אוקיי, עכשיו מה?

m a i 2 5

New member
אוקיי, עכשיו מה?

היי אני חדשה פה..... יצאתי לפני חצי שנה מקשר של 4 שנים וכרגע אני יוצאת עם בחור חדש מזה 3 שבועות, קשר די אינטנסיבי, אנחנו נפגשים כמעט בכל יום פנוי שיש לנו (שנינו סטודנטים....) , בנתיים כל הפגישות שלנו היו במסעדות/בתי קפה/בארים. אנחנו מאוד נהנים ביחד, צוחקים הרבה... הבעיה היא שאין לי מושג מה הוא חושב עליי, אני מניחה שאם אנחנו עדיין בקשר אז זה אומר שאני מוצאת חן בעיניו אבל הוא לא אמר לי את זה במפורש ואין לי מושג לאן הקשר הזה מתקדם וזה קצת מתסכל, היות ואני ממש חדשה בכל העיניין של הדייטים אין לי מושג איך הדברים אמורים לקרות ובאיזה קצב למשל: מתי הוא אמוא להציע לי לבוא אליו הביתה, כי בקטע הפיזי אנחנו ממש לא מתקדמים (רק מתנשקים - אין מצב להתחרמן באוטו....) או מתי אנחנו אמורים לדבר ל היחסים בנינו ולאיזה כיוון הם הולכים אשמח אם תאירו את עיניי

yuli c

New member
תראי...

אני מניחה שאת בוודאי יודעת שאין קצה אחיד של איך הדברים "אמורים" להיות, לכל קשר יש את הדינמיקה שלו, זה מן הסתם מאוד תלוי באנשים עצמם ובשלב בחייהם בו הם נמצאים. למשל כבר היה לי קשר בו נפגשתי עם הבחור כל יום ומהר מאוד היה ברור לשנינו שזה מתקדם לכיוון רציני, והיה לי גם קשר שהתחיל כקשר קליל, מן רומן של חורף שכזה עם מפגשים של פעם בשבוע שזה היה בתקופה שבדיוק סיימתי בה קשר ארוך והיה מתאים לי קשר לא אינטנסיבי ולוחץ מדי, לאחר חודשיים התקרבנו יותר אך הקשר לא האריך ימים עקב נסיעה שלו לחו"ל ועוד גורמים. טוב אז לעניין שלך, אם את שואלת אותי 3 שבועות (אינטנסיביים ככל שיהיו) הם שלב מאוד התחלתי, זה שלב שבו אתם רק לומדים להכיר אחד את השני, כך שבאופן עקרוני אני לא מוצאת תועלת רבת בשיחות יחסינו לאן בשלב הזה, כשאני חושבת על זה עם כל החברים שהיו לי זה לא שישבנו יום אחד והגדרנו את הקשר ואמרנו עכשיו אנחנו הולכים להכיר את ההורים, זה מסוג הדברים שהתפתחו בטבעיות עם ההכרות. ככה שאם את שואלת אותי עדיף שתתרכזי כרגע בלהכיר את האדם שאיתך, לראות אם יש התאמה, לראות לאן **את** רוצה לקדם את הקשר ולא לאן צריך קשר להתקדם אחרי x זמן. אבל יחד עם זאת, אני חושבת שבשלב מסויים אם הדברים לא מובנים אז בהחלט חשוב לדבר ולתאם ציפיות, אבל את זה אני כמובן מציעה בשלב יותר מתקדם ולא כרגע.

בפעם הבאה כשתתנשקו

תגרמי לנשיקה להיות לוהטת יותר מהרגיל שתביא אותו למצב חרמני משהו. ואז כשתהיי בטוחה ששניכם חזק בעניין תציעי שיבוא אלייך/את אליו שיהיה יותר כיף ויותר אינטימי. אל תחכי שהוא לך, נסי בעצמך. ובנוגע לחוסר הוודאות של מה הוא חושב עלייך- לפי מה שאת מתארת אני די בטוחה בוודאות שמצאת חן בעיניו אחרת לא הייתם ממשיכים בקשר כזה אינטנסיבי (במיוחד שהקשר כרגע נטול תכנים מיניים). אולי הוא מתקדם ממש לאט כי הוא חושש שאם יגביר את הקצב זה ירתיע אותך ותחתכי. לכן אני אומרת לך שתנסי להיות זו שמעבירה הילוך (באופן חינני כמובן :) ) ולא לחכות לו. מקווה שעזרתי :) בהצלחה

m a i 2 5

New member
בקשר לפעם הבאה שנתנשק.....

