אוריאנה / למרות הכל

דין1

New member
אוריאנה / למרות הכל

שלום אוריאנה , למרות שאני יודע וקראתי על `` צרות העין `` מצד גורמים עויינים ( כאן בפורום ) חחחחחחחחחחחחחח אני מנצל את המקום לשלוח לך הודעה אישית למרות ההיכרות הקצרה ביננו , למרות העליות והמורדות בקשר הוירטואלי והמוזר אני רוצה לאמר לך מתוקה , מאוד נהניתי הקשר והפילו הקצר תרם לי לא מעט . הכרתי אדם נפלא , אוהב , רגיש וחם , חזק ולוחמני ללא פשרות. לפעמים עצובה , אך לרוב מחייכת וצוחקת, משוררת וחורזת בחסד עליון הכותבת שירים מקסימים ומהנים לרוב . לצערי , המגירה אצלך בבית זוכה לתשומת לב מרובה , הגיע הזמן ל``נקות`` את המגירה ולתת גם לנו להנות מהשירים היפים שלך . אני רוצה לנצל , את ההזדמנות , למרות שכבר מזמן איננו בקשר ולאחל לך איחולים מקרב לב בפרוס עלינו השנה החדשה . שתהיה לך השנה החדשה העומדת כאן בפתח שנת אושר שנת בריאות שנת עושר שנת שגשוג שבשנה זו יפתחו כל השערים והדרכים לאהבה , לחום ןלבריאות באהבה ובגעגועים ממני

אוריאנה

New member
דין יקירי

קודם כל, גם לך שנה אחלה. דבר שני, הכחולים עזרו לי (אגב תודה אדמיניסטרציה) והיא כבר לא מנג`סת לי יותר. דבר שלישי - איכשהו שוב צדקת...

דין1

New member
אוריאנה

ראשית אני תמיד צודק , במבחן הזמן !!! שנית היא הפסיקה מתוקה , מפני שגיליתי מי זאת ושלישית מתגעגע מאוד ורביעית מתגעגע מאוד ממני

אוריאנה

New member
דין, גם אני יודעת מי זאת

וידעתי בבטחון כשהיא אמרה לי: ``זמן רב לא התראינו``...

דין1

New member
אוריאנה

ראשית אני תמיד צודק , במבחן הזמן !!! שנית היא הפסיקה מתוקה , מפני שגיליתי מי זאת ושלישית מתגעגע מאוד ורביעית מתגעגע מאוד ממני

אוריאנה

New member
דין, עוד שיר אחד אחרון

את מה שניסית להסוות לא הצלחת להסתיר הכל היה כתוב בין השורות כל-כך שקוף ובהיר וההדדיות הזאת ואף אחד לא אשם. אתה יודע מה שכתוב ``ההמתנה תתגשם``.

למעלה