אורתם סהר אגחים: אסיפת זום 13.10.21 בשעה 13:00

yel5

Active member
סופסוף אחרי הרבה זמן מכנסים אסיפה למסירת עדכונים. תמוה שההזמנה נמסרה פחות מ 24 שעות לפני מועד האסיפה. עדיף מאוחר מאשר לא לכנס אסיפה כלל.
 

yel5

Active member
לא יודע על איזה הסדר מדובר.
מצפה לשמוע על חלוקת כספים ראשונית.
 

yel5

Active member
לפעמים סיכונים מתממשים ואנו מפסידים. כאן, חברו יחד המנכל, נושאי משרה ורו"ח למעשה רמיה. שלושת הגורמים הללו לא רק שלא חשפו את מצבה העגום של החברה הם סיפרו בשבחה. סיפרו שהחברה עלתה על גל של הצלחה. עברה שינוי מקבלן ביצוע לקבלן יוזם עם רווחיות משופרת. רו"ח הציגו דורות מבושלים ומלאים בכזב. לפחות בתביעות נזכה די בקלות. מחר נהיה יותר חכמים.
 

yel5

Active member
השתתפתי באסיפה באופן פעיל.

ברגרזון וקנה, נאמני בימש, סיפרו על העבודה האינסופית שבוצעה בתיק ושעוד תבוצע.
הם התחילו בחקירות בנוגע לגורמים שהביאו לקריסה. הם הגישו בקשה להגיש תביעה לבימש. שאלתי למה לא עשו זאת לאחר שחלפו 6 שנים מהקריסה ותשובתם היתה אגרה גבוהה. בחישוב מהיר ולא מחייב הזכירו שישארו 9M ברוטו ולאחר הוצאות ותשלומים - 4M.
אישית, די מאוכזב מעבודת הנאמנים בנוגע ליעילות עבודתם ודיווחים לנו הנושים. התחיבו למסור מידע עדכני בנוגע לעבודתם עוד השנה.

בחלק הדיון של הנאמן אופיר עם נושי האגח ניתן היה לקבל יותר מידע שרלבנטי לנושים.
שאלתי את אופיר האם מריחת הזמן לא משרתת את נאמני בימש והוא ענה שטיפולם ארוך וששייכים לאולד סקול, וכן שהוא היה מריץ הענינים באופן מהיר יותר.
ציינתי בפני אופיר שמסתמן שנקבל החזר קטן מקופת הנשיה, ולכן כדאי לדון בתביעות שעומדות על הפרק, שהן המקור העיקרי להחזר סביר.

ברגרזון פירט מהות תביעה ראשונה ואופיר פירט התביעה שניה:
1. תביעה מתנהלת בענין נפילת המרפסות. קיימות תביעות הדדיות. גינדי נגד אורתם בגין הנזק שנבע מרשלנות הבניה שהביא לנפילת המרפסות, וכן אורתם נגד גינדי בגין עבודות שביצעה אורתם שלא שולמה תמורתן. ברגרזון מעריך שתביעה זו עשויה להכניס לקופה כמה עשרות מיליוני שח.
2. תביעה עם 3 סטים של טענות: א סט מצגי שוא שמסרה החברה. ב. סט רשלנות בניהול החברה. ג. סט טענות ניהוליות ולא פיננסיות.

נמתין לדיווחי הנאמנים ונקווה, כמו שטענתי באסיפה, שתיק פירוק זה לא ירשם כתיק הפירוק הארוך ביותר בתיקי הפירוק.
 

freedompriest

New member
תודה על העדכון,
בגלל אילוצים נכנסתי לישיבת האסיפה לזמן קצר בלבד
 
למעלה