אופיר, את בטוחה שזה יעבוד?

moon flower

New member
אופיר, את בטוחה שזה יעבוד?

טוב, את כל הטענות לאופיר (ולי כמובן), אםםם, אז אם אין שום התנגדות אני ינסה להצטרף מחדש לפורום, אני כבר די יודעת את הכללים, ואני בטוטאל צ'יל-אאוט, אז אני מבטיחה בלי מריבות (בלי אצבעות מאחורי הגב), קבלו את תודתי אם תרשו לי להצטרף כי אני מעריצה (גדולה) של הסדרה...

lgmtk

New member
למה את צריכה אישור להצטרף??????

אחלה תמונה

OFIRB9

New member
ראש בנדנה! מאיפה התמונה???

אגב אני הולכת להכין פרק חדש לטלנובלה של אש ומיסטי! נתראה בפוקימון אחותי ושותפתי לעסק

moon flower

New member
כן אני, פה... שוב(!)

עזבתי בגלל מריבה *חקוקה בזכרוני הקט*, בכל מקרה איים באק, אה ולשאלה של אופיר אנימה וולפייפרס קום!, או שפשוט תורידי את התמונה, אין שם את קואיצ'י *אכזבה גדולה*

Light woman

New member
לא רבת עם רייסט'? טוב יופי שאת פה..

בתור חברת פורום פוקימון, סתם שאלה, מפריע לך שפירסמתי פה פיק מתוך המאמרים של פוקימון? כי אני חשבתי לתומי שמפרסמים דבר אז מפרסמים אותו לכולם, ולא רק לקהל מצומצם.

moon flower

New member
לא ידעתי שזה בפורום *.*...

ורבתי עם *גררר* קארי שמות פרטיים אני לא יודעת, אז אני לא יודעת מי זאת רייסט' (אני מבטאת נכון, נכון?), טוב אני לא ממש בעיניינים עכשיו כי רק חזרתי, אני מקווה שהבנתי את זה נכון (יי איך שאני מפשלת...) טוב הנה עוד תמונה (חבל שאין לי סורק ;_;), נדוש ומפורסם אבל אהבתי את גילמון, *בוא נהמר על חמאת בוטנים בפעם המאה טריירמון!*

moon flower

New member
שאלה קטנה ולווילו (חופית נכון?)

אם, האם לייט וומן היא מון לייט האגדית מפאלט ז"ל?

Light woman

New member
את מדברת על מון לייט פרינסס?

כי מון לייט פרינסס היא אחותי 0.0; וזה לא, אני לא מון לייט, אבל יכול להיות שזאת אחותי... אני אשאל אותה..

Digi Lista

New member
היי מיכל../images/Emo13.gif

למה שלא נרשה לך להצטרף?זה פורום פתוח וכמה אני אסביר את זה שללא חייבים להסתדר עם כולם וזה טבעי בכול מקום שלא כולם מסתדרים ויש חילוקי דיעות אבל הפורום הוא מקום למי שרוצה להיות בו והוא מספיק גדול בשביל שאם לא חברים של אחד יש מספיק חברים אחרים,אני מעולם לא הבנתי למה עזבת והיה עצוב לי שטלי('קארי הממי') עזבה גם היא,פניתי אלייך אז גם באייסיקיו(שלחתי איזה שתיים/שלוש הודעות בכול פעם שהצלחתי להפעיל את האייסיקיו וראיתי שאת און ליין)אבל לא ענית לי אף פעם ככה שבשלב מסוים החלטתי לעזוב את העניין,לא כי לא היה איכפת אלא כי אני לא רוצה כול היום לעסוק רק בסיבות לעזיבה-מי שרוצה שיהיה ומי שלא-חבל,אבל זאת החלטתו,מבחינתי כולם ברוכים וכמובן שנרשה לך להצטרף,איזו שאלה מצחיקה,אז ברוכה השבה,תיהני

OFIRB9

New member
אה! אז השם שלך הוא מיכל הה מונוש???

היי חברה! לכו לפוקימון תראו את החצי הטלנובלה של מון! היא כותבת משו משו לא סתם בחרתי אותה כשוטפה לעסק הטלנובלה תשוויצי מון! חולה על קואיצ'י אני אוסיף את זה לחתימה כשיתחשק לי

למעלה