אופני כל יכול???

Gor777

New member
אופני כל יכול???

שלום, ברשותי אופני XC טהורים (כןכן אני מה"חנונים") ודיי נמעס לי מכל האי יכולת להשתולל איתם! אז חשבתי אולי אם יש משהו שהוא ז"ק שיוכל גם לצאת לאורבן נחמד עם קפיצות של מטר לפלאט (אני בן אדם מאוד קליל!) אבל אני יוכל להינות איתם גם בטיולי XC מרובים של שלושים קילומטרים בדרכי אש וכו'... יש משהו??....... דרך אגב יש לי אופני ספשילייזד סתאם ג'אמפר קומפ ואין לי רצון להוציא עוד כסף.... יענתו טרייד אין או משהו.... תודה גוריון

AnarchyMan

New member
אי אפשר עם אופני אורבן לצאת לטיולים

של שלושים קילומטר... אבל אולי אופני שבילים כמו הספשליזד אינדורו יתאימו לך?

Gor777

New member
אני מעדיף ז"ק.....

חשבתי משהו בסגנון של הסנטה קרוז קמיליון... אני ישים מזלג 100 מילימטר.. וחישוקים טובים.. הכוונה שהזוויות יהיו נסבלות באורבן וב-XC... תודה על התגובה

AnarchyMan

New member
אחלה שלדה הקמיליון ואני חושב שהיית

צריך להזכיר את זה בהודעה הקודמת... הקמיליון זו אחלה שילדה כל עוד לא תשים חישוקים כבדים ובולם טוב ורצוי עם נעילה הם יהיו אחלה אופנים אבל 30 קילומטר עדיין לא תוכל לירכב איתם כי זה יהיה פשוט בלתי נסבל

giladz

New member
אפשר גם אפשר עם הקמיליון

שלי שוקלים 14 קילו ועם בולם 120 ננעל. צמיגים בעלי התנגדות גלגול קטנה ,וגלגלים שהם כבדים לXC וקלים מדי לFR . מטר לפלאט כבר קפצתי איתם(לוקח זמן להתרגל לHT וללרכב נעול)והיד עוד נטויה. ויצא לי לעשות XC אחד איתם והם מרגישות שם בבית ביחוד עם הנעילה וגלגלים הקלים. המלצה חמה לקמיליון, אבל המחיר של השלדה לא קרוב למה שצינת. ואני לא מאמין שתמצא מישהו שיחליף כזאת שילדה באופני XC ,ביחוד שבארץ לדעתי יש 7-10 שילדות כאלה. גלעד

aviadbns2

New member
גלעד צודק!!!

רכבתי על האופניים שלו והם פשוט מדהימות, יכולת שטח ששמה בצד את כל אופני הזנב הקשיח שרכבתי עליהם. חוצמזה, מה העניינים גלעד? מתי רואים אותך, אני עוד חייב לך כסף...

giladz

New member
חיפשתי אותך היום בטלפון

שישי ערד - מעלה יאיר -מלונות. שבת אילת . נו אתה בא ? ואני רוכב על הנורקו בסוף שבוע הזה. גלעד

jeblesh

New member
ליפנה שבועים בידיוק חיפשתי מה שאתה

רוצה אני מטייל הרבה ואני גם מישתולל הרבה אז ככה יש 2 אופנים בארץ שעונות לדרישות האילה (כול עוד מדברים על ז"ק) ספשלייזד הארד רוק פרו וקונא הוסס (hoss) לשניי אילה יש גאומתרית ביניים זה לא אופני פרי רייד וזה לא אופניי XC זה באמצע לגבה הספשלייזד הארד רוק באורבן אתה תיצתרך לשלם בזה שאתה פשוט תשגרד אותם בספשלייזד בנתים החלפתי קראנק לרייס פייס פרודג'י סביר להניח שהחישוקים יעברו שיגרוד בעתיד וגם הבולם אבל גם ככה הם נחמדות ויסרדו מתר לפלאט בלי בעיה (אילה אים אתה דאבא כמוני ושוקל 120 קילו ואז תיצתרך להחליף קראנק במכום) בטיולים אתה תשלם בזה שהגאומתריה שלהם לא סופר דופר בעליות והם דיי כבדות יחסית לאופניי XC באותו מחיר הקונא הוסס לא בדקתי כי אני גר בכרמיאל וקצת רחוק לי תלאביב אבל מהמיפרט שלהם ומהגאומתריה של השילדה הם ניראות דיי דומות מין האף לינק שקזה רק שהמיכלולים ברמה יותר גבוהה וכניראה גם המחיר אים יש לך את הכסף להשקיע ואתה לא גר 200 ק"מ מתלאביב ממליץ לך בחום ליבדוק אותם

jeblesh

New member
עגב על אף אחד מהם לא היתי בונה

על טיול של 50-60 ק"מ או על 2.5 מתר לפלאט אים אתה מדבר על 20-30 ק"מ אז סבבה הם אחלה בשביל טיולים יותר ערוכים מזה בתכלס עדיף שתיקנה פשוט 2 זוגות אופנים ותיגמור אים זה אים שנייהם אפשר לאסות אורבן עד רמה מסויימת ולטייל בנוחות מסויימת הם לא טובות לא בזה ולא בזה תיקח בחשבון שזות פשרה רצינית

itzikshem

New member
תשדרג את ה סטמפג'אמפר

תשדרג את הבולמים והחישוקים וזה נראה לי יצא פצצה.. לאח שלי יש את האופנים האלה..

