אוקיי, לי זה באמת מתחיל להימאס

Ihavenonick

New member
אוקיי, לי זה באמת מתחיל להימאס

חבר'ה, מה קרה לחוקי הספויילרים? מה קרה שאנשים מתעלמים מזה? כבר ראיתי מס' פעמים שישנן רמיזות וגילויים לגבי פרקים שלא שודרו עדיין (אני מתכוון ביס) ובאמת, זה עובר כל גבול. תחשבו בבקשה לפני שאתם שולחים הודעות. תבדקו אם אתם מגלים משהו למי שעדיין לא ראה את הפרקים (כולל קומיקסים). תנסו להעמיד את עצמכם בצד הקורא, מה היה קורה אם היו מגלים לכם פרטים שעדיין לא ראיתם מפרקים שעדיין לא ראיתם. זה הורס את כל חוויית הצפייה, את כל הגילוי של העלילה. אז באמת חבר'ה, תחשבו קצת.

Evil Beast

New member
אני לא רואה שום ספוילרים בכותרת.

אני לדוגמה:"פרק 8/9/0" בכותרת, אבל זה לא ספוילר. זה לא "הורס" לאף אחד. תפסיקו לקחת ללב ולחשוב שכל דבר קטן זה ספוילר. כי אם באמת כל דבר היה ספוילר, אז לפורום הזה לא היה מקום באינטרנט העולמי.

אני רואה.

אתה כנראה לא רואה כי אתה לא מנסה להתחמק מהם. זה מעצבן מאוד. רוצה דוגמא? "פיטר לא ימות ויש לי הוכחה!" (svrg) "אני לא מאמין!!!!!קליר היא הבת שלו" (א ד ו נ י ) לא ספויילר, אבל מאוד מגרה לפתוח. ואני לא רוצה להיות קטנונית, אבל יש עוד. בקיצור, Ihavenonick, אני מחזקת את דעתך.

זה שאתה בוחר

לעבור על החוק ולהוריד מהאינטרנט לא אומר שכולם צריכים לעשות את זה. זו לא בעיה שלי, כי בבירור כתוב בחוקים שכל מה שלא שודר בארץ יכתב בתגובות עם סימון מתאים ואם אתה קצת בנאדם נחמד (מה שלא משתמע מההודעה שלך) היית מתחשב במי שלא ראה עדיין את הפרקים שאתה ראית.

"מאד מגרה לפתוח" -

זה בהחלט לא בעיה של 'א ד ו נ י', ולא של svrg. הפואנטה היא פה עלייך, אם תוכל לדפדף את העמוד ולא לקרוא את הפיתוי הזה או לא?...

Ihavenonick

New member
הקטע הוא שאתם שוכחים

איך דיברנו עוד בתקופה ששידרו את הפרקים בחו"ל. אז הכל היה חדש לנו וכל דבר היה השערה. היום זה נראה לנו מובן מאליו שקלייר היא הבת של אתם יודעים מי. אבל כמה ניחושים היינו צריכים לעשות בשביל לדעת מי באמת האב? ולפי מה שאני זוכר, אף אחד לא צדק

Evil Beast

New member
כל אחד צריך משמעת עצמית.

אני רואה באינטרנט ולא קורא מש"שים. למה? לא בגלל שלא מעניין אותי, אלא בגלל שיש לי משמעת עצמית ואכפת לי. מי שלא יכול "לעמוד בפיתוי", בעיה שלו.

אמממ...

עכשיו גילית לי ספווילר. בערך. "פיטר לא ימות ויש לי הוכחה!" זה באמת מעצבן כל העניין הזה של הספוילרים, אבל אני נתקלת בהם בטעות. לפעמים באמת קורה שהכותרת זה ספוילר/= . בכל מקרה, מה זה שווה להוריד? אין מתח ואתם גומרים לראות ממש מהר. לא יודעת, אני מעדיפה לראות ביס. :p

ascendent

New member
יס או לא

כבר כתבתי הודעה כאן בנושא הזה, יש אנשים שלא אכפת להם לדעת מה הולך לקרות, והם מדברים על זה, בכיף, שיהנו, כל עוד שזה נעשה בצורה טובה (ע"ע: סימון ספויילר בליווי מס' פרק, בלי פרטים מרשיעים בכותרת), אף אחד לא נפגע... ואם מישהו לא מתאפק מלהקליק, בעיה שלו. אני אישית רואה את הפרקים בקצב השידור האמריקאי (וכעת הקנדי :)...), אני טד מוחלט בנוגע לספויילרים, לא רוצה לשמוע, לא רוצה לדעת..ככה דפקתי לעצמי את העונה השישית של באפי, ואפילו את שני הפרקים הראשונים של הירוס (טוב, הייתי חייב לדעת מה נסגר עם פיטר ומהר, היתה תקופת יובש אחרי הפיילוט). אני לא סוגר את עצמי לעולם, אני גולש בפורומים, מתעדכן שבועית באתר אמריקאי שמבין בחוקי הספויילרים ומונע גישה, דן בספקולציות ומיני תאוריות... אפשר לחיות בלי ספויילרים! אז בואו נחיה בשלום.

