אוקיי אוקיי

Rocketshipper

New member
בווועעעע פרליגטור כזה מכוער!!!!!!

וגם בייליף נורא מגעיל!!!!!!!!! אני הכי אוהבת את סינדיקוויל כי גם אני מתה על קיפודים!!! :)וחוץ מזה הוא נורא נורא חמוד! ^_^ את צ`יקוריטה אני לא אוהבת...אבל אני אוהבת את הקטעים שהיא מרביצה לפיקאצ`ו!!!! GO CHIKORITA!!!!!! ואת טוטודייל אני לא אוהבת..אני פשוט לא סובלת אותו...הדבר היחידי שאני אוהבת בו הוא שהוא נורא היפראקטיבי ^_^...

נדמה לי שעליתי על משהו

זה אני או שכל הרוקטשיפים ואוהבי צוות רוקט למיניהם שונאים את טוטודייל? זה בגלל שהוא נושך לג`סי את השער כל הזמן? כי הוא נורא חמוד ואני לא מבין למה לא לאהוב אותו. לעומת זאת מה יש לאהוב בסינדיקוויל? אני גם מחבב פוקימוני אש כמו צ`רמנדר, וולפיקס, פוניטה, מגמר וכו` אבל סינדיקוויל לדעתי סתם מעצבן, שיתפתח כבר אז יהיה מה לאהוב בו. אבל שטוטודייל ישאר ככה תמיד!

pokegirl

New member
הממממ....

אני לא שונאת אותו בגלל השיער של ג`סי, כבר אמרתי למה אני שונאת אותו, הוא סתם מעצבן!!!!!!!! ואני אוהבת את סינדקוויל, כי הוא פשוט חמוד ולא מתנהג קוף שמתעללים בו נפשית-מקפץ ועושה קולות שבאים מהשיבר! ושואלת ``מה יש לאהוב בטוטודייל?``

Rocketshipper

New member
תראה זה לא משהו אישי...

וזה לא עניין של רוקטשיפרים ולדעתי זה דווקא די מצחיק שטוטודייל נושך את השיער של ג`סי!!! ^_^ פשוט אני לא אוהבת אותו....אם זה היה עניין של רוקטשיפרים אז הייתי אוהבת אותו כי הצבעים שלו הם כחול ואדום-ורוד ^_^

את רומזת שטוטודייל הוא הבן של...?

עכשיו כשאת מזכירה את זה אני באמת רואה את הדימיון :)

Rocketshipper

New member
לללאאא!!!!!!

פשוט יש לו את הצבעים האלה!!!!!!!! אבל אמרתי שזאת עם האזומריל נראית כאילו היא הבת של ג`סי וקאסידי....

טוב זה כבר ממש חולני...

אולי יש לה שער אדום עם שני כוכבים בקצוות אבל ממי היא ירשה את המשולשים הכחולים האלה על הראש?

Rocketshipper

New member
חחחחחחחחח!! מנאז` אה טרואה!!!!!!!!!

חחחחחחחח.....כמה שזה מצחיק לחשוב על זה....אבל המשולשים הכחולים הם סרטים יא דביל!!! היא עונדת סרטים על ראשה!!!

אף אחד לא קורא לי דביל ולא משלם

זה הזמן לחשוף פרטי אפלים על רוקטשיפר!!! חשבתם שהיא סתם ילדה רגילה ותמימה חשבתם שהיא סתם ילדה נחמדה ושובבה ובכן גבירותיי ורבותיי, אני ממליץ ברגע זה לחולי לב, נשים בהיריון, ילדים קטנים ובני אדם בכלל לשבת לפני שהם שומעים זאת. אני לא אמתח אתכם יותר ופשוט אגיד את זה: רוקטשיפר רואה ומקליטה את כל פרקי הדרדסים! ואתם חשבתם שאתם באמת מכירים אותה...

Rocketshipper

New member
אה ככןןןן?????????????

