אוקי אז ככה לבקי ולימור

• פותח הנושא JKY
  • פורסם בתאריך

JKY

New member
אוקי אז ככה לבקי ולימור

אני רואה שהכרתם את כל הצוות פה אבל רק עכשיו הגעתי מהעבודה ושלום תכירו אותי אני המלך ואני לפעמים עובד בבר של איזה מועדון וכשאני עובד שם אני המלך בבר(מי שמבין יבין) אז אני כפי שהבנתם המלך הכי יפה והכי חמוד והכי נערץ בעולם יש לי את התחת שכולם סוגדים לו בתחתנסת אתם מוזמנות גם לסגוד מתפללים שם 3 פעמים ביום. עכשיו אני מתנצל על קבלת הפנים של כל פשוטי העם שנמצאים הי שם למטה ברוכה הבאה לפורום תרגישו בנח לרשום כל מיני שטויות כמו מה שאני עושה עכשיו דרך אגב יש פה איזה אחד שעונה לשם גיא הוא כל פעם מתגלה אלינו מחדש ומספר לנו דברים על עצמו הדבר החדש זה שהוא אוהב לעשות ביד על גופות נכון לא דבר רגיל אבל כזה הוא גיא טוב אני שמח שהצטרפתם תתחילו להפציץ ותשימו תמונות שכם יהיה נחמד יותר טוב תהנוווווווו וברוכה הבאה שוב

BiAAcH

New member
אז מה אם אני נקרופיל??

אתה רוצה שאני ארצח אותך ויביא עליך ביד כשאתה מת?? חח

JKY

New member
כן כן

תרצח אותי ותביא עליי בידד קדימה תן לי תן לי אותו תן לי את הסכיןן אההההההההההההה

AdShEaTaKoRe

New member
אז מה אם...

גיא מאונן על אנשים מתים... אז מה? ודוגרי זה עדיף... תאר לך שהאנשים המתים יקומו לתחייה ויאוננו על גיא!!! תאר לך שאיזה חתול קטלני שכרגע חזר מהמתים ירדוף אחריו עם תינוק ואימא שיוצא לה פיפסי מירנדה מהעיןוירצה לאונן עליו... עכשיו זה יהיה מפחיד, שלא לדבר על המשאית שתדרוס את כולם!!!! נ.ב יש לי משיכה לסבתות מצויירות מתות שקוראים להן פלם נ.ב 2 המלך בבר - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שחטת אותי (מה אני חזיר?) ב.ב 2 - ב.2.נ

MiNUsH

New member
חחח משעשע משעשע

אבל כולם יודעים שאני פה המלכה ושכולם סוגדים לתחת שליייי כן כןן הוא מושלם כמוני! אני פשוט מושלמת! ואמ...ברוכות הבאות לפורום... שפיצייי אתה כל הזמן מתבלבל!! שזה לא יקרה שוב אחרת אני יתעצבןן אבבל ממש!!! מבין??:)

למעלה