אוף!!!

ARCH 2

New member
אוף!!!../images/Emo46.gif

קיבלנו חשבון גז. תמיד התשלום בסביבות 50-70 ש"ח, והפעם יותר מ-300 ש"ח. הקריאה כנראה נכונה, ורוב הסיכויים שיש דליפה איפהשהוא בחוץ (אחרת בבית היינו מזמן מרגישים) ובאחריותנו לשלם, מן הסתם. ממש מעצבן. למה צריך להגיע לחשבון המפוצץ ולראות שיש דליפה? (סתם שאלה רטורית) אגב - כמה אתם משלמים תשלום קבוע לחברת הגז שלכם (יעזור אם תכתבו עם איזו חברה אתם משתמשים)? אנחנו שוקלים להחליף חברה.

מירי,

New member
אצלנו יש בלונים!

ואין לי מושג כמה הצריכה או כמה זמן בלון מחזיק (אלה הבלונים הענקיים). אבל אני זוכרת שהייתה לנו איזו תקלה +בריחת גז ואכן גם אז אנחנו ספגנו את התשלום...

גמדים

New member
אצלנו זה אחרת

אצלנו זה במושב בלונים קטנים ופעם בשבוע הוא בא אז מזמינים שנגמר המחירים נעים הון 65 -70 לבלון גז קטו שנגמר אחרי חודש + יום טוב

בת ה י ם

New member
תתנחמי...פעם קיבלתי חשבון מים

ע"ס 2,286 ש"ח..... ועוד טענו שזו לא טעות
(ולא אין לי בריכה ולא התנדבתי לקלח את כל ילדי השכנים) בדר"כ החשבון הדו חודשי שלנו הוא משהו סביב ה - 70 ש"ח.

חני ב

New member
אנו כמוך

אבל זה המון כסף עבור כמה שאני משתמשת בכיפריים.

תשורה

New member
נכון עפ"י מה שאת מתארת

את צריכה לקבל הרבה פחות ממני. כדאי לך לברר עם החברה. אצלי כל היום שישי, ארבעת הלהבות עובדות נון-סטופ כ-5-6 שעות. חוץ מזה, כל יום כשעה וחצי-שעתיים של בישול/חימום.

חני ב

New member
אנו גם טענו יום אחד

שיש דליפה והם קיזזו לנו, אבל עדיין הסכום כל חודשיים עומד על בערך 70-80 ש"ח.

דורית 11

New member
איפה מחשבות?

הוא התמקצע בנושא הגז ויודע את כל המחירים. ארצ'י, אם יש דליפה, אני לא בטוחה שאתם צריכים לשלם את החשבון. אני חושבת שבמקרה כזה יש אחריות של חברת הגז.

ARCH 2

New member
אם יש דליפה אז

בודקים מאיזה מקום היא. עד מקום מסוים זה באחריותם וממקום מסוים (גם אם זה מחוץ לבית) זה באחריותנו. ב-99 אחוז מהמקרים זה באחריות האנשים ולא החברה
.

למעלה