אוף

pixie dust

New member
אוף ../images/Emo10.gif

אוף אוף אוף
מחר היום הראשון של הבצפר שלי וממש לא בא לי ללכת
אני צריכה ללבוש את החצאית הכחולה המגעילה הזאת וחולצת פולו לבנה
זה לפחות הדברים הכי נורמליים ממה שמותר לנו ללבוש! רק את הצבעים הכי מגעילים אנחנו יכולים ללבוש. סורי אבל הייתי חייבת איזה שהוא מקום להתלונן בו...חח
וגם אני לא יודעת אם אני אצליח להתמצא בבצפר הזה כי זה חטיבה
זאת השנה הראשונה שלי בחטיבה ואני לא יודעת אם אני אמצא חברים חדשים.... הקיצר אני דיי היסטרית אם לא שמתן לב
חשבתי שאולי אני אתעודד פה?

jenngirl

New member
היום?למה היום?../images/Emo82.gif

את בביצפר דתי? אל תדאגי את תמצאי חברים,כולם חושבים ככה בהתחלה אבל יהיה בסדר [:

pixie dust

New member
לא פשוט הבצפר שלנו מתחיל מוקדם

והנה היום הראשון עבר.... באמת לא היה כל כך נורא! נאבדתי כמה פעמים :-{ אבל לא נורא מצאתי בסוף

jenngirl

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo82.gif

לא אומרים נאבדתי,אומרים הלכתי לאיבוד. לא נורא לי יש סיוטים מהיום הראשון ללימודים,ואין לי מושג למה,זה לא שאני צריכה להכיר תלמידים חדשים או משהו כמו שנה שעברה. פשוט אני יודעת שיש בי הרבה שינויים,ומעניין אותי לראות איך אחרים יקבלו את זה.

../images/Emo24.gif

אין לך מה לדאוג. את תמצאי חברים חדשים, ואם תלמדי כמו שצריך תצליחי והכל יהיה בסדר :]

The Charmd One

New member
אל תדאגי../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

גם אני נלחצתי כמו לאיודעתמה לפני היום הראשון בחטיבה, אבל זה באמת לא נורא. תוך יום וחצי את מתרגלת למבנה החדש ולכל הפרצופים, ואני בטוחה שin no time כבר תתחילי להתחבר ולהתחיל להכיר אנשים חדשים. באמת, המעבר לחטיבה זה אחד הדברים היותר טובים שקרו לי. פתאום יש לך יותר אפשרויות היכרות והכל יותר נחמד. פשוט נצלי את המעבר הזה כמה שיותר טוב:] מקווה שעזרתי, ובהצלחה בהכל

למעלה