אוקיי... כמה דברים:

Juli kleo rullz

New member
אוקיי... כמה דברים: ../images/Emo15.gif../images/Emo187.gif

אוקיי... דבר ראשון-מזל טוב לפורום החדש!!! ודבר שני-בגלל שזה פורום חדש ולא כולם מכירים את כולם... שאלון היכרות
1.שם: 2.גיל: 3.תאריך לידה: 4.צבע עיניים: 5.צבע שיער: 6.זמר אהוב: 7.זמרת אהובה: 8.שחקן אהוב: 9.שחקנית אהובה: 10.סדרת טלויזיה אהובה: 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: 13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור: אם יש תמונה... לצרף!

Juli kleo rullz

New member
תשובות שלי: ../images/Emo15.gif../images/Emo187.gif

1.שם: שירה דורון 2.גיל: 15.6 3.תאריך לידה: 16.03.88 4.צבע עיניים: חום 5.צבע שיער: חום 6.זמר אהוב: אמינם 7.זמרת אהובה: פינק, דיידו 8.שחקן אהוב: ג'וני דפ 9.שחקנית אהובה: ג'סיקה אלבה, ניקול קידמן 10.סדרת טלויזיה אהובה: מכושפות, דוסון קריק, מלאך שחור 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: ברור שאת ג'סיקה!!! 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: לוגן אלא מה?! 13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור: הייתי רוצה שסוף סוף הוירוס יירפא והם יוכלו להיות ביחד!!!

dilan angel

New member
אנייייייייייייייי../images/Emo36.gif

.שם:שיר
2.גיל:14 וחצי
3.תאריך לידה:24.6.89
4.צבע עיניים:חום
5.צבע שיער:שחור 6.זמר אהוב:ג'סטין
7.זמרת אהובה:מישל בראנץ,כרסטינה אגילרה,גוון סטפני
8.שחקן אהוב:ריאן פליפ
9.שחקנית אהובה:אנג'לינה ג'ולי,דרו בארימור,ג'סיקה אלבה
10.סדרת טלויזיה אהובה:מלאאאאאאאאךךךךך שחור כמובן,טי אר אל ועודדדד
11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור:מקססססס רוווולללז
12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור:אלקקקקקקקקק
13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור:שתהיה עוד עונההההההה

mmhbk

New member
אני

.שם: גדי 2.גיל: 20 3.תאריך לידה: 8.9.83 4.צבע עיניים: ירוק כהה 5.צבע שיער: שחור 6.זמר אהוב: מייקל ג'קסון 7.זמרת אהובה: שאניה טווין, ג'ול 8.שחקן אהוב: ויל סמית, טום הנקס 9.שחקנית אהובה: ניקול קידמן, ג'ניפר קונלי, ג'ניפר אניסטון, ג'ניפר גרנר, נעמי ווטס. 10.סדרת טלויזיה אהובה: טווין פיקס(ז"ל), זהות בדויה, חברים, מלאך שחור 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: מקס 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: לוגן 13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור: שיהיה המשך מעבר לעונה השניה. אם יש תמונה... לצרף!

Art Freak

New member
../images/Emo3.gif

1.שם: שלומית 2.גיל: 15 וחצי 3.תאריך לידה:21.6.88 4.צבע עיניים:חום 5.צבע שיער:חום 6.זמר אהוב: אדווין מקיין (Edwin McCain) ומארק מ-ווסטלייף 7.זמרת אהובה: כריסטינה אגילרה 8.שחקן אהוב: ג'נסן אקלס,ליאונרדו דיקפריו 9.שחקנית אהובה: קלייר דיינס,ווינונה ריידר 10.סדרת טלויזיה אהובה:מלאך שחור, דוסון קריק ז"ל, מכושפות,כולם אוהבים את ריימונד וכ'ו וכ'ו 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: מקס 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: אלק 13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור: מממ...שיעיפו את אשה

shanyz

New member
תשובות

ש: שני גיל:18 תאיך לידה: 28.12.85 צבע עיניים: כחול צבע שיער: בלונדיני זמר אהוב: מממ...לא יודעת
זמרת אהובה:מריה קארי, מדונה, כריסטינה, נינט טייב
שחקן אהוב: דין קיין
שחקנית אהובה: לוסי לולס (זינה
), ג'וליה רוברטס, אנג'לינה ג'ולי..
סדרת טלויזיה אהובה: זינה, בוורלי, מלאך שחורף חברים, דוסון, מכושפות, אהבה מעבר לפינה ויש מלא... דמות נקבה אהובה: כמובן שמקס
דמות זכר: מממ....את זה שהיה אמרו להיותה זיווג של מקס..וואי ברח לי השם..
החמודי הזה...שמשחק גם בימי חיינו
מה הייתה רוצה שיקרה? הייתה רוצה שימצאו תרופה לוירוס שיש ללוגן, אבל שהם לא יהיו ביחד ושהיא תהיה יחד עם החמודי שהזכרתי מקודם...

shasha14

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif../images/Emo87.gifתשובות../images/Emo87.gif../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif

1.שם: שרון 2.גיל:14 3.תאריך לידה:14/4/89 4.צבע עיניים:חום 5.צבע שיער:חום 6.זמר אהוב:אמינם 7.זמרת אהובה:כריסטינה אגילרה 8.שחקן אהוב:אשטון קוצ'ר!! 9.שחקנית אהובה:קמילה בורונבה 10.סדרת טלויזיה אהובה:חברים,רוזוול,מלאך שחור,באפי,מכושפות מש"ה ועוד.... 11.איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור:אממאין..... 12.איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור:אלק 13.מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור:שאלק ומקס יהיו ביחד....

