אוף!! שליש שני ומרגישה זוועה!!

אוף!! שליש שני ומרגישה זוועה!!

הייתי בטוחה שהשליש הראשון אמור להיות קשה, אבל דוקא בשליש הראשון מלבד קצת בחילות לא הרגשתי כלום, אפילו לא את העייפות הנוראית שיש בהתחלה. אבל... עכשיו אני בשבוע 16 ומרגישה נורא!! יש לי כאבי ראש תמידיים שמלווים אותי מרגע שאני קמה בבוקר ועד לרגע שאני הולכת לישון בלילה, עייפות נוראית, חלושעס עצבני. מה זה לעזאזל? אני פשוט לא מסוגלת לעשות כלום!! אני עובדת מהבית ותמיד מספיקה גם לעבוד, גם לעשות קצת בישולים ונקיונות בבית ועכשיו אני בקושי מצליחה לעשות טלפון וחצי, לשלוח רבע אי מייל ולצנוח לעייפות נוראית. זה ממש מתחיל להפחיד אותי. אני לא רגילה להיות כזאת פדלאה. יכול להיות שאני צריכה לעשות בדיקת דם לבדוק מה שלום הברזל שלי? עידודים -

תקבעי תור לרופא/ה

בעניין בדיקות דם כמו שכתבת אומרים שברימונים יש ברזל - אם את אוהבת... גם אני כמוך עובדת מהבית (פתחתי מתפרה) והרבה פעמים אני נשכבת על הספה חסרת אונים במקום לעבוד.... כשאני עייפה לא מעניין אותי כלום, כלום לא נראה לי חשוב יותר העניין שלפעמים אני רעבה או צריכה פיפי אבל העייפות הורגת אותי ואני צריכה להילחם בה כדי לקום מהספה

בתור אחת שכל ההריון חלושס....

יתכן שבשליש זה ירד לך הברזל. תבקשי בדיקות דם של ברזל וביוכמיה וכן בלוטת התריס. תרגישי בטוב!

וואוו... לונלונית!!!!!!!!!!!!

סליחה על ההתפרצות... זוכרת אותך עוד מפורום "לקרת הריון,... ועוד מעט את כבר יולדת??????? איזה יופי!!!!!!!! שיהיה בשעה טובה, והמון בהצלחה.

ואוו !!!!! איזה נפלא ../images/Emo24.gif

לא ניתקלתי כאן בבנות עם הריון שלישיה. איזה מדהים!!! המשך הריון קל ותקין!

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifמדהים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מזל טוב.

תודה בנות.

עודדתן אותי וגם הצחקתן אותי, ואחרי כל זה נראה לי שאני הולכת לנוח קצת במיטה.
לילה טוב

SOFAIR2

New member
נסי למדוד גם לחץ דם....

אצלי היתה עליה בלחץ דם בשליש השני שהתבטאה בכאבי ראש תמידיים.... יש פתרונות טבעיים לזה: סלרי, פחות מלח, שתייה מרובה וקצת ספורט ממש ממש עשו אצלי הבדל. שוב, לכי לבדוק את לא אמורה להרגיש ככה....

לי בד"כ יש דוקא לחץ דם נמוך

קשה לי להאמין שכבר הלחץ דם עלה. יכול להיות שדוקא הוא נמוך מאד וזו הסיבה לחולשה ולכאבי הראש. אבל תודה, אני באמת אלך למדוד.

../images/Emo41.gifנצל"ש: הפרשות ../images/Emo5.gif../images/Emo11.gif../images/Emo12.gif

האם זה נורמלי שכל היום יש לי הרבה הפרשות מהנרתיק? ההפרשות הן נוזליות ושקופות (סליחה על התיאור המפורט) ממה מגעיל אותי

למעלה