אוף!

אוף!

זה היה אמור להיות פשוט- הכרתי בחור במסיבה של חברה, לא דיברנו לבד במשך כל הערב, אבל משהו קרה בנינו, היה מן מתח באוויר, הרבה פלירטוטים קטנים כאלה....כולם הרגישו שיש ביננו משהו האמת שעוד קודם ידעתי מי הוא, רק בשם, סתם איזה בחור שלומד איתי בשיכבה, אף פעם קודם לא החלפנו מילה, אבל איכשהו הוא עיצבן אותי, פשוט היה בו משהו שלא אהבתי. ודווקא בגלל זה כל כך מוזר לי מה שקרה....שפתאום בבת אחת היחס שלי אליו השתנה, ופתאום מצאתי את עצמי חושבת עליו מדי פעם. המסיבה שבה זה השתנה הייתה בסוך החופש הגדול. ידיד סיפר לי שהוא (זה מהמסיבה, לא הידיד) נדלק עליי, ואני כמו מטומטמת לא עשיתי עם זה כלום....... כשחזרנו לבצפר מהחופש לא דיברנו בכלל, הוא אפילו לא היה אומר לי שלום כשהיינו עוברים אחד על פני השני. אחרי איזה שבוע הוא בדיוק התחיל לדבר עם ידיד שדיברתי איתו בדיוק באותו הזמן, ואמרתי לו שלום, כבר הספקת לשכוח אותי? הוא חייך ואמר שלום, וראו שהוא ממש שמח שתפסתי יוזמה. אבל בזה זה נגמר. מאז אנחנו עדיין לא מדברים ועדיין לא אומרים שלום אחד לשני. אני לא מסוג הבנות שמתחילות עם בנים, אין לי בכלל מושג איך עושים את זה, אני בנויה שיתחילו איתי, וגם קיוויתי שככה הוא יעשה, אבל זה לא קרה. כבר הרבה זמן מאז, ואני עדיין מוצאת את עצמי חושבת עליו, וזה ממש לא אופייני לי! זה אף פעם לא קרה לי! זה בעיקרון נשמע ממש פשוט אבל אין לי מושג מה לעשות, אני לא יכולה פתאום לנחות עליו אחרי שכבר 3 חודשים לא דיברנו. אז......הלפ? מישהו?
 

homart

New member
אני לא רואה שום בעיה בלנחות עליו...

את לא מפילה עליו איזו פצצה, את מקסימום מציעה לו לצאת... ואפילו זאת לא צריכה להיתו הצעה לצאת אלא רק לנסות לפתוח אותו, לראות מה יש לו בפנים, פשוט לדובב אותו, לא לכל הבנםי זה קל ובמקרה שלך נראה שהוא מחכה שתפתחי אותו כי כנראה הוא לא מסוגל.... בהצלחה!!
 
אבל גם אני לא מסוגלת.....

אני לא יכולה פששוט לבוא אליו ולהתחיל לדבר איתו אחריי שלא דיברנו באמת אף פעם.... אני גם ממש לא בטוחה שהוא עדיין רוצה.....
 

homart

New member
מה אכפת לך סתם להיות נחמדה...?

את לא חייבת ישר להראות לו שאת מעונינת ביותר מידידות, תמיד יש פעם ראשונה, את יכולה ת מיד להתחיל לדבר איתו על לימודים ולראות לאן זה יתפתח משם... תזכרי שאת לא מחויבת לכלום...
 
אבל מה אני אומרת לו?

איך אני מתחילה שיחה? זה נשמע פשוט אבל זה קשה לי..... הבנאדם כל הזמן מוקף באנשים, ואנחנו לא ידידים או משהו, אז איך אני מתחילה איתו שיחה? וזה לא נראה שקוף מדי שאחרי ששנים לא דיברנו פתאום אני אתחיל לדבר איתו?
 
למעלה