אוקיי תסבירו לי משהו!!

BB FuNaTiC

New member
אוקיי תסבירו לי משהו!!

כל הדיבורים בשנים האחרונות של המטס על לסטינגס מילידג', הפרוספקט האדיר שלהם. שהם כל כך לא רצו לוותר עליו. השם עלה בטריידים פוטנציאלים של שחקנים כמו בארי זיטו וכל שחקן גדול אחר שהמטס רצו להביא ותמיד אמרו שהם לא רצו לוותר על מילידג'. עכשיו פתאום מחליפים אותו בשביל שני שחקנים רמה ב'? או אפילו ג'?
 
מסכים איתך. משהו פה ממש מסריח.

אולי פשוט מילדג' לא ממש שחקן גדול (הוא לא ממש הוכיח יותר מדי אף פעם... פשוט תמיד היו לו TOOLS ומספרים יפים במיינורס) אלא סתם פרחח שעושה בלאגן והמטס עלו על זה. ריאן צ'רץ' לא כזה רע אבל מילדג' לפי דעתי היה יכול להשיג להם הרבה הרבה יותר.
 
כל עולם הבייסבול מנסה להבין את זה מאתמול

כמה דברים כנראה נכנסו לשיקולים לפי מה שהבנתי: -הGM שלהם דיבר עם קבוצות אחרות ושאל אם יש מצב לעסקה בלי מילדג', כי הוא עומד לעשות לו טרייד, והם אמרו שכן יש מצב לטרייד גם בלי מילדג'. יש מצב גם שהקבוצות אמרו לו שהם מעדיפות את צ'רץ' על מילדג' (לא סביר). -הGM שלהם לא ממש אהב את כל העניין אוף פילד עם מילדג' - שירי הראפ וכאלה. -המטס ממש אוהבים את שניידר ואת "תכונות הלידר" שלו, הסיבה שהם לא מחזירים את לה-דוקה היא שהם עדיין מאמינים שההחלטה הגרועה שלו לגבי הזריקה ליאדייר מולינה היא זו שהרסה להם את הפלייאוף ב2006 (NLCS משחק 7).
 
למעלה