אופטימיות

רייל

New member
היה היום קצת גשם.

ושיחקתי כדורסל (הגזמתי. סתם "חיובים") בין הטיפות. ובשעות האחרונות של הביצפר היה מעולה וביטלו את השעה ה-7 היום. חעחעחע.

Furious Me

New member
אוף, שלחתי באמצע.)-;

חוץ מזה אני מוכנה למבחן במ"מ; אני סוף סוף מכינה בזמן עבודה בביולוגיה; יש לי פעולה טובה למחר. [:

MartChmelos

New member
נחמד לי כזה. :)

למדתי לערבית וזה כזה מוזר כי אני אףפעם לא לומדת. זה הרגשה טובה. :) וגם האייקונים האלה כוסיים^^
וגם יש לי בזמן האחרון המון השראה לציורים. :) חח ויש לי כאלה דובונים פרוותים מתוקים על השולחן וזה ככ חמוד ושמח כזה להסתכל עליהם...:]

Miniature

New member
יש דבר אחד
(ארוך)

וכמה שהוא יראה טיפשי, ילדותי ורע מצידי. זה עושה לי "שבב" קטן של שמחה בלב. *רקע למי שלא מכירה את הסיפור* היה לי חבר במשך שנה ושלושה חודשים, אבל בעצם כמו שנתיים. הייתה לי גם חברה טובה. מאוד טובה. ידעה עלי ה-כ-ל. והכל על היחסים. כשהחבר נפרד, ועברו שבועיים, הוא שאל אותי אם יפריע לי שהוא יהיה בקשר עם חברה שלי (אותה אחת)- אמרתי שלא כי אין לי זכות בכלל להגיד כן. באותו הזמן ידעתי שהם "ידידים". והחברה הסתירה את זה ממני. (עד זמן מסויים). אחרי כמה שבועות סוף סוף היא סיפרה לי שהם ידידים נורא טובים, אבל "שכחה" להחסיר את החלק בו הם בעצם חברים (רציניים). אחרי כמה ימים נפגשתי איתה כי היא אמרה שהסיפור נגמר איתו ואני רציתי להחזיר את הקשר שלי ושלה כמו שהיה קודם. כי עדיין היא הייתה חשובה לי. שתינו הלכנו בלילה לחברה בישוב ואז היא סיפרה לי שהיא והוא (האקס) היו חברים. והתנשקו.חרא חרא חרא- כל זה גרם לי לבכות. עברה מאז כבר חצי שנה, והם שוב חברים. היום באה אלי חברה בתחילת שיעור ואומרת לי שיש לה שיחה חשובה איתי. שאלתי אם זה עלי והיא ענתה שכן. (נלחצתי באותו הרגע)... היא שאלה אותי אם זה נכון מה שסיפרו לה והחברה "גנבה לי את החבר". אמרתי לה שזה לא נכון וסיפרתי לה על הקטע שהם היו חברים שבועיים אחרי הפרידה. ואז היא התחילה להגיד לי "מה?!? איך חברה יכולה לעשות דבר כזה?! איזו זונה!!!". שאלתי אותה מאיפה היא שמעה על הסיפור ואז היא אמרה שבשיעור לפני הייתה להם פעילות (היא לא בכיתה שלי) וכל אחד בפעילות אמר את השם שלו ותכונה שמאפיינת אותו. כשהגיעו לחברה "הטובה" שלי אז ילד (מטומטם הייתי אומרת) צעק "*** גנבה להדר את החבר". (אהההה כמה כתבתי) ואז החברה שדיברה איתי בשיחה -החשובה- אמרה לי שכולם חושבים שהחברה ("הטובה") ממש כלבה. זה נשמע קטנוני, אבל זה ממש מגיע לחברה "הטובה" שלי. אני מרגישה אחרי כל הקטע שזה מן נקמה קטנה שכזו, שלא אני עשיתי או תכננתי. אוי אני נשמעת ממש רעה. בע. מוזמנות להגיב אם קראתן...

קראתי...

וזה קרה לי...עם החברה הכי טובה שלי..ועשיתי כמוך.. אמרתי לה שממש לא אכפת לי שהם יצאו וזה... וזה ממש הפריע לי... אבל לא אמרתי לה...כי פשוט...מה ייצא לי מזה..!? או משהו כזה...

Miniature

New member

תמיד חשבתי שיש "חוק" כזה שלא הולכים לאקס של החברה הכי טובה...

Miniature

New member
בע

אחרי כמה זמן היא שאלה אותי אם זה מפריע לי שהם ידידים טובים אז עניתי לה "אל תהרסי קשר רק בגללי, את תגרמי לי לרגשות אשמה". וממש רציתי להגיד לא אבל לא יכולתי. וגם מי אני שאגיד לה לא? זה הרי החיים שלה.

Mashina Girl

New member
יש.

אבל יש כאלו שלא מקיימים את זה. גם לי קרה משהו דומה. אבל לא בא לי לספר. כאילו, להזכר.

אלההההה

New member
אין

כואב הגרון האף סתום אני מפחדת אני שונאת את עצמי אני רוצה להתחיל הכל מהתחלה כאילו זה לא קרה אף פעם שאני לא ידע על זה כלום ושהכל יהיה כרגיל אוף

למעלה