אוף! נמאס!

A n n a b e l

New member
הא?../images/Emo12.gif

דיוויד, נדמה לי שגם היא הייתה צינית. ששששש....1 בלילה ואתה על עצבים, מה יהיה?

tsvegan

New member
לא הבנת אותה בכלל..

היא שיתפה איתך פעולה והמשיכה עם הציניות . היא בטח שלא ניסתה לעורר ויכוחים. אולי אתה קצת פרנואיד, שמעתי שתרופה טובה לזה היא טבעונות

b0redavid

New member
אה, טוב...../images/Emo186.gif../images/Emo52.gif

כן, לפעמים אני קצת פרנואיד!

inbar20inbar

New member
בדיוק!!! זה היה לגמריי בצחוק../images/Emo12.gif

דווקא הסכמתי איתך לגמריי! יש מצב שאתה מחפש ריב?

b0redavid

New member
לא, באמת ובתמים לא קלטתי אותך...

אני ממש לא מחפש ריבים, עם אף אחד/ת!
פשוט המוח שלי היה בהודעת הקרמבו...

One Echoe

New member
אממ...

זה קצת מציג את הטבעונות באור שלישי. תגידי שאת צמחונית...ושבעתיד את תהיי גם טבעונית אז שירגעו..או משהו כזה. אל תגידי שאת טבעונית בשביל שיקבלו את הצמחונות... אנחנו צריכים להראות לציבור שטבעונות זה לא קיצוני כמו שחושבים.

female drummer

New member
גם לי היו עושים את זה

צחקי, ואז תגידי ברצינות"העיקר שאני לא רוצחת ואוכלת גופות", זה לא יצמחן את ההורים, אבל זה יגרום לילדים להפסיק, את יכולה להגיד"אתה קולט שיושבת לך תרנגולת מתה בצלחת נכון? שהוציאו לה את הנוצות אחת- אחת והורידו לה את הגרון, נכון?" או משהו בסגנון, ואז את תצחקי, כי הם ילכו לישון רעבים מוהאהאהאהאהא

erdinger

New member
עשיתי את זה לדודה שלי פעם

והבן שלה הפסיק לאכול בשר למשך חצי שנה - הוא היה בן 5 כשזה היה היא לא מדברת איתי מאז. ביום שישי האחרון ראיתי אותו אוכל תרנגולת - והוא אמר לי את זה בגאווה. הוא ילד מסכן המוענש על בסיס יומי - ועל אי אכילת בשר הוא הוענש לא מעט - אין חדר אוכל/אין טלוויזיה/אין משחקים בחוץ וכו' הזוי!

adash20

New member
אני זוכרת שכשהתחלתי להיות צמחונית

אמא שלי היתה מבשלת מרק או שניצלים ואומרת "יאאאמ את לא רוצה? את בטוחה? תריחי איזה טעים זה" ובקיצור.... לא מפסיקה להתגרות בי. אז השיטה שלי היא להגיב באותם הכלים שבהם השתמשו נגדך. הייתי עוברת לידה כשהיא בישלה בקר בסיר, או מנקה עוף "איכס... תסתכלי על זה, את לא רואה כמה ורידים... תביטי על המרקם הפרתי, על כל הגידים"... היא ניסתה לגרום לי לרצות בשר? אני ניסיתי לגרום לה להיגעל מזה. עד היום זו צורת התגובה שלי. לועגים עלי? אני לועגת בחזרה. עוקצים אותי? אני מפילה עליהם הערה צינית. אחרי שהם יבינו שאתך לא כדאי להתחיל... תאמיני לי שהם יסתמו את הפה. חשוב מאוד לגבש דעה ולעמוד מאחוריה ב-100%. לא לפקפק בעצמך, וכמובן: לדעת טוב טוב את העובדות. כי הקרניבורים לרוב לא יודעים מה הם אוכלים ומה עבר עליהם, וכמאמר הפתגם "כוח הוא ידע", ברגע שתדעי מה להגיב, את תנצחי בויכוח.

למעלה