אותה נגיעה..

פועמת

New member
אותה נגיעה..

אולי אותה נגיעה שכישפה בנו את הדאגה, אותו סחף רוח שהביא את שנינו למנוח, ובדיוק אותה נשמה הגורמת ללבנו להחמיץ פעימה, היא שעטופה עכשיו בנייר צלופן הנרעד תחת חיבוק ונשיקת האומן...
בוקר של נגיעות ענוגות

שרית 114

New member
פועמת מתוקה, כל כך אוהבת

את השירים שלך תמיד. ונכון הלואי על כולנו הבקרים שאת מאחלת לנו. בוקר טוב מתוקה

hotman10

New member
פועמת... פועם...פעימות..

מחסיר פעימה.. ואיזה מזל שתוכנות עושות נפלאות בתמונות... כן, כמעט הבטתי לתוך עינייך..

נגיעה קסומה בבוקר

יד מלטפת נוגעת ברכות היא מרעידה את הלב הבטן רוטטת קלות מעירה רגשות וזכרונות עטופות בהמון תקוות להצמד לעוד רגע קט להמשיך את התענוג למשוך לחיבוק הדוק לחוש אותך קרוב ובתוך לטפס עד התענוגגגגגגגג שאחריו יש רגיעה והתכנסות זו בזה וזה בזו עד שהגוף ירגע יחדיו לקום למקלחת מרעננת לצאת לעולם הגדול ליום חדש שעלי יש את סימני אהבתו

שאייאן

New member
אני לא מבין על מה אתן מדברות..

מה זה כל הנגיעות ולמה לדבר על זה? למה הצורך הזה לדבר על השטויות האלו נגיעות שמגיעות רכות לבבות בטנים זכרונות.. למה אתן לא אומרת את זה לזה שאיתכן במקום לכתוב פה על מה שהייתן רוצות שיקרא? אה וסיפור מדהים כתיבה קולחת ואני ניצב המום מול המילים החזקות!.

שאייאן

New member
דיייי שגיעות כתיב לי אנלא מאמיןןןןן

שיקרה. לא שיקרא שיקרה.! מה שאמור לקרות או בדיעבד לא קרה אך היה רצוי ומבוקש שיקרה.

לא נגעו בך בנגיעה רכה אחת???

אולי בך לא נגעו בנגיעה רכה אחת כזו שמדליקה אותך ואתה מרחף מעונג או שזו לא דרכך העונג העדין המפנק ומתפנק

חחחחח

אולי בגלל שלא נגעו בו הוא לא מזיין תשכל עם שירים מתייפייפים כאלה

אהבתי את הנגיעה ואת התמונה../images/Emo140.gif

והוספתי קצת משלי
מקווה שברוח שלך
הנגיעה הקסומה שלי
אוהבת
את כתיבתך פועמת

את מנסה לעקוץ ? יש לי עור של פיל

אולי שתגדלי קצת תביני שהנגיעות הרכות והשירה הקסומה הם הדברים שאת נושאת איתך לעד הם היהלומים שנשארים בנשמה מה שאני שחכתי את עוד לא למדת

תראי מותק...לי עוד מותר להשתטות...

את בת פאקינ 47 וקוראת לעצמך בשם של ילדה בת 5..... השירה הקסומה...? סיימתי איתה בגיל 10 , את נתקעת איתה

נסיכה תמיד תהיה נסיכה

נסיכה תמיד תהיה נסיכה , כי הנסיכות היא בנשמה אין קשר לגיל העדינות שבי היא המובילה את חיי , האור שמוביל את חיי המורכבים זוכרת אמרתי מה שאני שחכתי את עדייןלא זוכרת קסם החיים מגלים שצריך להלחם עליהם, תאמיני לי נלחמתי לשרוד שהבנתי שנתנו לי צאנס לחיות שנית כמו שאני רוצה , בחרתי לחזור לילדות משם לצאת חזרה לחיים אחרים לכן זה השם שנשאר, כי אני יוצרת לא אשנה את השם כדי ליצור רציפות בילדות שלי כי הינו אמיתיים ועדינים היתה תמימות מיוחדת וככה אני בחרתי לחיות את חיי , ברומנטיקה מתקתקה חוץ מזה שאני מתוקה עם הוכחות מדעיות , לא צריכה יותר להוכיח כמה אני מתוקה, זה לא סכרין אלא מתיקות אמתית , אשה שיודעת מה היא שווה בשביל זה לא צריכה אף אישור מאף אדם ואת בת אדם בטח לא מילדה כמוך, שלא יודעת לכבד אנשים שהיא לא מכירה

למעלה