אוף נמאס לי מהחיים האלה

אוף נמאס לי מהחיים האלה

אני כבר לא יודעת מה לעשות ומה לחשוב אני כל הזמן רבה עם אמא שלי והיא לא סומכת עליי ולא כלום והיא מקללת אותי ואומרת לי שאני צריכה שיחות עם פסיכולוג ושהיא רוצה שאני אעזוב לפנימיה אין לי רגע אחד שקט איתה ליד חברות שלה היא צבועה ואומרת שאני ילדה טובה אבל אחרי השיחות היא צועקת ומקללת פשוט נמאס לי ממנה ! אני לא יכולה לסבול אותה יותר, היא כמו שטן , נמאס לי מהאישה הזאת פשוט נמאס לי ! כמה אפשר לסבול ? כמה ? היא מבקשת ממני לסדר את הבית לשטוף כלים להוריד זבל להוריד כלבים והיא צועקת כל הזמן ואומרת לי שאם אני לא יעשה כל מה שהיא מבקשת אין לי מקום אצלה בבית ושבגיל 18 אני ישר עפה מהבית. היא כועסת שיש לי חבר שברח מהבית היא אומרת שזה לא יביא לי שום כלום בחיים, היא אוסרת עליי לצאת בימי שישי עם חברים למועדונים או הופעות , רציתי ללכת היום להופעה של שייגעצ והיא לא הביאה לי למרות שקניתי כרטיס, שישי הבא אני רוצה ללכת לשברולט והיא לא מביאה לי! אוח נמאס לי אני עוד אברח מהבית !

מור86

New member
אם תברחי מהבית לאן תלכי?

את עכשיו עצבנית,את כועסת עליה מאוד,את צריכה להבין שאיתה את צריכה לחיות עד גיל 18 לפחות את מבינה? אז תנסי כמה שיותר לא להתקרב ולהיות לידה.להתעסק בעניינים שלך...

למעלה