אוף-טופיק
צבעוני

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifלמה אנשים לא אוהבים חורף?=[

זה כזאת עונה מושלמת..T.T

P o o f i

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo215.gif ../images/Emo45.gif חורף ../images/Emo99.gif

העונה האהובה עלי.

ToryMaster

New member
בגלל

שהחורף ממריץ דיכאון, גם אצל אנשים שלא סובלים מזה בעיקרון, זה הרבה פעמים גורם לירידה במצב הרוח.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifטוב אז כנראה אני היחידה

שברגע שיורד גשם מקבלת חשק עז לצאת ולרקוד בחוץ..

ToryMaster

New member
זה לא קשור

אלו שני רבדים שונים, השמש משפיעה על הורמונים וכימיקלים מסוימים במוח, שבתורם בעצם "אחראיים" על "מצב הרוח" שלנו, לא בכדי בארצות צפוניות במיוחד, בהן יש חצי שנה של חושך די מסיבי, יש את אחוז המתאבדים הגבוה ביותר.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gifנו טוב..=]

לא מתווכחים עם מדע..P: אפילו שבדרך כלל אני ההפך הגמור ממנו אבל שיהיה..3=

ToryMaster

New member
זה לא אומר שאי אפשר להנות ממנו

אבל זה פועל שני רבדים שונים, כשבהכללה גסה הרובד הראשון הוא של ההנאה המיידית [כמו שאת חשה כשעושים לך מסאז'] והרובד השני הוא ההשפעה הפנימית של המסאז' [לדוגמה - מסאז' יכול מעבר לכיף נטו, גם להקל על מתחים וחרדות באופן כללי, כמו שהוא יכול, אם נעשה בצורה לא נכונה, לפגוע בך]. שני הרבדים יכולים להתקיים אחד לצד השני בצורה "מנוגדת" בלי לסתור האחד את השני. [שימי לב, זה הסבר שהרכבתי לעצמי מעובדות והסברים ששמעתי מאנשי מקצוע, זה לאו דווקא מדויק אחד לאחד, אבל מהנסיון שלי וממה שאני רואה אצל חברים שלי זה בהחלט נכון]

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifאוקיי אוקיי..../images/Emo6.gif

לא כייף להתווכח איתך, את נכונה מדי...
סתם סתם!

ToryMaster

New member
תשמעי ../images/Emo8.gif

מכירה את "גם כשאני טועה, אני איכשהו צודקת"? המציאו את זה עלי

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif אני מסרבת לקבל את זה!X3

אני אנצח אותה בויכוח..P: *נחושה*

למעלה