כמו בנקים, חברות ביטוח ושאר מניות של חברות שעיקר פעולתן הוא השקעות בנ''ע שברור שערך האחזקות שלהן שם (בניו-יורק) ספג הפסדים, אלא אם כן כולן השכילו לנזל את השקעותיהן שם בתחילת השבוע שעבר, לא מסתמנת כאן (בפורום) שום דאגה- לפחות ממה שנראה מנושא התגובות שאני קורא כאן... אולי מישהוא יכול להסביר לי מה אני מפספס... מה אני לא רואה או לא מבין?
למה אתה מצפה?
לראות תגובות כמו: "אוי אוי אוי, הבורסה בניו יורק ירדה, המניות כבר לא שוות כסף, אני נורא מודאג, אני חושש להשקעה שלי, מה יהיה?" אז ניו יורק ירדה קצת, והארביטרז' עומד על 0.6-. ביג דיל? באמת. כבר שבועות ששווקי העולם מקרטעים ואז קופצים לשיא חדש, בגלל נפט, או ריבית, או נתוני אבטלה, או וואט אבר, אז זה אמנם לא מוסיף רוח במפרש של השוק הישראלי, אבל זה בינתיים, לא מפיע עלינו כמו שרואי השחורות חוזים. חוץ מזה, בתי השקעות, בנקים וחברות השקעות שסוחרות בנירות ערך בנ"י, בדרך כלל מגודרות בצורה של אופציות או חוזים עתידיים וההפסד שלהם הרבה יותר קטן מזה של הציבור.

aviy009

New member
דווקא אני חושב שהיום נתחיל לראות

למה אתה מצפה?
לראות תגובות כמו: "אוי אוי אוי, הבורסה בניו יורק ירדה, המניות כבר לא שוות כסף, אני נורא מודאג, אני חושש להשקעה שלי, מה יהיה?" אז ניו יורק ירדה קצת, והארביטרז' עומד על 0.6-. ביג דיל? באמת. כבר שבועות ששווקי העולם מקרטעים ואז קופצים לשיא חדש, בגלל נפט, או ריבית, או נתוני אבטלה, או וואט אבר, אז זה אמנם לא מוסיף רוח במפרש של השוק הישראלי, אבל זה בינתיים, לא מפיע עלינו כמו שרואי השחורות חוזים. חוץ מזה, בתי השקעות, בנקים וחברות השקעות שסוחרות בנירות ערך בנ"י, בדרך כלל מגודרות בצורה של אופציות או חוזים עתידיים וההפסד שלהם הרבה יותר קטן מזה של הציבור.
את אווירת המימושים...

yair24

Member
אוירת המימושים...

את אווירת המימושים...
אוירת המימושים...
ראסל 2000 5% למטה... SP500 יורד 3% למטה ת"א 1% למטה יום מחורבן, אני סוגר את מערכת המסחר והולך לעבוד... לילה טוב

aviy009

New member
מצבך עוד טוב, מחקתי רווחים

אוירת המימושים...
ראסל 2000 5% למטה... SP500 יורד 3% למטה ת"א 1% למטה יום מחורבן, אני סוגר את מערכת המסחר והולך לעבוד... לילה טוב
של חודש אבל אני לא מתרגש מימוש קטן לפני ה900...

yair24

Member
אני מחקתי את כל הרווחים שלי

של חודש אבל אני לא מתרגש מימוש קטן לפני ה900...
אני מחקתי את כל הרווחים שלי
אין לי רווחים בכלל עכשיו. אבל יש לי יותר מניות...

aviy009

New member
יאיר - זוכר שדיברנו שבוע

כל מה שצריך זה
כמה ימים של עליות ואני שוב במצב הקודם. מקווה שזה יקרה בקרוב
יאיר - זוכר שדיברנו שבוע
שעבר על תאלי שורט... תראה איפה היא היום... ד"א מכרת משהו היום?

yair24

Member
צודק אחי

יאיר - זוכר שדיברנו שבוע
שעבר על תאלי שורט... תראה איפה היא היום... ד"א מכרת משהו היום?
צודק אחי
מסתבר שכשיש פעילות בתאלי שורט כדאי להאמין למי שעושה את הפעילות הזאת הא? אבל מצד שני תשים לב שהיום יש שם גם כן הרבה פעילות מה שמרמז אולי על מימוש רווחים של מי שקנה אותה? בכל מקרה אני לא מכרתי שום דבר, אני חושב שהיום אני אקנה בסיום עוד קצת וואלה...

aviy009

New member
דווקא זה נראה לי כל אלה שנזכרו

צודק אחי
מסתבר שכשיש פעילות בתאלי שורט כדאי להאמין למי שעושה את הפעילות הזאת הא? אבל מצד שני תשים לב שהיום יש שם גם כן הרבה פעילות מה שמרמז אולי על מימוש רווחים של מי שקנה אותה? בכל מקרה אני לא מכרתי שום דבר, אני חושב שהיום אני אקנה בסיום עוד קצת וואלה...
דווקא זה נראה לי כל אלה שנזכרו
מאוחר (ואני בינהם
)

yair24

Member
נקנתה קצת וואלה...

צודק אחי
נקנתה קצת וואלה...
נקווה שההשקעה תצליח...

mimamu

New member
זה בדיוק מה שרמזתי בסופ"ש האחרון

צודק אחי
ואתה קצת גיחחת על זה... קורה.

yair24

Member
אחי

ואתה קצת גיחחת על זה... קורה.
אחי
אם הייתי מקשיב לכל המלצה בפורום הברוקר שלי היה מתעשר ממני ואני הייתי מבזבז את כל הכסף שלי על עמלות...

מצב
הנושא נעול.
למעלה