אופר בניו יורק

litalchart

New member
אופר בניו יורק

שלום,

אני סטודנטית לתואר שני באוניברסיטה העברית בירושלים ואני מתכננת לעשות דוקטורט עוד שנה בניו יורק/לונג איילנד (נמצאת כבר בתהליכי רישום). אני מתכננת להגיע לארה"ב בסביבות ינואר (לאחר סיום התואר השני). הייתי מאוד רוצה לעבוד בתור אופרית אצל משפחה ישראלית בזמן שיש לי מהגעתי לארה"ב (אזור ניור ליתר דיוק) ועד תחילת הלימודים (כ-9 חודשים). יש לי ניסיון רב עם ילדים, החל מבייביסיטר כבר מגיל 12 וכלה בהדרכת קייטנות של גני ילדים במשך מספר שנים. בתור האחות הבכורה במשפחה תמיד הייתי אחראית מאוד ועזרתי בגידולם של אחיי הצעירים. בנוסף אמי גננת כבר מעל 20 שנה כך שילדים, משחקי ילדים, שירי ילדים, חינוך וכו' היו חלק משגרת חיי מאז ומתמיד. אני דוברת עברית וספרדית כשפת אם (נולדתי וגרתי במקסיקו עד גיל 11) והאנגלית שלי ברמת שפת אם.
אני יודעת שקיימות חברות שדרכן אפשר למצוא עבודה בתור אופר אך לצערי זה מוגבל עד גיל 26 ולי מלאו 27 לפני מספר ימים. בנוסף דרך חברות קשה יותר לבחור את המשפחה ואת האזור הרצוי ואני בטוחה שהשירות שלהם הוא לא חינם כמו שהם אומרים, ובטוח המשפחות צריכות לשלם עבור השירות.
אם אתם משפחה שמחפשת בחורה שאוהבת ילדים, בוגרת, אחראית וסבלנית, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל [email protected]

יום טוב,
ליטל
 

Mr China

New member
רק נקודה למחשבה

קחי בחשבון שאם תתקבלי הויזה שתקבלי תהיה ויזת סטודנט F ולא תוכלי להכנס לארה"ב יותר מחודש לפני תחילת הלימודים. בנוסף, כפי שענו כאן למישהי לפני כמה ימים, אם אין לך ויזת עבודה או גרין קארד (או אזרחות) למעשה לא ניתן לעבוד.
 

לילית462

New member
וגם... שעבודה על ויזת סטודנט מסכנת את השהות

שלך ואת יכולה להפסיד את הויזה שלך אם יתפסו אותך עובדת!
 
למעלה