הבעיה היא לא בכך שאנחנו לא מתקדמים מבחינה פיזית, אין לי בעיה עם זה שאנחנו לוקחים את זה לאט אני מרגישה שאינטימיות זה משהו שצריך להיווצר, אני אמורה להרגיש נוח לגעת בו ולנשק אותו בצורה שאת מתארת ועם כל הרצון הטוב שלי (ויש) אני לא חושבת שיש בינינו עדיין כזו רמה של אינטימיות וקרבה אינ רוצה שהדברים יזרמו בקטע טבעי ולא מאולץ... אבל אין לי מושג איך הוא מרגיש

אה, אופס

לא הבנתי אותך נכון... ברור שאם זה מאולץ אין לזה מקום, חשבתי שאת רוצה בזה. ובאמת שמתי לב שיש קטע כזה עם זכרים שהכל תמיד לוטה ולא ברור... בכל אופן, עדכני מה קורה...

מה ז"א אין לך מושג איך הוא מרגיש?!

אם הוא ניפגש איתך כמה פעמים, יוזם פגישות ומתקשר מן הסתם שהוא מעוניין! אם לא התקדמתם בקטע הפיזי כנראה לא נוצרה אינטימיות מלאה והוא עדין לא מרגיש נח להגיד לך שאת מוצאת חן בעיניו וכאלה..וזה לא משנה שאתם יוצאים שלושה שבועות..יש שלושה שבועות אינטנסיביים בכל המובנים ויש שלושה שבועות שכנראה אינטנסיביים בפגישות אבל אינטימיות ממשית עדין לא נוצרה. לדעתי אין לך יותר מדי מה לחשוב-הבחור מעוניין, חכי תראי איך זה זורם - אין צורך להתחיל עם שיחות "יחסינו לאן" בשלב זה. יש כאלה שהם פחות חמימים או שלוקח להם יותר זמן להיפתח ואני מניחה שזה הדדי(שגם את ככה) אם עדין לא התקדמתם בקטע הפיזי.

m a i 2 5

New member
זה בדיוק העיניין!

כי יכול להיות באמת, שהוא לא סגור על עצמו ולכן הוא לא יוצא בהצהרות כגון: את מוצאת חן בעיני

תגובה

מה שמרגישים שטוב לכם. אם אתם נהנים מהקשר, הוא טוב ונעים אליך ואת טובה ונעימה אליו, זה אומר שאתם אוהבים. לא צריך להגדיר קשרים יותר מדי, צריך לזרום אתם ולתת להם להתפתח. אם הוא נחמד אליך ולא רע אליך, הוא כנראה מחבב אותך. תהנו מהקשר ותפתחו אותו בכוונים טובים ע"י בנית ענין משותף, שתוף, עזרה הדדית, מלים טובות וכולי. מה שיצא זה מה שצריך להיות.

?!

"אם אתם נהנים מהקשר, הוא טוב ונעים אליך ואת טובה ונעימה אליו, זה אומר שאתם אוהבים". מה אתה רובוט?

לא

זה מאד נכון. אם הקשר טוב לכם ואתם נהנים ממנו, כדאי להשאר בו ולפתחו רגשית. אם רוצים להיות בקשר כי יש רגשות חבה ואהבה זה לזה, צריך להנות ממנו ולתת לו להתפתח לקשר טוב ונעים.

m a i 2 5

New member
אין לי בעיה לזרום

אבל זה לא מוזר? הוא לא אמור לרמוז אפילו רמז דק שהוא מעוניין בנתיים אני רק מסיקה שהוא מעוניין מההתנהגות שלו

golden tulip1

New member
אולי הוא לא סגור על עצמו או

סתם ביישן או רגיל לזה בקצב איטי יותר לכי תדעי. אם תיזמי תוכלי לראות איך הוא מגיב, ומזה ללמוד על אופי עתיד הקשר שלכם.

כנסי

"מתי אנחנו אמורים לדבר ל היחסים בנינו ולאיזה כיוון הם הולכים " מתי שתיקבעי כך את רוצה תעשי אל תחכי שמישהו אחר יעשה פשוט תישאלי

למעלה