אופו אתם בחג?

אופו אתם בחג?

יש שבוע של חגיגות פסטיבלים לרוב פיקניקים בכמויות ועם מצות <
יצא חרוז תודו
> ילדים אחיינים חברים חברות
מה התכנונים? עוצו עיצה היכן אתם מבלים בחג הנפלא הזה

בעקרון אני עובדת רוב החג ....

אבל מתכננים לקפוץ לספארי (שעדי יראה את החיות בגודל האמיתי) ליל סדר אצל ההורים.... אני עובדת גם למחרת הסדר בחג וגם בשבתות מקווה לקפוץ לעוד אתרים וכו'....

DREAM111

New member
לפי הצפי כרגע הולך להיות פסח שמח

מבחינת מזג אוויר בכייף אבלה עם אחייני ומשפחתי בטבע. יש מלא מקומות שניתן להיכנס אליהם השנה ללא תשלום עם ילדים (מוזאונים וכדומה). תהנו מהחופשה.

יפעת*

New member
בחג ראשון

פרגנתי לעצמי חופש, 4 ימים רצופים, בחג השני אני עובדת. מלבד ערב החג אותו אני מבלה אצל אבי, ובוקר החג שבו אני אצל אימי, אני ורצה להיות בבית, ולא לעשות כלום כלום כלום

Purple Mushroom

New member
אני בחג

אני בחג כניראה יהיה רוב הזמן בבית. בישולי חג.וקניות לחג. לפסטיבלים אני כניראה לא אלך. ודווקא חבל שאני מפספס את פסיטבל בומבלה מחוסר תקציב, קראתי על הפסטיבל מפרסום מהicq
הספונסרית שחוגגת 7 חודשים מוקדם יותר יומולדת עשר שנים ( עקפו את תפוז בסיבוב מבחינת חגיגות עשר שנים ) בחו"ל המועד אבל , אני אהיה ביום ראשון , ה16.4.2006 ג' חול המועד , בעזריאלי . ניראה לי כל הפורומים וכל הקומונות , כל תפוז ואישתו יהיו בעזריאלי בחול המועד , וגם כל ישראבלוג ואחותו . חג אביב שמח
.

החורזת**

New member
בחג הראשון אצל ההורים.

בשני אצל הוריו של גיסי. בין לבין צריכה למלא חובות של העבודה ולבלות עם האחיינים.

liri לירי

New member
ליל הסדר

ייערך השנה בביתנו. כך שאהיה בבית. חול המועד כולל שישי אני עובדת אבל הילדים ייהנו בחברת אביהם בטיולים ועוד..........

למעלה