אורכית כזאת מנייה מסריחה אפילו

מצב
הנושא נעול.

moransulimani

New member

ארביטז' חיובי היא לא מצליחה לצמצם. איך!!!!!!!! אנשים קונים אותה

yair24

Member
נו אז יאללה סע

נו אז יאללה סע
תחזור תספר לנו איך היה

מיום ראשון מגמה הפוכה בכל השווקים

מה איתך גוזר או נגזר
מיום ראשון מגמה הפוכה בכל השווקים
השווקים ,מסתמן כי איראן מסכימה לתנאים של ארה"ב לגבי פיתוח גרעיני למטרות שלום סוף עידן עליות הנפט מגיע לסיומו , רישמו לפניכם לכל הבכיניים והפוטיסטים יום ראשון מתחילה מגמה הפוכה עד הפקיעה ושלא תאמרו לא אמרו לנו , הנאסד"ק בדרך צפונה יום ראשון מגמה הפוכה בכל השווקים ומיום שני הנאסד"ק צפונה חזק זיכרו

moransulimani

New member
התכוונתי אם אתה גוזר קופון או

אני לא מתעסק עם נגזרים...
שגוזרים ממך ולמר גורן זה מה ששמעתי ממבוגרים כשהייתי בבנק ואני חותר נגד הזרם. יהיה קשה לבורסה לעלות בלי קשר לנאסדק כמו שאתה אומר. אתם חיים באשלייה שהנה הבורסה אוטוטו עולה

yair24

Member
עניתי לשאלה הזאת כבר

שגוזרים ממך ולמר גורן זה מה ששמעתי ממבוגרים כשהייתי בבנק ואני חותר נגד הזרם. יהיה קשה לבורסה לעלות בלי קשר לנאסדק כמו שאתה אומר. אתם חיים באשלייה שהנה הבורסה אוטוטו עולה
עניתי לשאלה הזאת כבר
באחד השירשורים הקרובים.

מצוין מיום ראשון מגמה הפוכה בשווקים

כל מיני
אורמת אסם ארפורט סיטי תפוז וואלה כל השאר זה מדדים ת"א 25 SP500 RUSSEL2000 תורכיה
מצוין מיום ראשון מגמה הפוכה בשווקים
השווקים ,מסתמן כי איראן מסכימה לתנאים של ארה"ב לגבי פיתוח גרעיני למטרות שלום סוף עידן עליות הנפט מגיע לסיומו , רישמו לפניכם לכל הבכיניים והפוטיסטים יום ראשון מתחילה מגמה הפוכה עד הפקיעה ושלא תאמרו לא אמרו לנו , הנאסד"ק בדרך צפונה יום ראשון מגמה הפוכה בכל השווקים ומיום שני הנאסד"ק צפונה חזק זיכרו

moransulimani

New member
לי אין כלום תיק ריק כואב שאין מניות

כל מיני
אורמת אסם ארפורט סיטי תפוז וואלה כל השאר זה מדדים ת"א 25 SP500 RUSSEL2000 תורכיה
אבל זה עדיף עד שהשוק יתבהר גם כשמשעמם בבורסה אני עוקב כי אני מכור ומחר אני שם 7000 שח על ברזיל

yair24

Member
למה כואב אחי?

אבל זה עדיף עד שהשוק יתבהר גם כשמשעמם בבורסה אני עוקב כי אני מכור ומחר אני שם 7000 שח על ברזיל
למה כואב אחי?
כרגע אין מניה אחת ירוקה אצלי בתיק הזה. חוץ מארפורט סיטי שלא אדומה ולא ירוקה אלא נייטרלית

moransulimani

New member
עד עכשיו הייתי קם בבוקר מניח תפילין

למה כואב אחי?
כרגע אין מניה אחת ירוקה אצלי בתיק הזה. חוץ מארפורט סיטי שלא אדומה ולא ירוקה אלא נייטרלית
ורץ למחשב בדיוק ב 09:45 והיום הרגשתי בודד וגלמוד אין אדרנלין אולי נרד לים לגלוש אבל זה לא אותו דבר

yair24

Member
אתה שכחת משהו

ורץ למחשב בדיוק ב 09:45 והיום הרגשתי בודד וגלמוד אין אדרנלין אולי נרד לים לגלוש אבל זה לא אותו דבר
אתה שכחת משהו
לגלוש בים זה יותר כיף...

מצב
הנושא נעול.
למעלה