אוקיי אז ככה:

girl rull

New member
אוקיי אז ככה:

תמיד שאני נכנסת לפה אין לי מה לעשות....ומשום מה אני עדיין אוהבת להיכנס לפה!! ואז אני רואה פרויקטים שאנשים נרשמו!! אז חשבתי לעצמי איזה פרויקטים יש? ושאפשר להירשם אליהם...? בבקשה...תגידו! (כל אחד והפרויקט שלו שישרשר הודעה) תודה רונה.

orush15y

New member
את יכולה לשלי ושל מצחיק אבל מדליק..

זה הפרטים של התחרות: לפרוייקט קוראים "מה הרמה שלך?" אני ומצחיק אבל מדליק מנהלים את הפרוייקט... מטרת הפרוייקט: אנחנו מביאים שאלה (כמו כמה רמת בישול צריך בשביל לבשל ספגטי) הראשון שיענה על השאלה ויביא תמונה שמראה את הסים שלו עושה את המשימה מקבל את מירב הנקודות (10 נק')האחרון שיעשה את המשימה יודח... למתחרים יהיה שלושה ימים לעשות את המשימה... התחרות היא גם לסימים בנים וגם לבנות... (המלצה- שזה יהיה סים חדש שעדיין לא שיחקת בו) *(הסקילס של הסים חייבים להיות ברמה 0, אחרת המתמודד יפסל!!!, ולמה צריך: אם למישהוא יהיה את הסקיל הדרוש כל מה שהוא יצתרך זה להיכנס לסימס ולצלם.. בזמן ששאר המתמודדים צריכים ללמוד בשביל שיהיה להם את הסקיל.. ואז זה לא הוגן כלפי שאר המתמודדים.. ובעיקרון זה גם רמאות...) טופס הרשמה: שם+שם משפחה: גיל (נער/ה, נער/ה-מבוגר/ת, מבוגר/ת): מצב משפחתי (נשאוי, רווק, חברה...): תמונה * התחרות תתחיל אחרי ש 5 אנשים (או יותר..) ירשמו לתחרות... * כל 3 ימים בשעה 16:00 תינתן משימה... למתחרים יהיו 3 ימים לעשות את המשימה... * המתחרה הראשון שישלח את המשימה + תמונה של הסים מבצע את המשימה יקבל 10 נק', השני יקבל 9 נק', השלישי יקבל 8 נק, וכך הלאה... * התחרות תמשך שבועיים... * המנצח/ת יהיה המתחרה עם ההכי הרבה נקודות, והפרס יקבע על ידו... התחרות תתחיל מחר...

girl rull

New member
תודה...

תודה רבה על ההצעה אבל אני לא ממש אוהבת בישול...ועד שהסים שלי ילמד יקח חצי שנה...! אז בדרך כלל הם אוכלים שטויות... תודה רבה! אם אני אשנה את החלטתתי אני אגיד... ואני מחפשת פרויקט בשביל מתבגרת חמודה אם לא יהיו לי הצעות אני יפתח תחרות חדשה! תודה וסליחה! רונה.

orush15y

New member
זה לא רק בישול!!!! וזה לוקח שנייה..

כי זה רק רמה אחת בכל פעם.. מקסימום שניים... וזה לוקח פחות מחצי שעה! בדקתי בעצמי!!!!

למעלה