אוף

חדשה20

New member
אוף

מכירים את ההרגשה שזה לא ברור אם אנשים סומכים עליכם או לא? אם הם רק מעמידים פנים אבל בפנים הם חושבים אחרת? מרגישה את זה כ"כ עכשיו. כמו בסרט "המופע של טרומן". קשה לדעת אם אנשים כנים איתי או שהם רק מעמידים פנים, אם הם מרגישים אחרת. שונאת צביעות. שונאת כ"כ. הלוואי שזה היה מפסיק. הלוואי שאנשים היו כנים. הלוואי שלא הייתי חיה באשליה שהכול בסדר, ושאנשים כנים איתי, כי קשה כשזה מתנפץ. אוף. לא יכולה לסמוך. השליתי את עצמי לשווא. עצוב.

stormy

New member
גם אני מרגישה ככה הרבה פעמים..

כאילו אני כל הזמן צריכה לנחש מה הם חושבים באמת, כי ברור לי שמאוד יכול להיות שהם חושבים משהו אחר...שלא נדבר על זה בקשר לגברים...

חדשה20

New member
אמממ...

לא יודעת מה איתך, אבל לא יצא לי להיות בקשר עם גבר, עוד לא התחלתי לצאת... אוהבת. מקווה שיותר טוב לך עכשיו. שולחת

אני חושבת

שהם מקטינים את עצמם והם חסרי ביטחון עד כדי כך שהם לא אומרים את האמת בפנים. בין אם בגלל שהם לא רוצים לפגוע, ובין אם לא נעים וכאלה... אפילו אני לפעמים לא כנה עד הסוף. או מסתירה חלקים מאנשים מסוימים. (ולא, את לא חלק מהאנשים האלה).

חדשה20

New member
זה שונה

לא. זה יותר הרגשה כזו שאו שלא אכפת להם ממני, אבל הם מדי פעם נזכרים להעמיד פנים שכן, או שהם בקשר רצוף איתי, אבל כשהם כועסים עליי, הם לא מראים לי את זה. שומרים את זה לעצמם ומפתחים כעס רב עליי. אני חושבת שאת מבינה שלכן אני כ"כ דואגת לא לפגוע באנשים, ושלכן ביקשתי ממך שאם אי פעם אפגע בך, אז תגידי לי. אוהבת! אה, קחי

אוווווווווווווווווווווווו

אני רוצה לראות אותך אומרת לי קחי
במציאות!! אני מבינה למה. ואת יודעת שאומר לך...

חדשה20

New member
../images/Emo13.gif

ציפיות גבוהות... שאכן אבוא מרצוני לתת לאנשים חיבוק, בלי להתבייש, בלי להיות נבוכה... יש עוד זמן... אוהבת!

ליאני26

New member
מותק..

אני כ"כ איתך וכ"כ מכירה את ההרגשה שאת מדברת עליה..אני מכירה את זה בהרבה הקשרים. עם אנשים שאת אוהבת שאת פוחדת לחשוף ןלהיות עצמך כי את לא בטוחה איך הם באמת מרגישים לגבי זה.. ועוד ועוד.. אז אני איתך לגמרי אבל אל תתייאשי - תהיי עצמך ומי שבאמת שווה את זה יהיה שם בשבילך ויהיה כן איתך... תאמיני לי לא קל לי להגיד את זה ולא קל לבצע - אני אומרת את זה גם לעצמי ועובדת על עצמי חזק מאוד כדי שגם אני אהיה עצמי ופתוחה עם אנשים בלי לחשוש לתגובות שלהם. מי שלא אמיתי איתך לא שווה את הזמן שלך! בדוק..

חדשה20

New member
...

קצת עצוב, אבל אני מרגישה שהרבה אנשים לא כנים איתי. לא כל הזמן, בכל אופן. לא מספרים לי שהם כועסים עליי כשהם כועסים. לא נורא, מתרגלים... אוהבת

../images/Emo201.gif

מבינה אותך.. שונאת צביאות ושונאת מסכות.. הדבר היחיד שטוב לפי דעתי בלפגוש אנשים לא כנים,שאחר כך את יכולה לזהות אותם מקילומטרים ולהתרחק מהם

למעלה