Gor777

New member
חשבתי על זה אבל אתה חושב הם יחזיקו?

כי הם בנויות ל-XC....

jeblesh

New member
שמע דבר רישון

אתה תיצתרך סתם יותר גבוהה ורייזר באר בשביל שכול העסק איהיה יותר גבוהה אחרת תיהיה לך בעיה בשיפועים חדים גם איהיה לך פחות ביטחון וגם השליטה באופנים תיהיה קשה יותר דבר שני היתי מפחד שהזנב החמוד והשקשי הזה לא ישבר ויכנס לי בתחת אבל לא יודע חפש מישהו אים ניסיון עוליי הו סתם ניראה עדין והו מספיק חזק

noamgvil

New member
תשמע ...

יש לי קונה סקראפ מידה XL אני רוכב איתם: פרירייד, אורבן(פחות), קרוס קאנטרי ועשה איתם דירטים!!! ואני חושב שאתה תהנה מהם מאוד (כמובן שאם תחכה לדגם 2004, אתה תקבל, באותו מחיר אני חושב, עם דיסקים ובולם טוב יותר)

jeblesh

New member
ממש ממש לא

לא איהיה נוח ביכלל ובלי שום קשר גם בשביל קרוס קאוונתרי עד 170-180 מספיק 16" מי 180-190 צריך 17" אפילו בשביל ברו קאוונתרי אף אחד לא צריך 20 אינצ' זה בשביל אנשים שיש להם אייזה 2:20 מתר ורכבתה פעם על שילדה של 20 אינצ" ? זה עוניה זה לא אופנים ואני עוד מתר 89 הם איהיו ממש ממש סבל בטיולים לא אומר שאי אפשר אבל זה ביכלל לא באמצע זה אופני פרי רייד תהורות כבדות אים גאומתריה אוליי פחות רעה מי רובם אבל עדיין איהיה מעוד קשה לתפס איתם

noamgvil

New member
לא הבנתי אותך כל כך אבל...

אני 175 ואני רוכב איתם כל מה שאמרתי והם ממש לא כבדות למעשה הם שוקלות 12ק"ג הם נוחות לי בטירוף אבל בסך הכל זהו החלטה שלו אילו אופניים נוחים לו!

jeblesh

New member
ברור אבל בלי שום קשר

אפילו אים האופנים איהיו נוחות לו שילך על המדיום אים הו ממש גבוהה (185 ויותר) אז שילך על הלארג' יותר מזה פשוט חבל קשה מעוד לישלות על אוניות קאילה ניסיתה לעלות למנואל ? אפילו אים אתה מצליח תנסה פעם אים שילדה 16 אינצ' לא משנה איזו מצידי שתיהיה XC תהור אים פלאט באר על ה16 איהיה לי יותר נוח לפי דעתי לשבילים וכו צריך לקחת את השילדה הכי כתנה שעולה עלייך זתומרת שהכיסא עולה מספיק גבוהה בשביל שהרגלים שלך יוכלו לפדל יעיל ושהגלגל הקידמי לא יקנס לך ברגל בסיבובים קשה אתה דורך באמצע הפדל השילדה כתנה שעונה לדרישות האילה תיהיה הכי טוב לטיולים ואורבן מיזדמן יותר גדול מזה סתם יפריע בקתאים תכנים ואורבן ולא יתן יתרון משמעותי קשה צריך לפדל בישיבה

Gor777

New member
המליצו לי ללכת על שלדת BRAVE

נראה לי ככה כותבים אותה... יש להם אתר אינטרנט?? מה אתם אומרים?

Gor777

New member
המליצו לי ללכת על שלדת BRAVE....

נראה לי ככה כותבים אותה... יש להם אתר אינטרנט?? מה אתם אומרים?

M1אור

New member
אני הייתי ממליץ לך...

על ה-BRAVE MACHINE 11. שלדת כרומולי חזקה מאוד,מתאימה מאוד לאורבן/סטריט,DJ עם גאומטרית בייניים ,שלא תסב לך סבל בטיולים. כמובן שאלו לא אופניים לטור דה פרנס,אבל ניתן לרכב איתם בנוחות סבירה בטיולים ובלי לחשוש שהשלדה תישבר. ד"א יש גם את ה-33 ,שמניסיוני פחות מתאימה לרכיבות ארוכות, אבל מצויינת לאורבן ו-DJ. ניתן לראות ב-R.S SPORT הרצליה. ובקישור המצורף:BRAVE MACHINE אורM1

למעלה