אוקיי, אני אדום

דר דרעק

New member
אוקיי, אני אדום

כן, זה קרה כך פתאום אז תעמדו בקשה בדום אולי אני לא יכול לעשות פה צנזורה אבל אני יכול לתמוך בדיקטטורה עכשיו אני מרגיש ממש מיוחד לא רואה ממטר אף אחד אל תפריעו לי ת'פוזה לתפוס השתן כבר עולה לי לראש כן, זה אחלה להיות מומחה ולהפסיק להיות נכה לשחק אותה חשוב ואפפם לא להיות עצוב אז תפסיקו לבלבל ת'כוס ותנו כבוד לדרעקי וחתול פרוס <<דר דרעק במוזה>>

JustThomas

New member
for shizzem my nizzem

יאללה, באטל
מה קרה פה, גאסטפו, כמו שהמשייזן שלי עומד בצפירה - אני בטוח יש כאן מנהלת בחורה, כוכב אדום - פטתי, לא אתי, ד"ר, אפשר לקרוא לך בטי? its a shame, DR. in the rap game only for the money and the fame... we are the people you became a cripple.

דר דרעק

New member
אתה צודק,הבחורה כאן מנהלת

מישו במטבח פתח לה את הדלת היא לא הצליחה לעבור, כן היא די שמנה נשבור לה על הראש כינור כי היא שאננה כן, שימו לב, הדיקטטורה פה שולטת כמעט כל בחורה מהפורום פה נמלטת אז אל תקרא לי בטי י'חתיכת אימפוטנטי את המילים ש'ך תאזן שלא נחתוך 'ך ת'משייזן!

סלייסט קאט איז אין דה האוווס......!

תראו... הנה עוד אחד בא לראות דם, חשב שיהיה פה באטל, ופתח מלחמת עולם. ואפשר לחשוב מי בא, ילדון בן 14, אפילו בת מצווה עוד לא עשה... הומו שמסתובב כל היום עם הזין ביד, כשאני דופק שוטים עם בירות בצד, חוגג לי כל היום עם זיונים, והוא יושב כמו חנג' על הספרים... אז תגיד יפה יפה שלום, כי רק ביץ'-סלאפ ממני יעשה אותך אדום. ביץ'!

*אהמ אהמ*

מי זה פה אדום כמו אש זה דר דרעק וזה מה יש לא KPS ולא GS כמו SOVIET SPY אדום לובש כי ככה גב' פומפדור החליטה אולי עם קרקר, אולי בפיתה ואם תפצו מילה החוצה היא לגטו וארשה אתכם תעיפה תראו גם את חתול פרוסי מאז שהוא אדום הפוסי הוא לא שותק לשנייה הרוסי אינעל אבוק בלאט יא פארוסקי ומה עם הצב שקוראים לו שמיל עם מאה קולות הוא נשאר חציל נשאר לי עוד חרוז או שניים
היי הופה חיטמן מת בינתיים אוי זה לא יפה ואני מתנצל זה הומור שחור אמנם אך חיטמן הוא אל אז בזאת הלשון אני מבקש מחילה ומי שלט מוחל שישבו עליו שבעה

Gs17

New member
../images/Emo6.gif!!!

אבל מה לעשות ואתה נשארת מצונזר....

למעלה