אופני כל יכול???

M1אור

New member
זה כרומולי קל../images/Emo9.gif

נשמע מצחיק ,אבל נכון. בגלל זה המלצתי ללכת לראות. ד"א הכרומולי הוא מה שהופך אותה למאוד חזקה.ככה אין בעיה להשתןלל איתם גם בשטח (במהלך טיולים). אורM1

alonfr

New member
היום הייתי אצלכם איזה חנות פצצה

הלוואי והחדר שלי גם היה כזה מסודר כמה עולה אצלכם השינבורגר?

DHDror

New member
דוקא לכרומולי יש יתרון מסוים

הוא גמיש יותר מאלומיניום ולכן נעים יותר ברכיבת שטח. אני לא בטוח שזה רלוונטי בשילדת DJ מחוזקת אבל יש שלדות XC ושלדות אופני כביש מחומר זה. שלדות נוספות שכדאי לקחת בחשבון כשלדות ורסטיליות הן BALFA MINUTEMAN (כרומולי ויקרה מאד) DMR TRAILSTAR (כרומולי , כ 1400 ש"ח ביבוא מאנגליה) JAMIS KOMODO 2003 (אלומיניום) GIANT XTC (אלומיניום - האופנים של ג'ף לינוסקי)

mtbRider

New member
אז לא טעיתי שלינוסקי רוכב על XTC

ד"א אמורה להיות שלדה קלה ביותר

Gor777

New member
דיי נדלקתי על הBRAVE 11...

ת'יודע כמה הם עולות? יש ל-BRAVE אתר אינטרנט?? תודה

AnarchyMan

New member
חפש בגוגל אני מצאתי

מישהו יודע איך אפשר להביא שילדה כזאת לארץ?

nintense

New member
הרו אסקייפ זו התשובה לשאלתך...

גאומטרית ביניים מחיר עממי, חלקים טובים (תלוי בדגם) ועם הרבה אימון תוכל לנסות להתחרות בספורט. אופציה נוספת היא להחליף לאופניים שלך בולמים, כידון, סטם, חישוקים וצמיגים. אני אגב קופץ עם ה XC שלי (S-works FSR) מטר בלי שום בעיה עם קונפיגורציה הכי XC שיכולה להיות (SID, קרוסמקס, כידון שטוח וכו) רק שמאוד מומלץ ללמוד לקפוץ בהדרגה, טעויות פה עולות הרבה כסף. וההמלצה הכי טובה שלי היא להתמקצע - אופנים לכל תחום (למי שיכול), בתווך הרחוק זה הכי זול.

mtbRider

New member
מאוד כבדות האסקייפ !!

יש לבן דוד שלי אסקייפ 8.3 ולאחי אקסטריםX2 ובתחושה כשמרימים אותן ההבדל לא גדול...... מדובר על דגמי 2003.

relsgl

New member
איתי קודם כל החלמה מהירה ושנית

לאסקייפ אין משקל ביחס למה שהם מסוגלות לסבול הם אופניים מדהימות אפילו היית מגדיר את הקלות יתר שלהם כמחשול לפעמים אריאל

mtbRider

New member
תוד רבה על ברכות ההחלמה! אך בכל

זאת הן לא קלילות כמו ה קמיליון (מתחושת רכיבה בעבר). ורק להבהרה קטנה חא דיברתי על יחס משקל/חוזק רלר על משקל באופן אבסולוטי.......יודע השוואה לא כ"כ נחמדה אך יצאתי מנק' הנחה ששתי השלדות חזקות מספיק...אולי אחת סופר חזקה והשניה אולטרא חזקה אבח הבן אדם זקוק לשלדה בחוזק בינוני -> אז עדיף לו ללכת על ה סופר חזקה ששוקלת 150 גרם פחות מהאולטרה חזקה. לילה טוב, איתי

asaftzur

New member
שמע..

בעקרון, אם יש לך צינור כסא גבוה מספיק ושלדה ארוכה טיפה, אז אתה יכול לרכב XC כמו בנאדם, ולכן נראה לי שהאיירון הורס מתאימות, הם פשוט לא קלות כמו אופני XC רגילות

webran

New member
אני רוכב על קמיליון משתולל ומטייל

הקמיליון עושות הכל ללא שום בעיות. טיולים ארוכים והרבה אורבן וקפיצות. צריך חלקים נכונים וגם כסף שזאת כנראה תהיה הבעיה שלך בעניין הקמיליון. 3800 ש"ח לשילדה פחות או יותר. תקנה חכם ערן

pearlon

New member
לך על ספשייליזד אינדורו

לי אישית יש כאלו ואני גם רוכב איתן אורבן וגם עשיתי איתן טיולים של 30 ק"מ נכון זה יותר קשה טיפה אבל אם היינו מחפשים קל אז לא היינו עוסקים בספורט הזה.לבולם האחורי יש שני מצבים שמתחלפים ידנית בקלות תוך כדי רכיבה ממ110 מ"מ ל-132 מ"מ וכמובן חזרה. אני מטפס איתן עליות כמו שד וגם נהנה בדרך למטה. חוץ מזה אני רוכב כמעט כל יום אורבן וקופץ ומטפס מדרגות בכמויות שלא מומלץ לבעלי לב חלש ונוסע בתוך העיר סתם ככה והן מגיבות מעולה לדעתי האישית שמות בכיס הקטן הרבה מאד אופניים גם יקרות יותר. כמובן שאתה יכול ללכת דגם יותר יקר של אינדורו ושם יש בולם עם נעילה. ונפתרה בעיית הז"ק.

למעלה