dor307

New member
כמה דברים שלי

שם: דור גיל: 14 תאריך לידה: 8.5.89 צבע עניים: כחול צבע שעיר: חום זמר אהוב: לני קרביץ (אני לא בטוח) זמרת אהובה: מדונה(מה אנחנו פורום מוזיקה) שחקן אהוב: גיסון אלכסנדר (מסינפילד לא יודע למה אני צחוק שאני רואה אותו) שחקנית אהובה: אנג'נילה ג'ולי סדרת טלוויזיה אוהבה: אין לי .. אבל אם אז נגיד מלאך שחור(או באפי) איזה דמות (נקבה)אתם הכי אוהבים במלאך שחור: סידני המקורית!! איזה דמות (זכר) אתם הכי אוהבים במלאך שחור: ג'ושע מה הייתם רוצים שיקרה בתוכנית מלאך שחור:שיפציצו אותם בפצצת אטום ורק הג'וקים ישארו!!

Dafi the Mighty

New member
שלום שלום

תודה לאל סופסוף פתחו פורום לדארק, ה-סידרה! שם: דפי. גיל: 17 וכמה... תאריך לידה: 2 ביולי. צבע עיניים: כל כך עקרוני? ירוקות-חומות. צבע שיער: שטני! זמר אהוב: אין. זמרת אהובה: יהודית רביץ וביורק. שחקן אהוב: אההה... אין. שחקנית אהובה: אין ממש. סידרת טלוויזיה אהובה: דארק דהה... אבל גם זינה בזמנה, ובאפי, ופיטר פן (הסידרה המצוירת הישנה). דמות בחורה בדארק: מקס כמובן. דמות בחור בדארק: אלק. מה הייתי רוצה שיקרה: הופה. הייתי רוצה שמקס ולוגן יגלו שהוירוס מתגבר עד כדי כך שאם הם נושמים את אותו אוויר לוגן נפגע. מקס, מתוך דאגה/אהבה/אכפתיות- נאלצת לעזוב את סיאטל. היא וג'ושוע עוזבים, ואלק- שאין לו מה לעשות, מצטרף אליהם- למרות התנגדות מקס. במסעם הרחק מקס לומדת סופסוף להעריך את הבחור שלצידה (אלק...) והם מתחתנים. או משהו כזה... זה מוקדש באהבה לברודי...
תמונה עוד אין. אני אפציץ בתמונות ביום חמישי
אחרי הפרק.

Dafi the Mighty

New member
חשבתי שאני יחידה שבעד מקס ואלק...

אני רואה שיש פה הרבה בעדם.
אני אישית לא יכולה לסבול את לוגן עם מקס. אולי לבד אני עוד איכשהו יכולה לסבול אותו, אבל עם מקס ממש לא. בעונה הראשונה העדפתי את מקס לבד, וברגע שאלק הופיע...

dilan angel

New member
גמאני../images/Emo9.gif

לא ממש מתה על לוגן... כאילו (הדמות שלו)כזאת מעצבנתתתתתתת!!! הוא רציני כל הזמן...ומתייחס אל מקס באדישות טוטאליתתתתת...הוא גם לפעמים רב איתה כזה...בלאט

karms20

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אני ממש לא מאוהבי לוגן. בעונה הראשונה אהבתי אותו יותר - העונה הרבה פחות. הם גם מנסים להפוך אותו בהמשך ל- SUPERHERO כזה. וזה ממש מעצבן. לא אוהבת כשלוגן מנסה לשחק אותה גיבור. והרגליים המלאכותיות שלו מעצבנות!. והוא נעשה ממש whipped (כמו שאלק אומר
) של מקס, וגם זה מעצבן.

../images/Emo45.gif לוגן מעצבן!

צדיק כזה, בלי עבר שחור ואפל... אלק יותר מעניין אין, אלק ומקס כל כך מתאימים!!! איך התסריטאים לא רואים את זה לעזאזל?!

karms20

New member
מי אמר שהם לא ראו?

בפרשנות שהם נתנו ב- DVD שיצא בארה"ב של העונה השנייה (עשו פרשנות על 4 פרקים מתוך כל העונה [פרקים 1, 11
, 17 והאחרון] שנעשתה ע"י כותבים +מפיקים). והם אמרו שהם הביאו את אלק בכוונה כשדי שיהווה ניגוד ללוגן ומישהו שיכול להוות LOVE INTEREST (כהגדרתם) למקס.

נו, יופי...

למה הביאו אותו כמישהו שיכול להוות עניין למקס? שפשוט יהפכו אותו לעניין אצל מקס! בעע איתם. אז הם קלטו את הפוטנציאל ולא עשו איתו כלום. שחיתות

karms20

New member
זה לא מדוייק...

לא אמרתי אם היה או לא היה משהו... רק אמרתי מה הייתה הכוונה הראשונית, ומה היו חלק מהשיקולים שגרמו להם להביא את אלק, לא אמרתי מה יהיה בעתיד ... אני בכוונה לא אמרתי את כל מה שהם אמרו אלא רק מה היו חלק מהשיקולים כשהם הביאו את אלק כדי לא להרוס לאנשי האנטי - ספויילר (מישהו אמר ברודי
?). ככה שאם את רוצה לדעת משהו מדוייק תגידי - אני אכתוב על זה ספויילר בענק.

למעלה