אוקולונים ל-CBR600F5 מה לעשות...????

erlicha

New member
אוקולונים ל-CBR600F5 מה לעשות...????

לפני כ- 3 חודשים לאחר רכישת ה"חלום" בדקתי בכמה מקומות לגבי אוקולונים (מגיני פיירינג במקרה של "לוו סייד, והחלקה) ולבסוף קניתי במוסך אישימוטו... חיכיתי לטיפול 1000 כדי להתקינם אצל ארנון אופנועים ברמת השרון (שהוא נותן יחס מ-צ-ו-י-י-ן לאופנוע וגם ללקוח) והוא אמר שהאוקולונים לא מתאימים... נסעתי באותו היום להחליפם ונתנו לי משהו ואמרו שזה צריך להתאים. חיכיתי לטיפול 6000 (בעצלנות) ושוב ארנון אמר שזה לא מתאים (והוא צדק) באותו היום (רביעי השבוע) נסעתי לאישימוטו שוב ואמרתי להם שזה לא מתאים, הם ניסו להתקין ואכן זה לא מתאים, לאחר זמן מסויים באותו היום הגיעו אוקולונים מתאימים ל"בייב" שלי. לי נגמר הזמן ואמרתי שאבוא בשישי בתיאום עם אישימוטו... אמרו בסדר... הגעתי היום לאישימוטו והתקינו לי את האוקולונים (ויצאתי מרוצה) חזרתי הביתה ואני רואה שבצד ימין של הפיירינג יש בליטה כאילו הפיירינג התחמם נגע במשהו חם וקיבל את הצורה שלו.... מין צורה עגולה שכזו... (לא כיף..!!!) אני חושב, לא רוצה להאשים שזה משהו מאז שהתקינו את האוקולונים... אוסיף אך לא אכפיש את אישימוטו שבסך הכל היחס היה נחמד ונעים אך הזמן שחיכיתי היה מייגע, אך לא נורא... (זה מה יש) מה לעשות?? אני אובד עצות, בקשה עזרו לי... ארליך CBR600F5

yarivos

New member
פה רואים הכיטוב

אחחח טאטע, כואב לי. אם זו הבליטה מהתמונות למעלה, זה טבעי. ככה הדוגמא של הפרינג. (ואם זו הבליטה מהתמונה השלישית, תגיד לי, אני אסדר אותה על חשבוני.)

yarivos

New member
../images/Emo127.gifזה בסדר, ככה הפרינג.

הפורום הרוויח תמונה של ר.סלע

yarivos

New member
אגב יא קרוע - רואים את הבליטה בתמונה המקורית

שים לב שאצלי ואצלך האוקולונים מותקנים במקומות שונים.. בכל מקרה תהנה מהאופנוע

erlicha

New member
אז אה...

אוקי.... משהו בי נרגע... אז אתה אומר שאין צורך להמשיך לבדוק את העיניין... אוקיי... תודה וסופ"ש נעים.. __________________

מיצו

New member
תראה, גם לי צמחה בליטה, אבל אני יודע למה

למעשה, יש פה מישהו שתיכף תטפל לי בבעיה.

למעלה