אוף יש למישהי רעינות?

• פותח הנושא gui1
  • פורסם בתאריך

gui1

New member
אוף יש למישהי רעינות?

חודש + אני על פרימונט גלולות מהדור החדש במשך כל החודש אני מדממת או יש לי כתמים והשבוע פתאום היו דימומים גדלים יותר כי זה היה זמן של המחזור והיו לי כאבים משונים באזורים משונים גב תחתון ובנקודה מסוימת ברגל ימין לא בא לי ללכת לגניקו אבל כנראה שאין בררה זה מזכיר קצת הרגשה של רופא שיניים מחכים בחוץ וכל הפה כואב ועד שהוא לא קובע את גזר הדין את בטוחה שיש לך מיליון חורים פה הפחד שהאנדו התפרץ ויש לי עוד ציסטות ואולי חוח אצטרך ניתוח אישפוז ועוד מיליון פחדים מורדמים ... אבל כנראה שאין בררה ואלך אליה בטח אצטרך להחליף גלולות דניאל לדעתי כתבת שהחלפת מיליון סוגים עד שהגעת אל המחנוחה והנחלה מהי הגלולה שאת לוקחת עכשיו ? ובכלל איזה גלולות נשים לוקחות כאן ומה ניסוי ולא ממולץ תודה

gui../images/Emo20.gif

קודם כל אני ממש מצטערת לשמוע שאינך חשה בטוב. בנוגע לכאבים בגב התחתון והרגל לצערי אילו כאבים שכיחים בזמן מחזור לפחות אצלי. גם לדעתי כדי לפנות לגניקו' על מנת להתאים גלולות שמתאימות לך . דרך אגב למה את לא מנסה את הדקא?

gui1

New member
הייתי

על דקא 3 חודשים ואני אמורה להיות על גלולות ברצף אבל יסמין לא היו טובות ועכשיו אני על פרימונט אבל אולי גם הן לא משהו כי אני מדדממת כל החודש ואין לי כוח להיות שפנת הניסיון של כל הרופאים

gui1

New member
דניאל

כשניסית את מרסילן לא היו דימומים ? האם יש תופעות אחרות ? שיעור יתר השמנה וכו.

היו מעט

משמעותית פחות מאשר עם הסוגים האחרים. שיעור יתר - לא
השמנה - לפחות אצלי, כל סוג שאני לוקחת ברצף גורם לנטייה להשמנה
לא רואה הבדל גדול בין הסוגים השונים מהבחינה הזאת.

אני לוקחת מינולט

כשאני לא על דקא. ניסיתי - מיקרוגינון,מיקורדיול,אורטוסיקלן,דיאנה,גינרה,מרסילון ויסמין. יסמין חודש אחד בלבד. כל השאר לקחתי לפני שאובחנתי לא ברצף. מצרפת עבורך קישור ובו מידע על גלולות למניעת הריון.

gui1

New member
רשום שם שמגיל 35 לא מומלץ

טוב נגיע לגיר ואולי עד אז יגיע המשיח וכל המחלות תיפתרנה ונפרה ונרבה ונשריץ ככוכבים על פני המים והשמים. בכל מקרה קבעתי תור לרופאה היום בעשר ונראה מה מצב הקרביים שלי אני מקווה שלא פיתחתי ציסטות או התיישבות חדשות

gui1

New member
סרזט- מי שמעה ?מכירה ?

זו הייתה ההמלצה הגורפת של הגניקולוגית מה דעתכן ?

BIGjungleman

New member
אני

אני לוקחת סרזט כי אני גם מניקה. אני לוקחת את זה רק שבועיים. בינתיים יש לי דימומים, נראה מ יהיה בהמשך. בהצלחה

יול6

New member
אני על מינולט

אחרי נסיונות של מיקרוגינון, ניאוגינון, ועוד כמה שאני כבר לא זוכרת. אין אף גלולה שמונעת ממני לדמם גם באמצע החודש.

ר ו מ י ה

New member
אצלי הגלולה היחידה איתה לא

דיממתי, היתה מקרודיול. כנראה, אי אפשר להסיק מהי הגלולה הנכונה וצריך להחליף עד שמוצאים את ה"אחת".

ultras plo

New member
זה בדיוק מה שאני כתבתי. גם לי

יש כאבים בצד ימין בשחלה וגם ברגל ימין. אני הולכת מחר לגניקולוג ומתה מפחד כל פעם שימצא משהו חדש. כולי רעידות בפרט שעברתי ניתוח פתיחת בטן שנה שעברה והוציאו ציסטה שהתבררה כפשוטה. ואיזה סבל עברתי. לגבי הדימום שלך זה בגלל הגלולות. כך היה לי. תנסי את הגלולות "יסמין". לי יש כאבים אחרי מחזור כ - 5 ימים ואני פוחדת גם למרות שאח"כ הכאבים פוסקים. ביי

ultras plo

New member
זה בדיוק מה שאני כתבתי. גם לי

יש כאבים בצד ימין בשחלה וגם ברגל ימין. אני הולכת מחר לגניקולוג ומתה מפחד כל פעם שימצא משהו חדש. כולי רעידות בפרט שעברתי ניתוח פתיחת בטן שנה שעברה והוציאו ציסטה שהתבררה כפשוטה. ואיזה סבל עברתי. לגבי הדימום שלך זה בגלל הגלולות. כך היה לי. תנסי את הגלולות "יסמין". לי יש כאבים אחרי מחזור כ - 5 ימים ואני פוחדת גם למרות שאח"כ הכאבים פוסקים. ביי

gui1

New member
טוב אז לפי הצעת הרופאה

שאם יושה לי להוסיף -הרפואה הסתומה - כי באתי אליה ואמרתי לה שאני על פימונט והיא שאלה מי נתה לי את הגלולות כי הן ממש לא מתיאמות לי ואני עניתי שהיא זאת שרשמה! אז היא שתקה ופתאום המליצה על סרזט ובלי שום הפסקה התחלתי את הגלולה למחרת והפסקתי את הפמינט והיום 3 ימים אחרי קבלתי מחזור כל הכבוד לרופאה !!!! ממש סתומה אמרתי לה שאני רוצה לקחת הורמונים טבעיים והיא אמרה שלא עשו אליהם נסיונות לגבי אנדומטריות ולמה לי להיות שפן נסיונות כאילו שעכשיו אני לא ... איזה עצבים אוף או אוף

ultras plo

New member
אני דיממתי שנים בגלל הגלולות. כל

הזמן רצתי לרופא והתלוננתי על דימומים. כבר היו לי חרדות כל הזמן מהדימומים. כל פעם שניגבתי היה צבע חום על הנייר. יצאתי מדעתי. כל רופא היה אומר משהו אחר. כל אחד החליף גלולות. בסוף כשעשיתי ניתוח להוצ' ציסטה עשו גם גרידה קצת ובזה תודה לאל, טפו, טפו, טפו הפסיקו את הדימומים. אגב מאז אני לא נוגעת בגלולות.

למעלה