אוף מתי הבטן שלי תכנס פנימה

אוף מתי הבטן שלי תכנס פנימה ../images/Emo46.gif

אני כבר חמישה חודשים אחרי הלידה חזרתי למשקל שלי אבל הבטן עדיין עגולה ולא ישרה כמו שהייתה לפני כן מעצבן כי כל המכנסיים שלי צמודים ועכשיו הם עולים עלי בלחץ. דרך אגב לכל היולדות לעתיד אני ממליצה מניסיון אישי ללדת רק עם מיילדת ולא עם דולה.

ספורט זה החיים שלי

עשיתי לפני ההריון ובזמן ההריון וגם עכשיו אחרי ההריון הגעתי למשקל שלי לפני ההריון (עליתי בסה"כ 8 קילו) אני מניחה ומקווה שזה עיניין של זמן עד שהבטן מתיישרת זה לא ממש בולט אבל זה סתם מעצבן אותי כי יש לי חברה שאחרי חופשת הלידה באה לעבודה עם ג'ינס מידה 26.

עופריקה

New member
את מוזמנת לספר על החוויה שלך

ולא רק "לזרוק פצצה". ברור שלכל אחת מתאים וחשוב משהו אחר. ולכל אחת יש חוויה אחרת. וגם לא כל אחת יכולה להרשות לעצמה לקחת מיילדת פרטית.. רוצה לספר? אני אשמח לשמוע

עופריקה

New member
מצטערת לשמוע

לכן חשוב לקבל המלצות על דולה, וכמובן, אין כמו שיחה אישית. שאלות ותשובות. אבל מכאן ועד לצאת בהחלטה גורפת שכזו... חבל. במה התבטא חוסר הניסיון שהרגשת? האם ידעת מה הניסיון שלה, לפני שהחלטת שהיא הדולה שלך?

לא היה לי מי מי לקחת המלצות

עשינו פגישה איתה לפני כן ת'אמת הייתה לי הרגשה לא כל כך טובה לגביה לפני הלידה לא יודעת למה פשוט תחושה אבל האמנתי שיש לה ניסיון בלידה עצמה היא שאלה את המיילדות שאלות של חוסר ידע התלבטה הרבה הוציאה כדורים טיבעיים כנראה לזירוז וקראה את ההוראות שלהם לא הביעה את דעתה אומנם ידעה לעשות עיסויים ונשימות אבל יותר צפתה מן הצד פעם הבאה אני אקח מיילדת שתהיה יותר אקטיבית ובעלת ידע

קשה למצא המלצות ממישהי קרובה

חוץ מזה עברתי בסופו של דבר קיסרי אז עדיף לידה הבאה עם מיילדת

עופריקה

New member
אינטואיצות זה דבר חשוב

זה דבר אחד. דבר אחר שחשוב לי להגיד לגבי הבעת דעה. תראי, הלידה היא שלך, זה הגוף שלך. דולה יכולה להאיר, להזכיר, לחזק וכו' שאלות או סיטואציות כאלו או אחרות. לדעה האישית אין כ"כ מקום. כלומר, אם במהלך הלידה נגיד את מחוברת למוניטור רציף (ואת בלידה פעילה, ללא התערבויות) והדולה חושבת שיותר נכון להיות עם מוניטור לסירוגין, היא יכולה לעזור לך, לתת לך את הידע למה זה כדאי למשל. אבל אם את מרגישה, שזה נכון לך להיות עם מוניטור רציף, אז זו ההחלטה שלך! ולא משנה מה דעתה של הדולה, או של כל מלווה אחר לצורך העניין. אין ספק שהרבה כאן זה עניין של התאמה אישית, מה נכון לך ולמה את מצפה. שמחה לשמוע שלפחות היא עזרה לך עם הנשימות והעיסויים
, וכמו שכתבו לך כאן, בפעם הבאה, יש את מי לשאול

למעלה