אורק או טרול?

shanytopper2

New member
אורק או טרול?

אני חושב על ליצור לוחם פיורי בצד של ההורד, ואני תוהה איזה גזע לקחת. אני יודע שלא בא לי טאורן ופורסייקן, וכידוע בלפים לא יכולים לההיות לוחמים. אז נשארתי עם אורק וטרול. מה לדעתכם עדיף? ולמה?

Aountrio

New member
אורק.

כי האנימציה מעולה. וכי הRACIAL שלהם מצויין ללוחמים.

shanytopper2

New member
אבל גם לטרולים יש רסיאלז מצויינים

רג'נריישן זה תמיד נחמד ואני אמנם לא בטוח, אבל אני חושב שברזרקינג יותר חזק (מבחינת הנזק שזה עושה) מאשר בלאד פיורי.

Aountrio

New member
תשובה

http://www.youtube.com/watch?v=x19NJArSgDU ועכשיו ברצינות. TrollBerserking : Activate to increase attack and casting speed by 20% for 10 seconds. Changed in 3.2 from: (Speed is raised by 10% at full health, increasing as health is lost to a maximum bonus of 30%.) 3 minute cooldown. Regeneration : Increase health regeneration bonus by 10%. Also allows 10% of normal health regen during combat. Beast Slaying : 5% damage bonus when fighting against Beasts. Throwing Specialization : Increases chance to critically hit with Throwing Weapon by 1%. Bow Specialization : Increase Bow critical strike chance by 1%. Da Voodoo Shuffle : Reduces the duration of all movement impairing effects by 15%. Trolls be flippin' out mon! ORC OrcBlood Fury : Activate to increase attack power and spell damage/healing by an amount based on level/class for 15 seconds. 2 minute cooldown. Hardiness : Reduces duration of stun effects by 15%. Command : Damage done by Death Knight, Hunter, Shaman and Warlock pets increased by 5%. Axe Specialization : Expertise with Fist Weapons, One- and Two-handed Axes increased by 5.

shanytopper2

New member
הסבר

בלאד פיורי נותן במקרה הכי טוב (דרגה 80) 23 DPS פר נשק. נכפיל בשביל שני כלי נשק ונקבל 46 DPS. ברזרקינג נותן האצה של 20%...עבור לוחם פיורי להגיע למצב שהנזק הלבן שלו הוא 230 או יותר, זה ממש ממש ממש לא מסובך, וקורה הרבה לפני דרגה 80 וזה כבר משווה בין שתי היכולות. כמובן שאני לא מחשיב פה שימוש ביכולות שמנצלות את האטאק פאוור, ומצד שני גם לא את השיפור בייצור של הרייג', אבל עדיין.

Aountrio

New member
לא יודע איך חישבת לפי נשק.

אבל זאת תוספת של 322 AP ממה שראיתי. ל AP כל 2 דקות.

donotchoose

New member
היחס הזה

נכון לפני טאלנטים (ובנזק לבן) ולכן הוא לא רלוונטי במבחן התוצאה חוץ מזה שבלי קשר אורק > טרול

Mabina

New member
עזוב בלאד פיורי

אורקים מקבלים תוספת Expertise לגרזנים.. שזה מעולה!

Aountrio

New member
בתור אחד שיש לו גנבת

אורקית.. לעשות BURST עם טרינקט ו BF ביחד.. מספרים מאוד מרשימים מקפצים על המסך..

Fanty S

New member
ריג'נריישן זה ממש מעפן

זו איכשהו עוד מורגש אם אתה פריסט, אבל לוחם? אתה תשכח שזה שם בכלל. ברזרק זה טוב אבל תלוי למי. זה עובד באחוזים ככה שככל שהנשק שלך איטי יותר זה עובד "יותר טוב". לפיורי כדאי לקבל תוספת לAP, ולא למהירות.

picpc

New member
תכלס עזוב אותך שטויות קח מה שנראה לך יותר יפה

אם הבחירה בין טרול לאורק אז זה אורק עד הסוף :) ולכולם בסופו של דבר יש racial טובים ורעים. *אגב טרולים נראים זוועה עם ציוד לוחמים ולאורקים יש את האנימציה הכי יפה במשחק:) אתה גם צריך ללכת לכיוון משהו אם זה pvp או pve ולהיות יותר ספציפי עם עצמך סתם לדוגמא אם היית הולך arms אז זה אורק במאה אחוז בגלל הגרזנים והטאלנט שזה לpvp מצויין בfury אני הייתי הולך על mace או sword אם אני הייתי מתלבט בין שני גזעים זה היה או פרה או אורק לא הייתי ממש חושב על טרולים למרות שהלוחם שלי מת/חי בכלל :) ובלי קשר אם רושמים אורק בעברית על המקלדת שהשפה על אנגלית יוצא true חה חה חה

למעלה