THAT MEANS WAR!!!!!!!!!!! חשבתם שאתם מכירים את אבוד עצות ילד תמים ילד עצל שלא קם בבוקר לראות פוקימון ובכן הנה האמת אני לא ממליצה לאוהבי טוטודייל, צ`יקוריטה, או שאר פוקימונים מעצבנים, חולי אש, חולות ג`יימס, ומפעילי בובות אצבע לראות זאת!!!! אבוד עצות מקליט וסוגד לקטקטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *וכל בוקר (או צהרים ... תלוי מתי הוא קם..) הוא שר את הימנון הקטקטים (טרילילי!) ומשתחווה לבובות הקטקטים והפוסטרים שבחדרו !!!!!!!!!

טיפ טיפ השווה!

עזבו אתכם ממיסטי עזבו אתכם מג`סי ואפילו מקאסדי רק טיפ טיפ!!! דרך אגב, איך את יודעת מה יש לי בחדר?

pokegirl

New member
אני רוצה להגיד משהו...

ואני בטוחה שאתם יודעים מה אני ורצה להגיד... אבל אני לא אגיד, כי זה מזכיר לי שיחה אחרת שהייתה לי...

mr. man

New member
מה זה זה?!! *בקול פרחי*

ז`קלין!!!!!!!!!!! (אני יודע שאין קשר אבל זה התקשר לי לנושא :)) אני אחד מאלה ששונאים את צ`יקוריטה. פעם חשבתי שהוא חמוד אבל לא עוד! מוות לצ`יקוריטה!!! עכשיו בקשר לטוטודייל, הבן אדם (או שפוקימון..) פשוט גדול! הוא נראה כאילו הוא כל רגע על אקסטזי! אתם יודעים שאקסטזי נותן מרץ, ובנוסף נותן תחושה של אהבה וביחד? זה מסביר הכל! טוטודייל מסטול על כימיקלים!

pokegirl

New member
זה מה זה בסיסי

אתה מוכן להתנדב לניסוי? מוכן להתנדב לניסוי? מוכן להתנדב לניסוי? מוכן להתנדב לניסוי? מוכן להתנדב לניסוי? מוכן להתנדב לניסוי?...

Dragonite

New member
חחחחחחחחחחח

אז אני היחיד בפורום שחושב שצ`יקוריטה חמודה? באותו קטע שפיקצ`ו התכונן לעשות מכת ברק והיא העיפה אותו אני נקרעתי מצחוק! זה היה אחד הקטעים הכי מצחיקים שראיתי בסדרה...!

jessie_chan

New member
אני עם פוקיגירל :cool:

טוטודייל באמת לא כזה מדליק, והוא באמת נשמע כמו החתולים שלי כשהם משתעלים! וצ`יקוריטה אמנם נמרחת על אש אבל היא נראית חמודה יחסית...לא יודעת. כל הפוקימונים של אש די דפוקים... כי המאמן שלהם דפוק !!! חחחח

pokegirl

New member
ועכשיו נזכרתי במשהו שחשבתי...

טוטודייל תנין, כן? כן הקול שלו זה הקול של דונלד דאק, כן? כן דונלד דקא הוא ברווז, נכון? כן אז למה לעזאזל טוטודייל עושה את הקול של דונלד דאק או של ברווז סטנדרטי אם הוא תנין?!?!?!?!?!?!? זה כזה מטומטם!!!

שמעת פעם קול של תנין???

אני בכל מקרה לא ואני לא חושב שיש להם קול שהייתי רוצה לשמוע את טוטודייל עושה. חוץ מזה הקול של דונאלד דאק זה לא ממש קול של ברווז. זה יותר נשמע כמו ברווז צרוד. ואני גם לא חושב שהקולות של הפוקימונים אמורים להתאים בדיוק לסוג שלהם. אף פעם לא שמעתי קיפודים שנשמעים כמו סינדיקוויל ואף פעם גם לא שמעתי אגסים רקובים שנשמעים כמו צ`יקוריטה. זה סוג הקול שהיפנים החליטו שמתאים לתנין ואין לנו הרבה מה לעשות בנידון. ואם תשאלי אותי הקול הזה עושה אותו עוד יותר חמוד. נמאס לי כבר מפוקימונים שכל הזמן עושים ``צ`יקוווו`` ``סינדאאא`` ``פיקאאאא`` וכו` בקול כזה מתקתק, בא להקיא מזה.

למעלה