אוקיי הסקר היומי

shelycat

New member
אוקיי הסקר היומי

אמנם באיחור מה אבל הנה הוא: אז כולנו יודעות לגלוש באינטרנט, להדליק ולכבות את המחשב ואפילו לשחק. אבל... טוב נעשה את זה ככה... מה תעדיפו בחייכם האמיתיים: להשתמש ביומן אמיתי/פתקים/פנקס טלפנוים או כל אמצעי "פרמיטיבי" אחר או יומן אלקרטוני כלשהו ו/או מחשב כף יד ? בעצם מה שאני שואלת הוא מה נטייתכם האם אתן נוטים לכיוון ה low-tech או שאתם מעדיפים את הנוחות שטכנולוגיות ההיטק יכולות לספק ברמת השירותים היום-יומיים מהסוג שהזכרתי?

Boreg

New member
שלי...

לא סיכמנו על שאלות קצרות??? בלבלת אותי כאן
מספרי טלפון, תזכורות וכאלו על פתקים... לא יעיל בעליל, כי הם הולכים לאיבוד לפעמים. אבל זה מה יש. פגישות שאסור לשכוח, ימי הולדת, תור לשיננית וכד'... נכנס ל- outlook במחשב.

chubeza

New member
טלפונים בסלולרי...

פגישות ימי הולדת ושאר אירועים ביומן הרגיל מהנייר עם הכריכה והסימנייה.

tiny dancer

New member
יומן קטן שנכנס לתיק

ויש בו מקום לשים פתקים רק ככה אני זוכרת טלפונים שומרת בנייד אם היומן לא בשלוף

אתי@

New member
כמה שפחות אקססוריז וכמה שיותר

קטנים. מבחינתי פאלם זה בזבוז של מקום כשאפשר לקנות יומנים קטנים יותר. אז אני מעדיפה יומן. מצד שני, יש לי פלאפון עם מספיק זיכרונות
אז אין טעם להחזיק גם פנקס טלפונים. והחתימה זה כדי שתיזהרו לא להתנגש בי בטעות (לא שאפשר לפספס אותי...).

shelycat

New member
זה תלוי כמה קטן הפאלם שלך

יש גם ממש ממש קטנים ודקים. ואת לא כזאת גדולה ראיתי הרבה יותר גדולות ממך, מה גם שמבחינתי את הבטי-בופ של ההריוניות, פשוט יפה וסקסית. אז די כבר.

שקדייה

New member
אווטלוק + מחברת

באווטלוק פגישות וכו'.. מה שמגביל אותי לקביעה רק כשאני מול המחשב. חלק מהטלפונים בתוך הטלפון וחלק במחברת שבה אני כותבת בפגישות שלי.. ימי הולדת.. כולם כבר יודעים שצריך להזכיר לי יומיים מראש, אחרת חבל על הזמן..

קטקטולה

New member
יומן

עט, עיפרון- אני אוהבת את השיטה הישנה, ככה אני פ-ר-י-מ-י-ט-י-ב-י-ת! (כמה י' יש במילה הזו...)

הכל נמצא בנייד - כולל יומן...

ולאט לאט עוברת כולי לעולם ה-היי טק ונפרדת מעולם ה-low tech.... אבל לא תתפסו אותי עם פאלם או משהו כזה...יש גבול.

dorlim

New member
סלולרי+ אאוטלוק

בסלולרי - טלפונים. באאוטלוק פגישות וכתובות דוא"ל (וגם טלפונים שקשורים בעבודה) מה שרשום אצלי בפתקים נוטה ללכת לאיבוד....

dalina

New member
הכל חוץ מיומן

מספרי טלפון - בסלולר פגישות באאוטלוק תזכורות גם באאוטלוק פתקים עובדים יופי... השולחן, הארנק והתיק מלאים פוסט איטס כאלה פאלם היה לי כשעבדתי בחברת ייעוץ והסתובבתי הרבה מחוץ למשרד. היום הוא מונח לו כאבן שאין לה הופכין...

d a p h n a

New member
עכשיו אצלי הכל ממוחשב

ברגע שעברתי למחשב נייד, הכל ממוחשב. אאוטלוק לתאריכים (ומייל כמובן), רשימת to-do מחליפה את הפתקים וכו'. זה עובד די טוב בהתחשב בעובדה שקניתי לפטופ כי אני לא כל כך מצליחה להבין את הכתב של עצמי. הדבר היחיד שמפחיד אותי הוא שיום אחד אני כבר לא ממש אזכור איך כותבים עם עט ועפרון.

למעלה