אוקי, משירשור שהתחיל תמים נולד רעיון השראתי

אוקי, משירשור שהתחיל תמים נולד רעיון השראתי

אני ויסמין סיוון הולדנו בטעות רעיון (רעיון ולא תינוק, לכל המתבלבלים
). בכל תחילת שבוע נעלה נושא מופשט, שבמהלך שבועיים ננסה ליצור משהו בהשראתו. ז"א נושא חדש כל שבוע שהזמן לביצוע שלו יהיה שבועיים. במקרה הפעם הזאת עלה רעיון שהתעורר מהשירשור שבו יסמין כתבה: "מעניין איך תיראה שרשרת חרוזים של אנרגיות שליליות? אולי מין תכשיט עוצמתי ביותר שהמכשפה הרעה יכולה לענוד בנשף?", שישר יצר אצלי חשק ליצור משהו כזה. אז חשבתי שאולי נהפוך את זה ל"אישו" ונערבב את כל הפורום בזה. כמובן שזה יכול להיות כל חפץ או אביזר "טעון אנרגיות שליליות ושטניות" שיוכל להתאים למערה/מאורה שהגברת המכשפה מתגוררת בה, או פשוט רק חרוז או שניים (למי שעמוס ולא מוצא זמן). מי הולך על זה? אני ויסמין בפנים

יו זה מתחיל להשמע ממש מפחיד../images/Emo190.gif../images/Emo59.gif

כבר רצים לי בראש רעיונות... אבל רק הערה אחץ בקשר ללו"ז : אני הייתי מציעה שהאתגרים יהיו כל שבועיים או אפילו כל חודש, אני לא אוכל להצטרף לאתגר כל שבוע ונראה לי שגם לאחרים זה יכול להיות יותר מידי אינטנסיבי... בואי נאמר שההשבוע הראשון של ינואר יהיה היעד לאתגר הכישופי שלנו ואז נפרסם את האתגר הבא שתאריך היעד שלו יהיה לקראת סוף ינואר, מה דעתך? מה דעתם של השאר? ושל אור ומיכל? והכי חשוב - מי מצטרף אלינו? !

וכמובן כמובן שלא רק חרוזים!!

אלא כל מה שעולה בדעתכם (מזכוכית כמובן
) בואו נשתוללללללל!!!

אפשר לתת רעיון כל שבועיים אבל ניתן חודש

לביצוע כל פרוייקט. ככה מי שלא ידבר אליו רעיון אחד ימצא אחרי שבועיים רעיון אחר שדווקא יותר ידבר אליו. אור! מיכל!
חבר'ה! מה אומרים?

michal_sil

New member
רעיון יפה ויוזמה ברוכה!אישית,לא מתחברת לנושא.

אשמח להשתתף בפרויקט בנושא אחר.

zfard

New member
מכשפה? מאורה?

אני לגמרי בפנים וכבר יש לי רעיון!
מה שכן, אני גם בעד מסגרת זמן רחבה יותר, כי תמיד יש דברים בלתי צפויים... הצעה- אפשר להתחיל עם חודש, ואם נראה שהולך נחמד, אפשר להעלות נושא חדש כל שבועיים אבל עדיין שיהיה חודש לעשות את החרוזים, וככה יוצא שבכל רגע נתון יש שני נושאים חופפים, אבל זה טוב למי שלא מתחבר לאחד הנושאים, ועדיין יש מספיק זמן להתארגן עם כל אתגר, אבל כל שבועיים יהיה לנו שרשור של הצגת הפריטים ולא רק פעם בחודש. מה אתם אומרים?

זאת בדיוק היתה הכוונה שלי, מסתבר שלא הייתי

ברורה, אבל עלית על זה! אני שמחה שאת מתלהבת, צפרדע

h e l e n a 1

New member
לא ידוע לי האם אוכל ליצור תכשיט למכשפה, אך

מכשף כבר יצרתי. מכשף יפני- מתיאטרון קאבוקי. שיהיה לכם בכיף ובהצלחה!

מהמם! וכמו שכתבנו - לא רק תכשיט, אלא כל דבר

שאפשר ליצור מזכוכית או פסיפס, כמובן,.

