אוף...נמאס לי מההורים..

starlight007

New member
ורציתי להגיד לך עוד משהו...

קודם כל בהצלחה עם החבר לפי תאור הדברים הוא נראה לי בחור טוב דבר שני אני רואה שהקישור ארוך מידי, אז ההודעה המדוברת נמצאת בפורום יוצאים בשאלה בשם "חיה בינהם כמו צמח בר" לפני כמה ימים (אם את מרגישה גם באמצע או משהו כזה, נראה לי שזה יהיה נחמד בשבילך אם תקראי אותה...)

m i s h i

New member
ממש תודה..

תודה רבה רבה.. אין לך מושג כמה זה מעודד... לפעמים אני פשוט לא מסוגלת לצאת מהבית ולבלות רק בגלל המצב הזה,מה שקורה בדיוק עכשיו...החברות שלי מבלות ואני לא מסוגלת לצאת...ההורים שלי גורמים לי לסבול ולכן אין טעם שאני אצא... מה גם שהשבוע הוא משתחרר מהצבא לכמה שעות במיוחד בשבילי...ואין לי מושג איך אני הולכת לצאת מכל הבלאגן הזה.. ולכן...אני שמחה שאפשר לקבל פה קצת עידוד
וכן,אני ממש מרגישה ב"אמצע"...מציק לי לפעמים שלא הדתיים ולא החילונים מסוגלים להבין את האנשים שב"אמצע"... מה לעשות...לא לכולם הכל מסתדר בחיים.. :) תודה ענקית...

starlight007

New member
בתור אחת שגם כן תקועה ב"אמצע"

אני יודעת בדיוק על מה את מדברת... לכן חשבתי שזקוקים לפורום שכזה, כי נראה לי שרק מי שנמצא שם עובר בערך את אותו התהליך, שאנשים שאינם שם ב"אמצע" קשה להם להבין... ואני שמחה שהתעודדת...

starlight007

New member
ממש עכשיו עלה לי רעיון בשבילך...

אם את רוצה לצאת עם החבר באופן חד פעמי, אולי זה יעזור תגידי שאת יוצאת לסרט עם חברות או לאחת החברות או כל בילוי אחר עם חברות, תבקשי מכמה בנות שיבואו "לאסוף" אותך מהבית ככה שההורים רואים שזה עם בנות, ומכיוון ש"לחברה" שלך הם מאוד נחמדים הם לא יסרבו כשאת הולכת איתן והן באות לאסוף אותך... וברגע שאת במרחק שהם לא יכולים לראות את עושה את שלך... זה היה נחמד אילו הייתם מתכננות שיחזרו ביחד איתך אם זה אפשרי, ואז אין להם סיבה לבוא בטענות... את הרי יוצאת עם חברות. בנוסף לזה אם החברות שלך מוכנות לתכנן "הצגה" מישהיא שתשאל כשההורים נוכחים במקום ומקשיבים, אומרת למשל "למה לא באת איתנו אתמול/שלשום/וכו' ל... (להמציא משהו הגון שההורים היו מסכימים לו) היה מה זה כיף, הפסדת וכו'... ואת מתרצת משהו שנשמע כמו תרוץ מטופש... אולי אז הם יקלו עליך מעט?? מה דעתך?

m i s h i

New member
תראי...

עם החבר הקודם שלי הייתי ככה..וזה היה על הפנים... מה גם שאני רוצה לפתור את הבעיה הזאת אחת ולתמיד... את מה שהצעת,הייתי עושה הרבה פעמים,עם החבר הקודם.. הפעם החבר לא גר בעיר שלי מה שמצריך הבנה מצד ההורים כי יש לנו פחות זמן להיות ביחד... בכל מקרה,ויתרתי על הפגישה השבוע,הבאסה היא ששבת הבאה הוא בבסיס ואז אני טסה לפולין..ככה שלא נפגש עוד הרבה זמן... תודה ענקית,באמת... על בכלל שאת מקשיבה לבעיה שלי,ועל העזרה...

starlight007

New member
טוב אז...

אין ברירה אלא לחכות שתצאי מהבית.... מה לעשות יש אנשים כאלה בעולם, עם ראש סגור ואטום ואי מה לעשות,
תאלצי להעביר את הזמן עד שלא תהיי בבית יותר ואז תוכלי לקחת את השליטה על חייך לידייך.

אוקי אבל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את לא יכולה להגיד שאת שונאת כי תאכלס את צריכה אותם אבל תגידי להם אני בת 17 וחצי יש לי חבר שאני רוצה לצאת איתו גם אם אתם מקבלים את זה וגם אם לא נורא חבל אני אוהבת אותו תבינו אותי ופשוט תצאי עד שהם יבינו אותך זה עובד

למעלה