ascendent

New member
אגב, האתר

פורום לפי פרקים! ככה תכלי למנוע מעצמך ספיילור להמשך: http://www.9thwonders.com/boards/ הרלוונטים לך באצווה למטה

א ד ו נ י

New member
איזה דפיקות למה לחכות ליס?

תורידו מהאיטרנט אתם סתם מבזבזים זמן וזמן=כסף כנסו לWNET יש שם סרטים וסדרות תורידו חופשי!

lir972

New member
צודק בהחלט....

אבל אסור לדבר על זה בפורומים, כי זה לא חוקי........... אני קיבלתי את כל הפרקים בקלטות וידאו מהמשפחה בניו יורק, אז אני מסכימה איתך לגבי העניין הזה של "פרק בשבוע........" זה שטותי ודבילי והסדרה הזאת יותר מדי מותחת בשביל לחכות לפרק בשבוע.... למרות שעכשיו כל מי שראה כבר את 18 מחכה.......חחחח

לא מסכימה.

אני יכולה להוריד, אני יודעת מאיפה להוריד, יש לי אמיול. אם בא לי הייתי מורידה ממזמן. אבל אני לא רוצה.. הקטע שזה יותר מדי מותח זה מה שכייף. אתה רואה את כל הפרקים ביום, אין לך שום מתח אולי רק בכמה דקות שבין פרק לפרק. אבל כשאתה מחכה כל שבוע לפרק יש לך זמן לחשוב עליו להעלות השערות וגם להיות במתח הרבה יותר גדול. חוץ מזה, אם אני אוריד עד פרק 18, אח"כ שיתחילו לשדר שוב בארה"ב אני אוריד עד סוף העונה - הנה, בערך חודש וסיימתי לראות. בקצב של יס בערך בסוף הקיץ הסדרה תסתיים.יותר מהנה לראות אותה לאט למרות כל המתח ושצריך לחכות פעם בשבוע, מאשר לגמור את כל העונה ביום של צפייה.

Ronyyyy

New member
יש להכל פתרונות.

אני מורידה כי לא תמיד יוצא לי לראות בשעות של יס.. את לא חייבת לראות את כל הפרקים יחד. אני רואה לא מעט סדרות אמריקאיות, וזאת הראשונה ש. אני לא יודעת להסביר, ממש הרגשתי שפעם אחת בשבוע זה פשוט לא מספיק. זה לפחות דעתי.. תנסי להוריד פרק אחד, ותראי איזה כיף זה. זה סדרה ממכרת, אין מה לעשות.. ונכון- מתח זה כיף.. אבל אני אישית לא מסוגלת להתאפק ולעמוד במתח. אני כל כך חושבת על מה הפתרונות לשאלות שאני לא מסוגלת לחשוב על שום דבר אחר=] חוץ מזה, את יכולה להוריד ולראות מתי שנוח לך. ואם לא נוח לך יום שלישי בערב, או שסתם את נורא משתעמממת יום אחד? או שלא הבנת פרק? או שאת רוצה לעצור לרגעים כדי לענות לטלפון או משו, ולא להפסיק לראות אפילו רגע אחד? אני חושבת שהרבה יסכימו איתי. בקשר לבעיית הספויילרים שהתחילו איתה את השרשור- נכון, זה מפתה מאוד לקרוא ספויילרים, במיוחד שהם בכותרת, ואפילו שאתה רק רואה ספויילר. אבל זה עניין של משמעת עצמית, כמו שהרבה לפניי אמרו. חוץ מזה, מדברים גם על דברים ללא ספויילרים. זה פורום של כל מי שרואה את הסדרה, לא משנה באיזה פרק הוא.. זכותינו לדבר גם על פרקים שלא שודרו בארץ.. זאת לפחות דעתי.

MineraL

New member
גם ככה מחכים כל שבוע לפרק חדש

כי ככה זה משוחרר בארה"ב

meetAmeet

New member
בסדר, אבל אתה לא קובע את החוקים פה.

אז סמן ספויילרים להבא.

reu1671

New member
יש פתרון לבעיית הספוילרים...

כל פעם שאתם רואים ספוילר תדפקו לעצמכם בראש עם פטיש 5 קילו עד שתשכחו מי אתם... נראה לי זה יעזור...

למעלה