אוף , למה החיים רצופים בלחצים ?

SeazeR

New member
אוף , למה החיים רצופים בלחצים ?

אז ככה , התחלתי את המשמרת שלי ביום שני בבורגר קינג .. בינתיים ? חרא . אני איטי מדי , אני רועד כל פעם כשהמנהלת עוברת לידי ואני לא מתמודד עם הלחץ כשמזרזים אותי כשיש עומס קונים .. הייתה לי שיחה ארוכה עם המנהלת אחר כך .. היא אמרה שנכון זה לוקח זמן והיא עודדה אותי ואמרהל י דברים שיחזקו אותי אני בטוח , אבל רעבק .. אני מרגיש פאקינג רכרוכי , אני מרגיש שאני לא גבר , אני מפחד מבורגר קינג ?! כאילו זה כולה אוכל !! לא עבודה בחברת הייטק ! מה אתם אומרים ? איך אפשר להרפות את הלחץ ולהיכנס לקצב ? אני כל כך מיואש מעצמי :\ רק הגעתי לשם ואני כל הזמן חושב שמנצלים אותי , אני מתלונן לעצמי ולאבא שלי , מה קורה איתי ? למה אני כל כך מפונק ? כי לא עבדתי אף פעם בעבודה כזו ? יאללה , תנו המלצות עצות ..

juggernaut

New member
כנראה.

כן אתה מפונק כי אף פעם לא היית רגיל לעבוד בעבודה כזאת. אני עובד במקדונלדס. בימים האחרונים עשיתי משמרות בסניף אחר כדי לעזור והוא סניף לחוץ בטירוף. תקשיב, זה הכל עניין של זמן ותרגול קליל. כשמסבירים לך - תקשיב טוב. תחשוב טוב על כל מה שאתה מוציא וכל הזמנה שיוצאת אבל תמיד תדאג לזוז ואל תתקבע תמיד תהיה בתנועה יש הזמנה? קדימה להכין. בלי יותר מדי באלאגן. ואל תלחץ באמת שאין לך סיבה להילחץ. אז הלקוח יחכה עוד דקה שתיים. העיקר שאתה תתגבר על הלחץ ותמשיך כמו שצריך. בהצלחה!

ליאור?? היית עם אחותי אתמול??

:) המממ אמרתי לה שאתה מישו שאני מכירה.. כשעוד היית בראיון באותו ערב אמרתי לה שמישו שאני מכירה עשה אצלם ראיון היא שאלה מי ואני כזה כאילו מנסה להיזכר איך קוראים לך אומרת "מממ ליאור.." אז היא אמרה אה... ואמרתי לה שסתם נכנסת לי לאייסיקיו ודיברנו קצת פעם והיום כבר לא ממש.. יצא פסדר, לא? נראה לי שסגרתי את זה טוב... בכל מקרה היא עבדה אתמול!! היא לא נחמדה לעובדים.. נראה לי.. היא התחילה לתפוס תחת על כולם שם... בכל מקרה... המנהלת.. דור** (אני אצנזר טיפה את שמה..) אני זוכרת את אחותי חוזרת בימים הראשונים ובוכה לנו עליה על כמה שהדור** הזאתי שונאתא ותה ומתנכלת לה והיום.... הן חברות די טובות... והדור** הזו דווקא די נחמדה.. היא פשוט עם דיסטנס בהתחלה עצות.. תHזהר לא להחליק בתוך המטבח שלהם.. אחותי החליקה אאוצ'.. ותבוא לקנות גלידה!!! :) וקח בקלות את דור** ואת כל שאר המנהלים... ואת כל שאר העובדים כולל אחותי הרעההההההההה :) היא לא נחמדה במיוחד שם....... ואני מנסה לא להתקרב לשם... בגלל המשקל... \= בזמן האחרון אני אוכלת יותר מידי פלאפל ורואים את זה.. אז תבוא אתה לגלידהההההההה תהנהה ותחייך כי הבנתי שאחרי הראיון הם סיננו חצי והם השאירו אותך אזזזזזזז!!!..........

חחח קטע...אני יושבת וקוראת לי

אז פתאום קראתי את ההודעה שלך שוב מההתחלה.. הממ ושמתי לב למילה "שני"! "התחלתי את המשמרת ביום שני"... ואני בטיפשותי.. כשהגבתי הבוקר.. לא ראיתי אותה כנראה ודיברתי על זה שאחותי עבדה אתמול הממממ סורי.. אולי היא הייתה גם ביום שני לא יודעת.. לא משנה כבר מעאפנה שכמוני........

יאאא סוף סוף הקפצתיייי

יואווו אני בכזה מצב כפית מאיזושהי סיבה לא ברורההההה חהחוחהחהחוחהחוחהחוחהוחחהחחאחהחוחאחהחחאוחהחהחהחחהחהחה

תחשוב על זה ככה

שאם לא הולך לך שם, זה לא סוף העולם ואתה יכול להחליף עבודה בכל רגע נתון.

SeazeR

New member
חחחחחחחחחחחח

קודם כל תודה לכם על העצות .. היום לא הייתה לי משמרת לצערי , אך מחר תהיה משמרת נוספת .. אני ממש מקווה שאני אתחיל להתרגל לכל העסק ולהיות יותר זריז מהיר ורגיל ללחץ .. מפונק ? צודק .. לא עבדתי אף יום בחיים שלי כי לא ממש התאמצתי לחפש עבודה .. יש לי עבודה אבל לא מצריכה עבודה מול 20 לקוחות שעומדים ך על הראש כדי שתביא להם את ההמבורגר ..

SeazeR

New member
הא ו ...

לא , לא הייתי עם אחותך .. הייתי במשמרת של 12:30

SeazeR

New member
ערבים ? לא ..

ד"א ב 2 אני מסיים כי יש לי פגישה קבוצתית אצל הפסיכולוגית .. קבוע .. נראה אולי אצליח לתפוס אותך מחר :)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
SeazeR יקר

ההתחלות קשות. גם אצלך. כאילו כל הפחדים והשֵדים מתעוררים לחיים ומפריעים לך להתרכז ולהצליח. לועגים לך, מנסים להרפות את ידיך. מטרידים בהמון שאלות מרגיזות. ומצד שני יש גם קולות אחרים כמו של המנהלת הזו שעודדה וחיזקה אותך. ואולי אפשר כמו במכשיר חשמלי להגביר קצת את העוצמה של הקול הזה המעודד התומך, שמבקש ממך לתת לעצמך זמן להתרגל... אנחנו איתך בהתמודדות הזו. נותנים גם אנחנו כתף של תמיכה ומאחלים
המשך לשתף אותנו.

למעלה