אורניהו, אדמור, טליה, ממוש,

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך

magy

New member
אורניהו, אדמור, טליה, ממוש,

שילחו לי מייל, כדי שאוכל לשלוח אליכם את התמונות. אין הרבה.....ולא כולן מוארות מספיק בן בן, אין לך תמונות בינתיים, רדרד, יש לי את המייל שלך. חונה, יש לי הכתובת.... גם של דוד...
מגי, הצלם האכזר, צילם אותך מקרוב, עשה אותך למוטציה, שאפילו במציאות את נראית טוב ממנה..............................התמונה הושמדה.... (אם ככה את נראית באמת, לא פלא שאף אחד לא רוצה אותך, בלי אייקון של חיוך) קיבלתי דפיקות לב.....

´צחקת אותי מגי../images/Emo6.gif

בשביל מה אני צריך תמונות שלי. מה אני ? אוסף קריקטורות?

magy

New member
´צחקת אותי בן

אתה נראה טוב מכולנו.......זה למה אתה צריך תמונות....... אם היית רואה את שלי.....לא היית יורק לכיוון שלי............ נשים בגילי, אסור לצלם אותן מקרוב......נכון.??????????????? לפחות מאתיים מטר מרחק.......משם נראים לא רע...... והתפוז מזיייייייייייייף..........

הכי יפה, זאת חונה../images/Emo3.gif

נשממממממממממממממממממממממממה !!!!! ראיתם את העיניים של שילה ? הולך טוב עם הכחול של המפרץ.

שקדי

New member
עיקר שכחת..........

כי האדם רואה לעיניים ואלוהים רואה ללבב........... וגם הרצפה היתה עקומה...........

magy

New member
הרצפה באמת הייתה עקומה

בקושי עמדתי עליה....

טל-יה

New member
אורניהו ??? קוקו אההה גלידה טובה..

לא נעלמתי, אני פשוט בטפול נמרץ למה.? קיבלתי אתמול את התמונות שלי וקיבלתי חופפפפפפפפפפפפה.. ראשית צלמו אותי בהפתעה.... בלי תכנון בלי כלום... . אז שמתי לי פודרה, צבעתי ריסים, לבשתי שמלה מקושטת כיסים, חמצנתי שיער והכל כבר מוכן. עכשיו חסררררר שיבוא החתן... ולמה לא קיבלתי את כל התמונות בעצם רק את שלי??
בוקר טוב לכם עולם מיתולוגי.

אורניהו

New member
בסדר,נרגעתי כשאת כאן,סתם פשוט שמתי

שמתי לב שאת לא כאן...מה נשמע?מה זה עם טיפול נמרץ?פעם כשהייתי בבקעה באיזה מילואים,היינו מקבלים הוראות מהקשתיות[סודי]לפני הירידה לשטח עם הג´יפים,לבצע נמרץ[נדנוד של ? שמורכב על הכלי]ואנחנו המילואימניקים,היינו משיבים להן,שאנו כל הזמן בנמרץ[ביד]בדיחה,חה חה חה.

למעלה