עמינר

New member
הריון מוצלח

הרעיון נשמע טוב, הנושא מקורי ומאתגר ויוסיף משנה עניין לפורום. מצטרף לדעה שיש לתת חודש לביצוע. אם יצליח ממחינה כמותית ואיכותית אולי יהייה אפשר להרחיבו מעבר למסך המחשב. כוונתי שפעם בשנה / שנתיים (?) נהפוך את נושא היצירה לפרויקט גדול ומוסכם וננסה להציגו בגלריה או חנות.

איזה כיף! נראה שאנחנו יוצאים לדרך אז בואו נפת

חחח יומנים... ונקבע שהאתגר הראשון יתפרסם פה בעוד שבועיים, בשישי לחודש ינואר, (למרות שבדרך כלל ניתן חודש לביצוע, הפעם רק שבועיים, כדי לצאת כבר לדרך, בסדר?) והשני יתפרסם ב20 לינואר עוד ארבעה שבועות, מסכימים? עכשיו צריך לחשוב על כמה כללים, אני מציעה שאלה יהיו תמיד עבודות שנעשו במיוחד לאתגר, מסכימים? ושאסור לפרסם תמונה שלהן בפורום זה או בפורומים אחרים לפני התאריך הקובע...מה דעתכם? והצעה אחרונה - כדי לצור המשכיות : אנחנו מפרסמים אתגרים בלי קשר למספר המשתתפים - גם אם יהיה רק משתתף או משתתפת אחת האתגר מסתיים ומתפרסם בתאריך שנקבע...איך נשמע לכם? בטח יהיו יותר ופחות פופולריים אבל ננסה להמשיך וממש לצור פה מסורת ארוכת טווח, בסדר? ובקשר לתערוכה...אני אירגנתי פעם משהו כזה לפורום אחר... אשמח להשתתף באירגון כזו תערוכה, האמת שהחלום שלי הוא לצור עמותה של אומני זכוכית שפעם בשנה יערוך כנס ותערוכה בהשתתפות כל חברי העמותה... כבר שמעתי את החלום הזה כמה פעמים מכמה אנשים אבל אף אחד עוד לא מצא בעצמו את האנרגיה והמרץ ממש לדחוף לכזה דבר...גם אני לא... אבל אני מאמינה שפעם זה יקרה. בקיצור, אחרי החלומות, בואו נהיה מעשיות, מישהי/מישהו מציעה נושא לאתגר השני? אולי משהו ברוח פמיניסטית כדי שגם מיכל תתחבר ותצטרף? (למרות שלדעתי המכשפה הרעה הייתה ללא ספק הפמיניסטית הראשונה...
אחרת לא היו מעלים אותה על המוקד...
)

יופי של רעיון!! כל הכבוד!! זה יכניס אוירה נהד

נהדרת לפורום ומשב רוח נפלא למרות המכשפה.... אני לאחרונה עסוק מידי אבל אם אוכל אשתתף בשמחה וכרגע מכשפה? לא נראה לי... אצלי הכל כלכך צבעוני שהמכשפות פוחדות להתקרב אלי... :)))) ויסמין - טוב לראותך... המון זמן את לא היית... אריאל

heli 1 האחת

New member
אריאל ,הנה כאן העלת את הבעיה גם שלי-הצבעוניות

אה, לא, זו לא בעיה אלא להיפך..

michal_sil

New member
יסמין,למה דווקא פמיניזם?את רומזת משהו?../images/Emo11.gif../images/Emo8.gif

אני רומזת שקראתי בעיון את הציטוטים בכרטיס שלך

(או שהיו פעם?
) וגם מהיצירה של המכוח שהעלית פה פעם הבנתי שהתחום מעניין אותך וחשוב לך אני טועה? צריך לחשוב על איך לנסח את האתגר הזה..יש לך רעיון לאתגר פמיניסטי?

ובכן, מי מעלה רעיון לאתגר השני?

ורגע, לא הבנתי, הרעיון של המכשפות הולך להיות מוצג בעוד שבועיים? או חודש או מה? התבלבלתי לגמרי

אף אחד לא ענה, אז מה את אומרת?

אני רוצה שעוד שבועיים, נראה לי שחודש זה הרבה מידי להתחלה, אבל אני חושבת להכין רק חרוז אחד וכבר יש לי רעיון אז אולי תגידי את, מה דעתך? עוד שבועיים זה קצר מידי? ובקשר לרעיון לאתגר השני, חלי העלתה פיות אני חושבת שזה אולי יאזן את המכשפות שכנראה מפחידות פה כמה אנשים

למעלה