אופניים למתחילים

אופניים למתחילים

המון זמן לא רכבתי על אופניים, מאז שהייתי קטנה, עד אתמול, רכבתי על אופניים של חברה,
וכל כך נהנתי, שאני שוקלת לקנות אופניים.

על איזה אופניים הייתם ממליצים, בתקציב הכי נמוך שיש (גג 400 שקל)

אשמח גם המלצה על חנות אמינה בירושלים

shangu23

New member
ברמת המחירים הזו חפשי אופני מדבקה

חפשי שרשורים רלוונטיים בפורום על אופני מדבקה, וכן על חנויות מומלצות בירושלים (שורת החיפוש בפורום למעלה משמאל)

גנור1

New member
נסי אופני יד שנייה...אופני הקסטל/על דרך בורמה

עדיף על אופני מדבקה כבדים מברזל....

אני התרשמתי לטובה מאופני הקסטל במבשרת ציון (ליד ככר ה,שמן") - איברהים , חנות קטנה, צנועה אבל שירות לעילא ועילא !
שמעתי שגם חיים מ"עך דרך בורמה" במסילת ציון משחרר אופני השכרה יד שנייה אחרי מספר חודשים לטובת חידוש המלאי להשכרה, כך שאפשר למצוא מציאות....

גנור1

New member
לכי לחנות בבקשה....

כיוון שאין לך מושג באופניים והתקציב שלך הוא מאוד מאוד מאוד נמוך ... אין לך הרבה ברירות אלא לקנות אופניים משומשים בחנות שתוכל גם לייעץ לך וגם לטפל אחר כך בתקלות והטיפולים.

כל עצה אחרת לא רלוונטית כי זוג חדש הכי בסיסי שיש ברמה למתחילים עולה כ 1200-1500 ש"ח ואת מדברת על רבע מהמחיר.....

מה שמקובל כדגם כניסה סביר למתחילים הוא trek 4300 - אם תמצאי במחיר שרצית (אבל לפני שתשלמי תבדקי בחנות כמה יעלה לך טיפול ראשון באופניים שתמצאי ביד 2 כי בטח תצטרכי להחליף צמיגים, שרשרת ועוד כמה וכמה חלקים....) - לכן הצעתי לכי לחנות וקני אופניים מטופלים שהרכיבים הבסיסים כבר טופלו/תוקנו !

חג שמח :)

אני מבינה

אני כלל וכלל לא מכירה את השוק, לפי התשובות שלכם הבנתי
שזה לא כל כך מציאותי.

אני אראה אם תהיה לי הזדמנות לקפוץ לשם.

תודה לך על התשובה,
חג שמח :)

shangu23

New member
2 חנויות נוספות

"פדלים" ביד חרוצים 16 תלפיות ו"רוכבים" ברח' אגריפס, נסי גם שם...

למעלה