אוף, קשה לי בחיים

SSAAMMEEYY

New member
תגיד, מה הקטע של המתמטיקה?

כאילו, בשביל זה אתה לא תהיה בן זוג של ביסקסואל? בגלל שיש סיכוי כפול לבגידה? אויש... זה קצת דבילי.. וזה ממש לא מדוייק שיש סיכוי כפול לבגידה אם מישו הוא ביסקסואל, ואני לא ירחיב פה על זה.. וגם לא נראה לי שדין יבגוד במישו בחיים שלו, הוא לא טיפוס כזה. (נכון דין?) אה, והוא גם לא ביסקסואל...

אה! תודה על הפיסקה האחרונה...

זה חשוב מאוד!! למה דביל?! חישוב הכי פשוט ונכון! בוא תפשיט את הדברים: זוג יוצא לפאב, האחד הוא הומו השני ביסקסואל. בפאב יש 10 גברים 10 נשים, ההומו עלול להתאהב ב-1 מתוך 10 הביסקסואל עלול להתאהב ב-1 מותך 20 סיכון כפול בדיוק!!! מובן!! מסקנה: חבר'ה תזהרו!! מסוכן לצאת עם ביסקסואליים!!

SSAAMMEEYY

New member
התיאוריה הזאת ממש לא נכונה...

כי אם הם הולכים לפאב של סטרייטים אז הוא לא יתחיל עם סתם גברים, הוא אולי יתחיל עם בנות ואם הם הולכים לפאב של גייז, לא ממש נראה לי שהוא ימצא שם הרבה סטרייטיות לא לכל אחד שהוא ביסקסואל כתוב "אני ביסקסואל" על המצח... וחוץ מזה שגייז אולי "בוגדנים" יותר בגלל שאין מערכת יחסים לטווח ארוך שמוגדרת להם כי בדרך כלל גייז לא מתחתנים ואולי בגלל זה הם קצת יותר "בוגדנים" וביסקסואלים בדרך כלל מתחתנים בסופו של דבר והם חיים בדרך כלל במערכות יחסים קצת יותר ארוכות, אז למה שביסקסואל יבגוד פי 2?? זה שהוא נמשך ל 2 המינים לא אומר שהוא יבגוד פי 2, וחוץ מזה שיש אנשים שבוגדים ויש כאלה שלא. כל אחד והאופי שלו.

ואללה כמעט צודקת, אבל ממש לא!!

בגידה היא לאו דווקא להתחיל עם מישהו! בגידה היא גם להתאהב!! כך שעדיין לא ניפצת תתאוריה שלי!! וברור שהפאב היה סתם להמחשה, זה לא חייב להיות פאב!! ואם כן, אז התכוונתי לפאב של סטרייטים!! ולגבי הגייז זה באמת מרתיע!! לא חשבתי על זה!! אבל במחשבה שניה-נראה לך שנישואים מפחיתים את סיכויי הבגידה????

אבל אני לא הומו בן 30! ../images/Emo13.gif

חחחח אתה לא יכול לבגר אותי ב-12 שנה סתם ככה...

הייתי ככה....

עד שיום אחד חברות שלי תפסו אותי לשיחה.. והם ידעו נו..
וזהו..

"מישהו באותה סיטיאציה?"

אולי תשאל- "מישהו לא באותה סיטואציה?"
זה יהיה יותר מדוייק חחח לא אבל עכשיו ברצינות, אני לא חושב שיש הומו\לסבית שלא מרגישים מתישהו את ההרגשה הזו של הבדידות בגל שאין להם עם מי לחלוק את המיטה בלילות, או סתם למי לספר איך עבר עליך היום.. ההרגשה הזו היא ממש רעה, אבל צריך לזכור שבלעדיה לא היה לנו מה שיניע אותנו בכדי שנחפש את האהבה הנחשקת, לא היה לנו תקווה או רצון לחוות אותה.. אני אישית מאמין שאהבה היא כמו סיגריות, סיגריות אתה קונה למרות שאתה יודע שהן גם עושות לך חור בכיס, וגם הוסרות את הבריאות, אהבה אתהמחפש למרות שאתה יודע שגם קשה למצוא אותה, וגם למרות שאתה יודע שאם תמצא אותה, אז ברוב המקרים היא תכאיב לך, מאוד.. {סתם אני במצב רוח פואטי חח לא להתרגש כזה אני
} בכל מקרה נשמה, אני מאמין שאתה תמצא את האהבה שלך ביום מן הימים, יהיה לך טוב, ואתה תסתכל אחורה על היום הזה, על הימים השאלה שתוכן ההודעה עוד רלוונטי להם, ואתה תחייך חיוך רחב ותשמח שהמצב אחרת.. יהיה טוב, אל תתייאש
רן.

NimoNir

New member
תודה ../images/Emo3.gif

אוףף והשבת הזו היתה כזו יבשה ומשעממת בלי יציאה לפנים. לא נורא, נקווה שבחול המועד יהיה אקשן
תודה לכולם, אגב

J u s t m o i

New member
קשה לי להסכים עם ההשוואה...

אתה משווה אהבה לסיגריות? סיגריות אנשים קונים מתוך יצר רגעי לספק את ההתמכרות שלהם להרגל הרע הזה, אהבה אנשים מחפשים מתוך יצר מתמשך ואנושי לא לרצות להיות לבד קשה לי למצוא את הדמיון
אבל הבנתי את הפואנטה שלך

נכון, אבל...

לפני שאנשים מתמכרים לסיגריות מה הם עושים
מנסים אותם.. ואחרי שהם מנסים ואוהבים את זה, הם מתחילים עם זה בתור הרגל, ככה היא האהבה..

SSAAMMEEYY

New member
אבל סיגריות זה איכס

סיגריות הורגות, והורסות את הגוף תוך כדי...

למעלה