אוף...

אוף... ../images/Emo10.gif../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

פעם הדיונים בפורום מכושפות היו מעמיקים ופילוסופיים ומעניינים. והיינו אחלה פורום. ועכשיו...? ניסיתי לפתוח דיון, שתאמינו לי - יש הרבה מה להגיד עליו - וכלום! וכל הפורום נהייה... הממממממממ... איך לנסח את זה. הקהילה, אנשים, הקהילה. אתם יודעים.
תראו מה קרה לפורום!

King Of Kromags

New member
ליאלי...../images/Emo103.gif

זה היה ברור שזה מה שיקרה כשיפתחו את החברתי. מה גם, שאנשים פחות מתעניינים בזה עכשיו, לא מכורים כמו פעם, ויש מלא מלא חדשים מעצבנים, כביכול - ואנחנו, אנחאנו קהילה מגובשת. באופן יחסי, לפחות. תמיד אפשר לעשות איזה פרוייקט שיקום או משהו, אבל זה היה ברור שזה מה שיקרה. כי חלק ממה שהחזיק את מכושפות בחיים זה שירשור או שניים של אוף טופיק. אני מניח שכולם...ישנים?

HuGo Hell

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo1.gif

לדעתי, אולי כדאי שבפורום הזה גם נדבר עם מכושפות. כי אנחנו כבר לא שם. ושם יש מלא אנשים חדשים ו... אף אחד כבר לא נכנס לשם. זה יהיה נחמד שנדבר פה על מכושפות ודברים אחרים.

לדעתי להפך... ../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

אסור לנטוש, צריך להשתלט מחדש. =/ זה הפורום שלנו, אין סיבה שננטוש אותו.

Kryptonite

New member
תיראו,../images/Emo168.gif

*דה ז' ווה ענק ממה שקרה בה"פ* אצל הרוב פה, וזו לא בושה לומר, כבר עברה האובססיה של מכושפות.
כבר אין ההתרגשות לפני כל פרק, את הסגידה חסרת הגבולות לפייפר, את הקטע של לקרוא משהו בעיתון על מכושפות, ולרוץ לספר את זה.
נכון שכולם רואים מכושפות, אבל לא אוהבים את זה כמו פעם. מה נישארה? הקהילה. לכן טוב שניפתח פורום חברתי... אם עכשיו נחזור ל"מכושפות", אז סתם יהיה כדי לא לצאת ידי חובה, וכי מרגישים שנטשנו את הפורום שגידל אותנו וכל זה
אבל אם באמת נחזור לשם, לאט לאט שוב יתפתחו שם שרשורי אוף עצומים, ואין טעם בזה.
אני לא אומר שכולם צריכים לפרוש עכשיו ממכושפות לתמיד ולא להיכנס אליו, אבל לא חייבים להיכנס ולהגיב ולנסות ל"כבוש" בחזרה רק בגלל שלא רוצים לנטוש את הפורום ההוא. עדיף להשאיר אותו לחדשים שכן אוהבים מכושפות עכשיו, וכן יש להם את האובססיה שיהנו. זה לפחות מה שאני מרגיש...

Only me16

New member
נדב..."חדשים מעצבנים"?

אם הקהילה שלהם מגובשת אז אתה לא צריך להרחיק את החדשים... כמו שאתה היית חדש...מותר לעוד אנשים להצטרף... חשבתי שזה פורום של נחמדים...אבל אני רואה שיש כאלה שהם פשוט...לא!

Charmed 4ever.

New member
איילי, |חלב|../images/Emo54.gif|מיוחדת|

זה לא קשור הם מדברים על האנשים בפורום מכושפות הרגיל - מס' 402. שבו הגיעו מלא אנשים שלא היו שייכים לקהילה בתקופת הגיבוש והם רק באים והולכים. ולעובדה שכעת, כל מי שבקהילה המגובשת עבר לפורום של הקהילה, הפורום הזה.

Only me16

New member
אהההה עכשיו אני מבין

אוקיי...תודה על ההסבר..לפחות את הסבר לי.. מה שאף אחד לא טרח לעשות..חחח

Only me16

New member
נדב סליחה...כנראה שטעיתי..../images/Emo11.gif

סליחה על התוקפנות ...

Im The Sun

New member
תחזרו לפורום מכושפות... הוא די שומם

ודיי משעמם בזמן האחרון, כאילו כל החדשים לא ממש מבינים ורק שואלים שאלות. תהיה עונה 7 למכושפות? חחח לא סתם.

למעלה