אוקי, אני מרים את הכפפה

Shany1312

New member
חחחחח...

זה רק בשכונות בת-ימיות בארץ. LOL אם לדייק אני על לוראל קניון וצ'נדלר. אמצע וואלי וילג'. לא רחוק מקיממברידג', אתה בטח מכיר. כל הישראלים קונים שם חח...

Vdrums

New member
נו, מרחק הליכה ממני, אני באותו קניון רק

ליד בורבנק. מכיר, גם אני קונה שם, קרוב ונוח.

Shany1312

New member
חחח כמה נחמד

ממש מרחק הליכה, הא? אולי ראיתי אותך בכלל בפלאפל פלורה ולא ידעתי שזה אתה...חעחע סתם אני לא אוכלת שם.. ממש שכנים אנחנו
מגניב.

Vdrums

New member
לא ידעתי שיש דבר כזה פלאפל פלורה...

אני מכיר את סילביה מהמספרה

Shany1312

New member
לא מכיר??

בדיוק מהצד השני של הכביש מקימברידג', ליד החנות מוזיקה שיש שם, שכחתי את שמה, והסופר הישראלי הקטן. לא משנה חח אכלתי שם רק פעם אחת וגם זה היה שווארמה...יש מקומות יותר טובים..פשוט זה ליד הבית.. חח יא מצחיק, סילביה אני לא מכירה, אני לא מסתפרת..:) את גר בבית פרטי או בבניין?

Vdrums

New member
נו חשבתי שהלכת לישון (-: נו המספרה זה ליד

החנות מוזיקה שליד החנות פיצוחים. באמת שלא שמתי לב שיש שם פלאפל... אני גר בבניין.

Shany1312

New member
איזה לישון?

יש Cheaters בערוץ 5 עכשיו. אתה לא רואה?? חחח... אהה האמת תיארתי לעצמי שאתה מדבר על המספרה הזאת, אף פעם לא הסתפרתי שם חח.. איזה "חנות" או 2 מהפיצוחים, זה הפלאפל. כמה זמן אתה פה; בארה"ב, בלוס אנג'לס, בוואלי? מה עושה בחיים, אם מותר לי לשאול?

Vdrums

New member
לא, אני רואה קרלוס מנסיה בקומדי סנטרל ../images/Emo6.gif

אני פה שנתיים וחצי, עובד בחברת HOME IMPROVMENT. אני זז למיטה, נמשיך לקשקש מחר. (-:

Shany1312

New member
אוו הוא כזה מצחיק!!!

ראית את זה?? (בדוק. מי לא ראה?!) http://youtube.com/watch?v=rcbchRnTTr4&feature=related גאד, זה כל כך מצחיק! home improvment זה לעסוק במכירות?? תמיד אני רואה מודעות בעיתון הישראלי, עדיין לא הבנתי מה זה בדיוק. כן, גם אני זזה לישון :) נדבר.. איזה גשם בימים האחרונים, הא?

Vdrums

New member
../images/Emo6.gif הוא ענק!!!

הגשם לא רוצה להפסיק. עושה חשק להישאר במיטה. כן, מדובר במכירות של השיפוצים לבתים.

למעלה