אוקיי... כמה דברים:

אגוזי17

New member
../images/Emo9.gif

שם: אלכס. גיל: 17 וחצי תאריך לידה: 17.3.86 צבע עניים: חומות נראה לי. צבע שיער: חום כזה. זמר אהוב: אין זמרת אהובה: ניננטטטטטטטטטט!!!!!
שחקן:שכחתי תשם שלו:\ שחקנית: ג'וליה רוברטס. סדרת טלויזיה: סטארגייט דמות(זכר): ג'ושוע דמות(נקבה): מקס מי עוד יש? מה הייתי רוצה: שהטובים ינצחו והכל יהיה טוב:p

אולמוסט

New member
אני ../images/Emo29.gif

שם- אולמוסט
גיל- 17.
ת. לידה- 15.4
צבע עיניים- חום כהה כהה כהה
צבע שיער- כנ"ל
זמר אהוב- אביב גפן ויהלי סובול
זמרת אהובה- אורית שחר, שרה בטנז ואנוק.
שחקן אהוב- ג'וני דפ וג'יימס מרסטרס.
שחקנית אהובה- סנדרה בולוק ואלייזה דושקו.
סדרת טלויזיה- באפי, מכושפות ודארק אנג'ל.
בת אהובה- אוריג'ינל סינדי.
בן אהוב- אין ספציפי.
מה הייתי רוצה שיקרה- מממ... לא משהו מיוחד

ברודי

New member
אני../images/Emo3.gif

1. שם: ברודי. 2. גיל: 17.5 3. תאריך לידה: 9.7.86 4. צבע עיניים: חום. או כמו שאמא שלי מכנה את זה כדי שאני ארגיש מיוחדת- דבש. 5. צבע שיער: חום-דבש. נו שיהיה... 6. זמר אהוב: קשה קשה... אפשר להקות? נירוונה, אופספרינג, רד הוט, סאבאג' גארדן, גריין דיי, ווסטלייף. ויש עוד..
7. זמרת אהובה: אווריל, אנוק, אלאניס-דיסק-ראשון-בלבד. ושוב יש עוד.. 8. שחקן אהוב: דין קיין!!!!! 9. שחקנית אהובה: רנה אוקונור, ג'סיקה אלבה
10. סדרת טלויזיה אהובה: מלאך, זינה, CSI, איירון שף
, לואיס וקלארק, דוסון, מכושפות, וכל הסדרות האלה של ערוץ 3. 11. איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: ג'סיקה (?!) 12. איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: לוגן, קצת אלק אחרי הפרק של שבוע שעבר. 13. מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור: שאני אופיע שמה בתפקידי אורח

שלום../images/Emo9.gif

וואי, אני שמחה שסוף סוף פתחו כאן פורום...ברודי לשלטון! ברודי, קבעת פגישה? אם את רוצה, אני יכול לבוא איתך...להחזיק לך את היד
1.שם: אביב 2.גיל: 18.5 3.תאריך לידה: 7.3 4.צבע עיניים: כחולות 5.צבע שיער: שטני 6.זמר אהוב: פול מקארטני - אם כבר, אז את להקת הביטלס
וגם שלום חנוך וגידי גוב. אהה, ולהקת משינה. 7.זמרת אהובה: שוב, אין זמרת מסויימת. אני לא בוחרת מוזיקה לפי הזמרים, אני בוחרת לפי השירים...למשל, עד כמה שאני לא סובלת את כריסטינה אגילרה, יש איזה שיר או שניים שלה שאני אוהבת. 8.שחקן אהוב: ברוס ויליס, טובי מגוויאר 9.שחקנית אהובה: לוסי לולס, רנה אוקונור, רנה זלווגר, אומה תורמן, נירית קופל, ניקול קידמן 10.סדרת טלויזיה אהובה: זינה הנסיכה הלוחמת, חברים, אלי מקביל בזמנו, משחק החיים, מלאך שחור... 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: מקס 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: אלק
13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור:שמקס ואלק יקלטו עד כמה הם מתאימים אחת לשני ושמקס תעזוב כבר את הלוגן המעצבן הזה...!

shanyz

New member
אביב../images/Emo24.gif חחח../images/Emo6.gif

כל פורום זינה מתנחל פה...
כמעט..

