אוף
אני לא יכולה יותר

Follow me2

New member
אוף../images/Emo70.gif אני לא יכולה יותר

יש לי כל כך הרבה בלאגן פשוט סיוט
!|
כמויותהתרשימים והאתרים שיש לי - רק בלינקים משגעים אותי כמויות החומר שיש לי במחשב אם זה ספרים או תרשימים או קבצי PDF ומה לא כל כמה חודשים אני עושה סדר ונהיה לי שוב בלאגן למישהי יש עצה מה לעשות ואיך לסדר די אני כבר לא יכולה יותר
המיואשת

סף40

New member
אולי תנסי כמו משכית לשים באתר עם

מועדפים שלך גם לי יש בלאגן מנסה כל הזמן לסדר בתיקייה וכל נושא כמו טבעות צמידים ועוד בתיקיות בתוך התיקייה שלא מדבר על המועדפים בלינקים..............

wildspirit

New member
משכית היא אחת הבנות כאן בפורום

והיא מנהלת את פורום אומנות שימושית את יכולה לראות בחתימה שלה קישור לאתרים שלה ולראות איך היא סידרה אותם

wildspirit

New member
אנ יאגיד לך מה..

אנ יגם ניסיתי לארגן את הדברים בתוך אתר כמו שמשכית עושה אטבל עדיין זה בלאגן עצום ולא קל למצוא משהו וכל פעם אני מנסה למצוא משהו אחר שאיתו אנ ייכולה לעבוד

wildspirit

New member
אני כל כך מבינה אותך ../images/Emo4.gif

אין פתרון ממשי כל אחת לפי הסדר שלהוהנוחות שלה ואת אכן יכולה לפתוח לך בלוג או אתר עם קישורים כמובן זה לא קל והרבה עבודה אבל אולי בנות כאן יציעו לך עוד דרכים

אני עושה סדר במחשב

כל הקבצים הסרוקים של הספרים תחת ספריית ספרים, קבצי PDG גם תחת PDF לינקים אינ מתחילה להעלות לבלוג שלי לאט לאט, זה המוןעבודה, אבל גילתי בבלוג את התגיות הם מאוד נוחות. אבל יש כל הזמן בלאגן זה אף פעם לא נגמר

lilo4

New member
באמת בלאגן....

אני חושבת שאין דרך אחת טובה....תנסי מה שמתאים לך
אני עושה כמה דברים: קודם כל, יש לי במועדפים תיקייה של חרוזים, ובתוך התיקייה הזאת מלא מלא מלא תיקיות לפי נושאים- שרשראות, טבעות, קישורים וכו'. ואותו דבר גם על המחשב. ואם יש משהו ספציפי שאני רוצה לעשות- אני מדפיסה לי אותו, או אם יש איזו טכניקה מיוחדת וכו'- פשוט כשזה מודפס אני יודעת שזה חשוב

eva133

New member
ברוכה הבאה למועדון הבאלגניסטיות

גם לי יש המון בלאגן בקישורים ובתמונות אמא שלי כל פעם אומרת לי להתחיל למיין דברים כי המחשב עמוס
המועדפים שלי מפוצץ! יש לי תיקיה שהיא נקראת "חרוזים" אבל מה שיש בה זה כלום לעומת מה שיש בשאר התיקיות כל פעם אני מקצה תיקיה אחת מסדרת, והופ המועדפים שב מבולגנים בקיצור אני חיה עם הבלאגן

מ ש כ י ת

New member
תראי בחתימה שלי באתר המועדפים

אני לא מאד פרטתי ועכשיו מצטערת אבל אפש לפרט לפרטי פרטים ואז רק לוחצים על מה שמחפשים לפי הפרטים וואללה, כל האתרים / קבצי PDF בנושא עולים. לא מכירה אף מצב מושלם לשמור כל כך הרבה אתרים אבל זה מאד נוח.

למעלה