אותי זה קרע...שיהיה שבוע מעולה

phizik

New member
אותי זה קרע...שיהיה שבוע מעולה ../images/Emo13.gif

נשים... הן... עושות קעקועים בכל הגוף, כולל אזורים רגישים במיוחד, סובלות כאבי מחזור, לידה רגילה או מסובכת אחרי שעות של צירים, ניתוח קיסרי, סובלות נשיכות בזמן ההנקה, עושות שאיבת שומן עם מחטים ענקיים וכל מיני צינורות שמכניסים להן לגוף, עושות ליפטינג, עושות 400 כפיפות בטן, 500 שכיבות שמיכה, שעה ברבע ספינינג, קושרות את החצוצרות, מכניסות התקן תוך רחמי, דיאפרגמה, מקבלות זריקות בוטוקס, קולאגן, שמות שתלים בחזה, לובשות חזיות לחוצות מאוד, עקבים גבוהים, חוטיני, מכסחות את עצמן בדיאטות, מסוגלות לשתות דברים מגעילים כמו מיץ גזר או חלב מגנזיום, מורטות שיערות עם פינצטות, שעווה רותחת, או מכשירי עינוי קטנים, בגבות, שפם, בית שחי, רגליים, מפשעות, משייפות ומקרצפות ציפורניים, או סובלות ציפורניים מלאכותיות, עושות פירסינג באוזניים, גבות, לשון, פופיק, שפתיים, פטמות ואפילו דגדגן... אבל מין אנאלי לא כי... ז ה כ ו א ב ? ! ? ! ? ! ? !

ד נ י ת3

New member
men

ואני שואלת - ואתה מוכן שיעשו לך מין אנאלי? אז מאותה סיבה גם אנחנו לא.

phizik

New member
been there tried that moved on

יש כאלה שנהנים ויש כאלה שלא... ממך לא ציפיתי להתקפה שכזאת במיוחד לאור העובדה שזה בסה"כ מייל משעשע!!

ד נ י ת3

New member
../images/Emo25.gif

את אותו הדבר אפשר לכתוב גם על גברים: (תוריד את כל החלק של ההריון והלידה). וחוץ מזה... שכחת שאני פולניה? ברור שזו תהיה התגובה שלי... (וצחקתי... מצטערת אם זה היה נשמע כמו התקפה)

את אומרת לי ..

שאת לא תסכימי למין אנאלי מתוך עקרון?? לי אין עקרון כזה,אם אני אוהבת גבא והוא מאוד רוצה,וזה ייעשה בעדינות אני אסכים.נראה לי שעקרונות מהסוג הזה מקומם מחוץ לחיי האהבה שלי

בנוסף למה שדנית אמרה

אני אנסה את זה אם אתם תנסו.. לדעתי לכל אישה צריך להיות בצד המיטה סטרפ און וכך בכל פעם שתגיע בקשה לאנאלי, ננסה עליכם קודם, אם תאהבו גם אנחנו ננסה (טוב בנות לא כולן... נו...) (הקשת שוקלת לפתוח טראט-אפ)

והם אוהבים להיות

פותחי הסתימות,מחליפי הפנצ'רים ותוקעי המסמרים? לפעמים צריך להקריב בשביל הכיף של בן הזוג אם זה עושה לו טוב..אז וואלה,למה לא נראה לי שאם היו מסתכלים על זה בצורה כזאת ולא לחפש שוויון והדדיות בכל מקום היה הרבה יותר נעים שיט,נכנסתי לזה

ד נ י ת3

New member
דארלינג, לא מוכנה לוותר על מי שאני

או לסבול בשביל זוגיות. נ ק ו ד ה. זוגיות צריכה להיות מבוססת על רצון הדדי - כששני הצדדים רוצים. אם צד אחד לא מעוניין במשהו - זו כבר ל-א זוגיות טובה. אף פעם - אבל אף פעם - אל תבטלי את עצמך, או את רצונותייך בשביל גבר. שמעת? אין שום גבר או זוגיות ששווה את זה. תאמיני לי - יש לי ניסיון.

phizik

New member
אוף איזה כבד נהיה פה....אני שוקל

לבקש שימחקו את השרשור הזה... ודנית...אני לא אומר מניסיוני האישי עם בנות זוג המין השני, יש לך מספיק חברות שאת יכולה לשאול ולגלות שהאקט הזה דווקא מאוד רצוי ומהנה במחוזותיהן....

ד נ י ת3

New member
נשמה... כבר לא מדובר

באקט הזה.. אלא באופן כללי. לבטל את רצונותיך, את הקווים האדומים שלך - כי בן הזוג רוצה.

קווים אדומים בסקס...

bdsm לדוגמא..לא מעוניינת לשלב אלימות והשפלות בחדר המיטות שלי.. אין לי יותר מידי קווים אדומים,אני די פתוחה להצעות ונסיונות חדשים ומרעננים
לא מדברת כמובן על אורגיות פרועות אלא עליי ועל בן זוג שאני אוהבת

ד נ י ת3

New member
ואם הוא נורא רוצה, ונורא אוהב את

זה? והוא בעניין של הצלפות, קשירות, שפחות ואדונים, מקלחות צהובות וכו' (ואל תשאלו אותי מאיפה אני יודעת את כל זה - אני פולניה - זוכרים?) אז? תנסי?

לא

כי זה קיצוני במושגים שלי קיצוני לי מידי מספיק שזה משהו שמעניין אותו מעבר לסקרנות בסיסית זה ירתיע אותי וסביר להניח שאני לא אפתח איתו קשר אם אני אדע מהתחלה שהוא בקטע של מקלחות צהובות וכאלה...

למעלה