Dafi the Mighty

New member
אה וואלה אחרי "להרוג את ביל"

אומה תורמן הפכה לפייבוריט שלי. איזו אישה... איזה סרט!!! (כולם ללכת!!!)

¥EleVatioN¥

New member
אני../images/Emo13.gif../images/Emo129.gif

שם:אורלע גיל:15.5 וכמה חודשים
תאריך לידה:23.2 צבע עיניים:חום צבע שיער:שטני עם מן גוונים של בלונד זמר אהוב: אין זמרת אהובה:אמממ פעם ממש אהבתי את מריה קרי יש לה קול מדהים!! אני מרשה לעצמי להוסיף עוד קטגוריה-להקה אהובה:גוד שארלוט
שחקן אהוב:ניקולס קייג' ג'וני דפ שחקנית אהובה:אנג'לינה ג'ולי!
וגם ג'סיקה
סדרות טלויזיה:מופע שנות ה70, מכושפות, סברינה, רוזוול,פרופיילר, וויצ'בלייד, דרכים נסתרות מלאך שחור כמובן! דמות [נקבה] במלאך שחור:אההה מקס!!
דמות [זכר] במלאך שחור: לוגןןןןן
תגידו לוגן זה דקלן מדרכים נסתרות?

ברודי

New member
עד כמה שידוע לי לא.

אבל תגידי איך אומרים "דרכים נסתרות" באנגלית ויהיה קל למצוא. יודעת שהוא שיחק (טמ-טמ-טם) באלי מקביל, ג'סי (מי שזוכר את הסידרה עם כריסטינה אפלגייט, סידרה חביבה) בתור בעלה לשעבר של ג'סי. במכושפות (ככה טוען האתר, למרות שזה נשמע לי קצת מוזר..) ובגאג' המשעממת. (ובסידרה החדשה שלו שהיא סידרת המשך משו לגאג'- navy NCIS) והוא גם משחק באיזה סידרה מוזרה.. דארק אנג'ל משהוא כזה.. לכי תביני..

karms20

New member
כן הוא היה במכושפות

ראיתי תמונות.
(היי - ברודי - הנה משימה בשבילך (מכיוון שהסכמנו שאני לא מתעסקת עם תמונות לוגן ורק תמונות אלק, ואוולייי מוכנה להתאמץ קצת בשביל ג'סיקה) תמצאי את התמונות האלה ותביאי לפה
). בכל מקרה הסידרה החדשה היא סידרת בת של ג'אג.

ברודי

New member
חחח בדיוק עשיתי את זה למטה

לא שמתי לב שרשמת הודעה. נו שאני אשאיר שאלה באויר.. עפתי לבי"ס

הוא שיחק גם בג'אג...?!

דברים חדשים אני לומדת כאן היום. ולא להגיד על ג'אג שהיא סדרה משעממת...!

karms20

New member
הוא לא שיחק הג'אג

הוא משחק בסדרה שהיא מעיין סידרת בת לג'אג וניקראת "Navy NCIS: Naval Criminal Investigation Service"

ברודי

New member
אהה לא נכון!! ../images/Emo13.gif

הוא שיחק גם בג'אג וגם בNCIS בג'אג הוא שיחק בתור טוני דינוזו בפרקים 8.20 ו-8.21 מה שמוזר זה שב- NCIS הוא משחק בתור אנטוני דינוזו. טוני, אנטוני. אותו אחד... כנראה בנו סידרת המשך עם הדמות שלו בג'אג כי כתוב במפורש שהוא שיחק במקורי גם. באלי מקביל הוא שיחק בתור Wayne Keebler בעונה רביעית פרק ראשון בפרק- Sex, Lies and Second Thoughts

karms20

New member
אה, אוקי סליחה

טעות שלי. אני לא מתה על לוגן ולכן גם לא עוקבת יותר מידי. על הסידרה החדשה ראיתי פשוט ב-E! אז ידעתי. אבל אני די נמנעת מימנו.

למעלה